Paaiškėjo, kad dainininkė Adele vien iš savo Jungtinėje Karalystėje veikiančios kompanijos per dieną pernai metais uždirbdavo 51 tūkstantį eurų, o „Forbes“ skaičiai rodo, kad pasauliniu mastu jos pajamos per dieną viršijo 163 tūkstančius eurų. Tad pasidomėkime, kiek uždirba kitos žvaigždės, karališkųjų šeimų atstovai ir muzikantai, rašo dailymail.co.uk.
Elžbieta II, Lewisas Hamiltonas, Jennifer Lawrence, princas Williamas
© DELFI montažas

Naujausiais duomenimis, vidutinė Jungtinės Karalystės alga siekia 27 271 svarus (30947 eurų), o tai yra 74,71 svaro (84,78 euro) vienai dienai. Tai užtektinai daug, kad pažaliuotumėmė iš pavydo, išgirdę tai:

Billas Gatesas: 8 milijonai eurų per dieną

„Bloomberg“ duomenimis, vienas „Microsoft“ įkūrėjų pernai metais uždirbo stulbinančią 2,95 milijardo eurų sumą, o tai sudaro 8 milijonus eurų per dieną. Jis taip pat pirmininkauja didžiausiam pasaulyje privačiam labdaros fondui „Bill & Melinda Gates Foundation“.

Kaip leidžia pinigus: Mėgaujasi neilgomis atostogomis Islandijoje, o ilgesnes šeimos atostogas leidžia jachtose Viduržemio jūroje. Jis sako: „Už tam tikro taško pinigai man neduoda jokios naudos. Jie naudingi kuriant organizaciją ir suteikiant išteklius pasaulio vargingiausiems“.

Garsenybių vienos dienos uždarbis - pasakiški pinigai: kiek gyvenimų reiktų, kad tiek uždirbtumėte jūs?
© Vida Press

Vestminsterio kunigaikštis: 246 240 eurų per dieną

26 metų Vestminsterio kunigaikštis Hugh, pernai metais paveldėjęs šį titulą, yra Grosvenorų šeimos galva. Ši šeima kaupė turtus ilgus šimtmečius ir turi daugiau žemių už pačią Anglijos karalienę Elžbietą II.

2016 metų ataskaitos byloja, kad „Grosvenor Group“ gavo 89,88 milijono eurų pelną, nepaisant dabar Londono rinkoje įsigalėjusio „sąstingio“.

Kaip leidžia pinigus: Jis visiškai negarsėja ekstravagancija: Hugh vairuoja kuklų automobilį ir turi ilgametę merginą, kurią sutiko Elesmerės koledže, Šropšyro grafystėje.

JK Rowling: 224 786 eurai per dieną

Knygų apie Harį Poterį autorė uždirba pinigus ne tik iš savo knygų, bet ir pagal jas pastatytų filmų, teminių parkų, pagamintų prekių ir sukurtų scenos pasirodymų. Taip pat ji dirba prie naujų projektų.

Naujausiame „Forbes“ turtingųjų sąraše teigiama, kad ji per metus uždirbo 82 milijonus eurų, o tai yra 224 786 eurai per dieną.

Kaip leidžia pinigus: Kartu su savo vyru ir trim vaikais ji gyvena Edinburge. Kalbama, kad už milijoną svarų ji nusipirko savo kaimyno namus, kad galėtų turėti didesnį sodą. Ji taip pat pardavė šeimos jachtą ir įsigijo žemės Australijoje – puikus sprendimas, turint omenyje nekokį Škotijos orą.

J. K. Rowling
J. K. Rowling
© Vida Press

Adele: 163 227 eurai per dieną

Trečias Adele albumas „25“ jai pernai metais uždirbo 18,72 milijono eurų, mat visame pasaulyje buvo parduota 20 milijonų jo kopijų. Žurnalo „Forbes“ duomenimis, 29 metų dainininkė iš viso pre metus uždirbo 56 milijonus eurų.

