Paaiškėjo, kad dainininkė Adele vien iš savo Jungtinėje Karalystėje veikiančios kompanijos per dieną pernai metais uždirbdavo 51 tūkstantį eurų, o „Forbes“ skaičiai rodo, kad pasauliniu mastu jos pajamos per dieną viršijo 163 tūkstančius eurų. Tad pasidomėkime, kiek uždirba kitos žvaigždės, karališkųjų šeimų atstovai ir muzikantai, rašo dailymail.co.uk.
Elžbieta II, Lewisas Hamiltonas, Jennifer Lawrence, princas Williamas
© DELFI montažas

Naujausiais duomenimis, vidutinė Jungtinės Karalystės alga siekia 27 271 svarus (30947 eurų), o tai yra 74,71 svaro (84,78 euro) vienai dienai. Tai užtektinai daug, kad pažaliuotumėmė iš pavydo, išgirdę tai:

Billas Gatesas: 8 milijonai eurų per dieną

„Bloomberg“ duomenimis, vienas „Microsoft“ įkūrėjų pernai metais uždirbo stulbinančią 2,95 milijardo eurų sumą, o tai sudaro 8 milijonus eurų per dieną. Jis taip pat pirmininkauja didžiausiam pasaulyje privačiam labdaros fondui „Bill & Melinda Gates Foundation“.

Kaip leidžia pinigus: Mėgaujasi neilgomis atostogomis Islandijoje, o ilgesnes šeimos atostogas leidžia jachtose Viduržemio jūroje. Jis sako: „Už tam tikro taško pinigai man neduoda jokios naudos. Jie naudingi kuriant organizaciją ir suteikiant išteklius pasaulio vargingiausiems“.

Garsenybių vienos dienos uždarbis - pasakiški pinigai: kiek gyvenimų reiktų, kad tiek uždirbtumėte jūs?
© Vida Press

Vestminsterio kunigaikštis: 246 240 eurų per dieną

26 metų Vestminsterio kunigaikštis Hugh, pernai metais paveldėjęs šį titulą, yra Grosvenorų šeimos galva. Ši šeima kaupė turtus ilgus šimtmečius ir turi daugiau žemių už pačią Anglijos karalienę Elžbietą II.

2016 metų ataskaitos byloja, kad „Grosvenor Group“ gavo 89,88 milijono eurų pelną, nepaisant dabar Londono rinkoje įsigalėjusio „sąstingio“.

Kaip leidžia pinigus: Jis visiškai negarsėja ekstravagancija: Hugh vairuoja kuklų automobilį ir turi ilgametę merginą, kurią sutiko Elesmerės koledže, Šropšyro grafystėje.

JK Rowling: 224 786 eurai per dieną

Knygų apie Harį Poterį autorė uždirba pinigus ne tik iš savo knygų, bet ir pagal jas pastatytų filmų, teminių parkų, pagamintų prekių ir sukurtų scenos pasirodymų. Taip pat ji dirba prie naujų projektų.

Naujausiame „Forbes“ turtingųjų sąraše teigiama, kad ji per metus uždirbo 82 milijonus eurų, o tai yra 224 786 eurai per dieną.

Kaip leidžia pinigus: Kartu su savo vyru ir trim vaikais ji gyvena Edinburge. Kalbama, kad už milijoną svarų ji nusipirko savo kaimyno namus, kad galėtų turėti didesnį sodą. Ji taip pat pardavė šeimos jachtą ir įsigijo žemės Australijoje – puikus sprendimas, turint omenyje nekokį Škotijos orą.

J. K. Rowling
J. K. Rowling
© Vida Press

Adele: 163 227 eurai per dieną

Trečias Adele albumas „25“ jai pernai metais uždirbo 18,72 milijono eurų, mat visame pasaulyje buvo parduota 20 milijonų jo kopijų. Žurnalo „Forbes“ duomenimis, 29 metų dainininkė iš viso pre metus uždirbo 56 milijonus eurų.