Kaip leidžia pinigus: Adele turi du namus Kensingtone ir dar du Hove, Rytų Sasekse. Taip pat yra namas Los Andžele. Visa tai ji dalijasi su savo 43 metų mylimuoju Simonu Konecki ir ketverių metukų judviejų sūnumi Angelo.

Davidas Beckhamas: 153 900 eurų per dieną

Buvęs futbolininkas dabar reklamuoja viską, pradedant odos kremu ir baigiant viskiu bei kazino. Pernai metais iš savo įvaizdžio teisių kompanijos jis susižėrė 14,4 milijono eurų sumą, o patys naujausi „Forbes“ duomenys rodo, kad 2016 metais jis uždirbo 56,17 milijono eurų.

Jungtinės Karalystės ataskaitose matyti, kad D. Beckhamas per pastaruosius penkerius metus vien iš dividendų uždirbo stulbinančią 51 milijono eurų sumą.

Kaip leidžia pinigus: Naujas beveik 7 milijonus eurų kainavęs namas Kotsvolde sukurtas iš kelių buvusių svirnų. Žinoma, kainuoja ir jo mažosios princesės, dukters Harper, baleto pamokos.

Davidas Beckhamas
Davidas Beckhamas
© Vida Press

Seras Eltonas Johnas: 142 115 eurų per dieną

Skelbiama, kad seras Eltonas Johnas pernai metais uždirbo 51,85 milijono eurų ir didžiąją dalį šios sumos sudarė atlygis už gyvus pasirodymus. Atlikėjas turi pelningą rezidenciją Las Vegase, taip pat gauna autorinius honorarus už savo naujausius darbus, tarp jų ir albumą.

Panašu, kad ir ateityje jo laukia nemenkos sumos, mat dainininkas rašo autobiografiją ir kuria muziką Brodvėjaus miuziklui.

Kaip leidžia pinigus: Jis gali pirkti krūvas gėlių ir deimantais puoštus akinius. Eltonas ir jo sutuoktinis Davidas Furnishas turi du sūnus ir namus Londone, Vindzore, Los Andžele, Atlantoje ir Nicoje.

Eltonas Johnas
Eltonas Johnas
© Vida Press

Karalienė Elžbieta II: 133 068 eurai per dieną

Pernai metais Jos Didenybė gavo 48,6 milijono eurų, tačiau Bakingamo rūmų atnaujinimui prireiks daug didesnių sumų.

Kaip leidžia pinigus: Atostogos Balmoralo ir Sandringamo pilyse metinių išlaidų labai nepadidina, tačiau rūpinimasis karališkaisiais rūmais išties reikalauja nemenkų išlaidų.

Elžbieta II yra „Fulton“ skėčių gerbėja, dievina „Anello & Davide“ avalynę ir „Barbour“ švarkus.

Lewisas Hamiltonas: 108 817 eurų per dieną

Keturis kartus „Formulės-1“ čempionas pernai metais susižėrė beveik 40 milijonų eurų, tad nedaug atsilieka nuo pačios karalienės. Kadangi jis yra Monako gyventojas, didelių mokesčių mokėti netenka.

Kaip leidžia pinigus: „Formulės-1“ sezonas trunka nuo kovo iki lapkričio, tad reikia treniruotis ir dalyvauti bandymuose ištisus metus. Vis dėlto, lenktynininkas randa laiko dalyvauti daugybėje mados renginių ir domėtis repo muzika. Už 1,29 milijono eurų L. Hamiltonas nusipirko „Ferrari“ – išties prieštaringas pirkinys, turint omenyje, kad jis važiuoja už „Mercedes“ komandą.

Edas Sheeranas: 87 364 eurai per dieną

Jis gali būti kuklus žmogus, tačiau dainininkas ir dainų kūrėjas šou versle uždirba itin dideles sumas. „Forbes“ duomenimis, pernai metais naujausio jo albumo sėkmė atnešė dainininkui 31,89 milijono eurų.