Kaip leidžia pinigus: Adele turi du namus Kensingtone ir dar du Hove, Rytų Sasekse. Taip pat yra namas Los Andžele. Visa tai ji dalijasi su savo 43 metų mylimuoju Simonu Konecki ir ketverių metukų judviejų sūnumi Angelo.

Davidas Beckhamas: 153 900 eurų per dieną

Buvęs futbolininkas dabar reklamuoja viską, pradedant odos kremu ir baigiant viskiu bei kazino. Pernai metais iš savo įvaizdžio teisių kompanijos jis susižėrė 14,4 milijono eurų sumą, o patys naujausi „Forbes“ duomenys rodo, kad 2016 metais jis uždirbo 56,17 milijono eurų.

Jungtinės Karalystės ataskaitose matyti, kad D. Beckhamas per pastaruosius penkerius metus vien iš dividendų uždirbo stulbinančią 51 milijono eurų sumą.

Kaip leidžia pinigus: Naujas beveik 7 milijonus eurų kainavęs namas Kotsvolde sukurtas iš kelių buvusių svirnų. Žinoma, kainuoja ir jo mažosios princesės, dukters Harper, baleto pamokos.

Davidas Beckhamas
Davidas Beckhamas
© Vida Press

Seras Eltonas Johnas: 142 115 eurų per dieną

Skelbiama, kad seras Eltonas Johnas pernai metais uždirbo 51,85 milijono eurų ir didžiąją dalį šios sumos sudarė atlygis už gyvus pasirodymus. Atlikėjas turi pelningą rezidenciją Las Vegase, taip pat gauna autorinius honorarus už savo naujausius darbus, tarp jų ir albumą.

Panašu, kad ir ateityje jo laukia nemenkos sumos, mat dainininkas rašo autobiografiją ir kuria muziką Brodvėjaus miuziklui.

Kaip leidžia pinigus: Jis gali pirkti krūvas gėlių ir deimantais puoštus akinius. Eltonas ir jo sutuoktinis Davidas Furnishas turi du sūnus ir namus Londone, Vindzore, Los Andžele, Atlantoje ir Nicoje.

Eltonas Johnas
Eltonas Johnas
© Vida Press

Karalienė Elžbieta II: 133 068 eurai per dieną

Pernai metais Jos Didenybė gavo 48,6 milijono eurų, tačiau Bakingamo rūmų atnaujinimui prireiks daug didesnių sumų.

Kaip leidžia pinigus: Atostogos Balmoralo ir Sandringamo pilyse metinių išlaidų labai nepadidina, tačiau rūpinimasis karališkaisiais rūmais išties reikalauja nemenkų išlaidų.

Elžbieta II yra „Fulton“ skėčių gerbėja, dievina „Anello & Davide“ avalynę ir „Barbour“ švarkus.

Lewisas Hamiltonas: 108 817 eurų per dieną

Keturis kartus „Formulės-1“ čempionas pernai metais susižėrė beveik 40 milijonų eurų, tad nedaug atsilieka nuo pačios karalienės. Kadangi jis yra Monako gyventojas, didelių mokesčių mokėti netenka.

Kaip leidžia pinigus: „Formulės-1“ sezonas trunka nuo kovo iki lapkričio, tad reikia treniruotis ir dalyvauti bandymuose ištisus metus. Vis dėlto, lenktynininkas randa laiko dalyvauti daugybėje mados renginių ir domėtis repo muzika. Už 1,29 milijono eurų L. Hamiltonas nusipirko „Ferrari“ – išties prieštaringas pirkinys, turint omenyje, kad jis važiuoja už „Mercedes“ komandą.

Edas Sheeranas: 87 364 eurai per dieną

Jis gali būti kuklus žmogus, tačiau dainininkas ir dainų kūrėjas šou versle uždirba itin dideles sumas. „Forbes“ duomenimis, pernai metais naujausio jo albumo sėkmė atnešė dainininkui 31,89 milijono eurų.