Kaip leidžia pinigus: Dainininkas prisipažino, kad kai 2015 metais jis pateko į „Forbes“ sąrašus, tai užbaigė kelias draugystes, nes žmonės pavydėjo jo uždirbamų sumų. Bet iš tiesų jis nėra pasipūtęs. Pernai metais labdaros aukcione atlikėjas įsigijo savo paties statulą, kurioje pavaizduotas kaip kiaulė. Už ją jis sumokėjo virš 7 tūkstančių eurų.

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
© Scanpix

Jennifer Lawrence: 56 585 eurai per dieną

„Oskaro“ savininkė yra bambėjusi, kad neuždirba tiek pat, kiek jos kolegos vyrai, tačiau 2016 metais aktorė susižėrė 20,65 milijono eurų. Per tą laiką J. Lawrence suvaidino juostoje „Motina!“ („Mother“), taip pat futuristinėse dramose „Keleiviai“ („Passengers“) ir „Iksmenai: apokalipsė“ („X-Men Apocalypse“).

Aktorė taip pat uždirba pinigus bendradarbiaudama su „Dior“.

Kaip leidžia pinigus: Tai, ką uždirba, išleidžia 6,13 milijono eurų kainavusiam būstui Beverli Hilse ir savo labdaros fondui, kuris padeda vargšams ir sergantiems vaikams gimtojoje Kentukio valstijoje.

Cara Delevingne: 24 871 euras per dieną

Britų modelis dirbo su tokiomis kampanijomis kaip „Chanel“, „Rimmel“ ir „Puma“, taip pat pasirodė tokiose juostose kaip „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ („Valerian and Suicide Squad“).
Pranešama, kad 25 metų britė 2016 metais uždirbo 9,08 milijono eurų ir tapo geriausiai uždirbančiu Didžiosios Britanijos modeliu. Taip pat ji parašė jaunimui skirtą romaną.

Kaip leidžia pinigus: Už 1,7 milijono eurų kartu su savo seserimi Poppy nusipirko būstą Los Andžele.

Tačiau modelis neseniai prisipažino, kad teko prašyti gerbėjo nupirkti jai butelį vyno, kai prie kasos buvo paprašyta pateikti dokumentą, o ji su savimi neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

Cara Delevigne
Cara Delevigne
© Vida Press

Jamesas Cordenas: 6 218 eurų per dieną

Už Jungtinėse Valstijose populiarios laidos „The Late Show“ vedimą Jamesui Cordenui mokama maždaug 2,27 milijono eurų per metus. Šiais metais žurnalui „Billboard“ jis dejavo, kad yra „prasčiausiai apmokamas pokalbių šou vedėjas televizijoje“, ir tvirtino negalintis įsivaizduoti, kad „kažkas gauna dar mažiau“.

Prie algos jis prisiduria vesdamas renginius, vaidindamas.

Kaip leidžia pinigus: Nusipirko 8 milijonus eurų kainuojantį būstą Los Andžele, kuriame gyvena su žmona Julia. Jame yra ąžuolu iškalta biblioteka ir baseinas.

Princas Williamas: 6030 eurų per dieną

Antras eilėje į sostą princas Williamas už sraigtasparnio piloto darbą, kurio atsisakė šių metų pradžioje, gaudavo 50 tūkstančių eurų atlyginimą.

Taip pat per metus princas Williamas gauna 11,35 milijono eurų palūkanų iš savo motinos palikimo, bei savo dalį iš 3,63 milijono eurų, kuriuos princas Charlesas kasmet skiria jam ir jo broliui Harry. Jeigu manysime, kad ši suma dalijama po lygiai, tuomet jo metinės pajamos turėtų siekti 2,2 milijono eurų.

Kaip leidžia pinigus: Na, polo rinkinys nekainuoja pigiai. Be to, jis yra „Gieves & Hawkes“ bei „Ray-Ban“ gerbėjas.

Theresa May: 467 eurai per dieną

Metinė Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės alga siekia 170 678 eurus, o tai vos 467 eurai per dieną. Papildomi privalumai – galimybė pabėgti į kaimiškoje vietovėje stovintį Chequers namą.

Kaip leidžia pinigus: Apskritai būdama ekonomiška, Didžiosios Britanijos premjerė turi apmokėti bet kokią savo gautą dovaną, jeigu nori ją pasilikti sau.