Kaip leidžia pinigus: Dainininkas prisipažino, kad kai 2015 metais jis pateko į „Forbes“ sąrašus, tai užbaigė kelias draugystes, nes žmonės pavydėjo jo uždirbamų sumų. Bet iš tiesų jis nėra pasipūtęs. Pernai metais labdaros aukcione atlikėjas įsigijo savo paties statulą, kurioje pavaizduotas kaip kiaulė. Už ją jis sumokėjo virš 7 tūkstančių eurų.

Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
© Scanpix

Jennifer Lawrence: 56 585 eurai per dieną

„Oskaro“ savininkė yra bambėjusi, kad neuždirba tiek pat, kiek jos kolegos vyrai, tačiau 2016 metais aktorė susižėrė 20,65 milijono eurų. Per tą laiką J. Lawrence suvaidino juostoje „Motina!“ („Mother“), taip pat futuristinėse dramose „Keleiviai“ („Passengers“) ir „Iksmenai: apokalipsė“ („X-Men Apocalypse“).

Aktorė taip pat uždirba pinigus bendradarbiaudama su „Dior“.

Kaip leidžia pinigus: Tai, ką uždirba, išleidžia 6,13 milijono eurų kainavusiam būstui Beverli Hilse ir savo labdaros fondui, kuris padeda vargšams ir sergantiems vaikams gimtojoje Kentukio valstijoje.

Cara Delevingne: 24 871 euras per dieną

Britų modelis dirbo su tokiomis kampanijomis kaip „Chanel“, „Rimmel“ ir „Puma“, taip pat pasirodė tokiose juostose kaip „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ („Valerian and Suicide Squad“).
Pranešama, kad 25 metų britė 2016 metais uždirbo 9,08 milijono eurų ir tapo geriausiai uždirbančiu Didžiosios Britanijos modeliu. Taip pat ji parašė jaunimui skirtą romaną.

Kaip leidžia pinigus: Už 1,7 milijono eurų kartu su savo seserimi Poppy nusipirko būstą Los Andžele.

Tačiau modelis neseniai prisipažino, kad teko prašyti gerbėjo nupirkti jai butelį vyno, kai prie kasos buvo paprašyta pateikti dokumentą, o ji su savimi neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

Cara Delevigne
Cara Delevigne
© Vida Press

Jamesas Cordenas: 6 218 eurų per dieną

Už Jungtinėse Valstijose populiarios laidos „The Late Show“ vedimą Jamesui Cordenui mokama maždaug 2,27 milijono eurų per metus. Šiais metais žurnalui „Billboard“ jis dejavo, kad yra „prasčiausiai apmokamas pokalbių šou vedėjas televizijoje“, ir tvirtino negalintis įsivaizduoti, kad „kažkas gauna dar mažiau“.

Prie algos jis prisiduria vesdamas renginius, vaidindamas.

Kaip leidžia pinigus: Nusipirko 8 milijonus eurų kainuojantį būstą Los Andžele, kuriame gyvena su žmona Julia. Jame yra ąžuolu iškalta biblioteka ir baseinas.

Princas Williamas: 6030 eurų per dieną

Antras eilėje į sostą princas Williamas už sraigtasparnio piloto darbą, kurio atsisakė šių metų pradžioje, gaudavo 50 tūkstančių eurų atlyginimą.

Taip pat per metus princas Williamas gauna 11,35 milijono eurų palūkanų iš savo motinos palikimo, bei savo dalį iš 3,63 milijono eurų, kuriuos princas Charlesas kasmet skiria jam ir jo broliui Harry. Jeigu manysime, kad ši suma dalijama po lygiai, tuomet jo metinės pajamos turėtų siekti 2,2 milijono eurų.

Kaip leidžia pinigus: Na, polo rinkinys nekainuoja pigiai. Be to, jis yra „Gieves & Hawkes“ bei „Ray-Ban“ gerbėjas.

Theresa May: 467 eurai per dieną

Metinė Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės alga siekia 170 678 eurus, o tai vos 467 eurai per dieną. Papildomi privalumai – galimybė pabėgti į kaimiškoje vietovėje stovintį Chequers namą.

Kaip leidžia pinigus: Apskritai būdama ekonomiška, Didžiosios Britanijos premjerė turi apmokėti bet kokią savo gautą dovaną, jeigu nori ją pasilikti sau.

Šiais metais ji nepagailėjo 560 eurų už prabangius dizainerės Charlotte Olympia batelius, 180 eurų už kaklo vėrinį ir 200 eurų už automatinį plunksnakotį.

Donaldas Trumpas, Theresa May
Donaldas Trumpas, Theresa May
© Reuters / Scanpix
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Supermamytės sukilo prieš Khloe Kardashian: vos 2 mėnesių dukrelei – skausminga grožio procedūra (47)

Kardashianų klano narė Khloe tapo kritikų auka internete iškart po to, kai paviešino savo...

Šioje monarchės nuotraukoje su Trumpais įžvelgė neįprastą detalę: oficialiose fotografijose to būti negali (77)

Karalienei Elžbietai II patarnaujantis personalas turėjo ypač operatyviai ištaisyti per savo...

Pamela Anderson su jaunesniu mylimuoju mėgaujasi spalvingu seksualiniu gyvenimu: papasakojo apie pomėgius miegamajame (35)

51-erių Pamela Anderson jau seniai sekso simbolio vardą perleido gerokai jaunesnėms gražuolėms,...

Meghan Markle tėvas šaukiasi pagalbos: iš dukters kūno kalbos mato susirūpinimą keliančius ženklus (89)

Neseniai britų karališkosios šeimos nare tapusios Meghan Markle tėvas Thomasas Markle‘as mano,...

Paviešintos oficialios princo Louiso krikštynų nuotraukos: jose - ir sutapimai, ir neįprastos detalės (13)

Praėjus savaitei po Kate Middleton ir princo Williamo mažiausiojo sūnaus Louiso krikštynų,...

Top naujienos

Už laisvę kovojo akmenimis ir kryžiais: sodyba, kurioje komunistai žemai nusilenkdavo (74)

Orvidų sodyba – iš kryžių ir akmenų pastatytas gyvas paminklas pasipriešinimui prieš...

Sensacija Kipre – gynyboje užsidariusi „Sūduva“ iš turnyro eliminavo APOEL klubą aiškūs tolimesni varžovai (281)

UEFA Čempionų lygoje debiutuojantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Kipre pateikė...

Baltijos jūroje stebi Rusijos povandeninius laivus: jų medžioti skrenda iš Šiaulių (460)

Dar praėjusią savaitę dėmesiui nukrypus į audringą NATO viršūnių susitikimą Briuselyje,...

Orai: šiluma sieks ir 30 laipsnių (3)

Trečiadienio naktį Lietuvoje žymesnio lietaus nenumatoma. Pūs nestiprus šiaurės, šiaurės rytų...

Ką daryti, kai netenkina atlikti remonto darbai (91)

Kai vieni nesugebame ko nors pasidaryti, kviečiame pagalbą – tai įprasta. Pagalbos prireikė ir...

Prabilo po kontroversiško finalo nušvilptas teisėjas: didžiuojuosi savo darbu – tai širdyje aš nešiosiu amžinai (141)

Ne Kylianas Mbappe , ne Antoine'as Griezmannas ir ne Paulis Pogba . Taip pat ir ne Luka Modričius...

MH17 tragedija: rusų propagandistai ėmėsi neįtikėtinų triukų (788)

Lygiai prieš ketverius metus – 2014 metų liepos 17 dieną – Ukrainos Donecko srityje buvo...

Geriausi būdai, kaip sustiprinti savo libido (5)

Regis, esate visai ne prieš pasimylėti su savo antrąja puse, tačiau atėjus tam skirtam metui...

Vietoje vilniečių pamėgtos legendinės kavinės duris atvėrė nauja vieta: pažiūrėkite, kaip atrodo dabar (37)

Gedimino prospekte esančiame prekybos centre GO9 šešerius metus veikęs restoklubas „Studio 9“...

Sunku pamiršti vienos nakties nuotykį – jaučiasi save suteršusi (87)

Nors ir sakoma, kad neverta galėtis to, kas padaryta, nes nieko nesugrąžinsi ir nepakeisi, aš jau...