Šiais metais ji nepagailėjo 560 eurų už prabangius dizainerės Charlotte Olympia batelius, 180 eurų už kaklo vėrinį ir 200 eurų už automatinį plunksnakotį.

Donaldas Trumpas, Theresa May
Donaldas Trumpas, Theresa May
© Reuters / Scanpix
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Prieš mėnesį „Victoria's Secret“ podiumu žengusi Candice Swanepoel laukiasi: nuotrauka primena detektyvą (16)

Dar visai neseniai pasaulį apskriejo nuotraukos, kuriose paplūdimyje nufotografuotas „Victoria's...

Paaiškėjo, kada tiksliai Didžioji Britanija švęs princo Harry ir Meghan Markle vestuves (8)

Skelbiama, kad princo Harry ir Meghan Markle vestuvės vyks gegužės 19-ąją, rašo dailymail.com.

Travolta atvyko į Saudo Arabiją pasidalinti karjeros pasiekimais (1)

Penktadienį, gruodžio 15 dieną, į Saudo Arabiją atvyko Holivudo aktorius Johnas Travolta .

Iš žlugusių sužadėtuvių Mariah Carey dar pavyko ir užsidirbti (10)

Po dainininkės Mariah Carey ir verslininko iš Australijos Jameso Packerio skyrybų vykę vaidai...

Vaikystės draugė atskleidė Meghan Markle melą: sužadėtuvės su princu Harry yra jos gudraus plano dalis (271)

Dabar, kai jau visam pasauliui paskelbta, jog karališkosios vestuvės vyks gegužės 19 dieną, į...

Top naujienos

Atrodo, smulkmė, o lėmė 17 tūkst. eurų skolą: sėkmingas verslininkas atsidūrė visiškam dugne (5)

Kadaise Aleksas buvo sėkmingas verslininkas, kurio pinigai nebetilpo kišenėse, tačiau dabar jis...

Buvęs Rusijos deputatas: Putino sistemoje – pavojingi žmonės (81)

Buvęs Rusijos valstybės Dūmos deputatas, verslininkas Ilja Ponomariovas papasakojo apie Kremliui...

Vilnietė parodė, kaip atrodė jos pirštas po manikiūro: tokias kančias gali lemti viena klaida (67)

Vilnietė Simona jau daugelį metų periodiškai eina į grožio saloną pasidaryti manikiūro....

Seimas svarstys Grįžimo įstatymą – Izraelio pavyzdžiu siūloma parama persikėlimui atgal į Lietuvą (24)

Seimas svarstys Grįžimo įstatymo projektą – juo siūloma pritraukti į Lietuvą su ja susijusius...

„Kolchozinė“ tvarka Geležiuose: mokyklą renovavo, uždarė, o dabar samdo tris kūrikus orui šildyti (100)

Panevėžio rajono Geležių kaimo gyventojai kraipo galvas – grįžo „kolchozinė“ tvarka....

Antrąkart prieš šventes apsipirko Lenkijoje – kai kas pasikeitė (398)

Paskutinį savaitgalį prieš Kalėdas Lenkijos Suvalkų ir Seinų prekybos centruose lietuvių...

Beata Nicholson patarė, kaip pagaminti nebrangių valgomų dovanų: visi liks sužavėti (24)

Valgomos dovanos padeda išvengti nepraktiškų ir nereikalingų daiktų, kurių kiekvieno namuose ir...

Sinoptikė: kitos savaitės pradžioje – tykūs žiemiški orai (4)

Kitos savaitės pirmoje pusėje orai Lietuvoje turėtų būti tykūs, švelniai žiemiški, su...

Atsiradusi nauja sala Ramiajame vandenyne užminė mįslę mokslininkams (8)

2014 metais povandeninis ugnikalnis davė pradžią naujai salai pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje....

Policija nusprendė neprašyti baikerio žmonos suėmimo (549)

Sekmadienį policija turėjo į Vilniaus teismą atvežti penktadienį sulaikytą Daivą...