Ceremonija vyko Prancūzijos pietuose esančioje prabangioje viešbučio „Hotel du Cap-Eden-Roc“ didžiojoje alėjoje. O į kelias dienas trukusį pobūvį susirinko ne tik artimiausi šeimos nariai, bet ir keletas žymių draugų.

Čia buvo galima pamatyti supermodelį Naomi Campbell, aktorę Tessa Thompson, komiką Russellą Petersą, dainininkę Christina Milian, „Vogue Arabia“ vyriausiąjį redaktorių Manuelį Arnaoutą ir kitus.

Šventė prasidėjo gegužės 2 d. vakarėliu prie baseino, o gegužės 3 d. įvyko graži vakarietiška vestuvių ceremonija. Galiausiai gegužės 4 d. pora vėl susirinko į indiškas vestuves.

Umaro Kamani ir Nada Adelle vestuvės

Keturių dienų šventė ir garsūs svečiai

Pirmąjį vakarą jaunieji svečius pakvietė į šventę po žvaigždėmis, kuri vyko prie baseino su vaizdu į Viduržemio jūrą. U. Kamani ir N. Adelle vakarėliui suteikė arabišką atspalvį – dalyvavo henna tatuiruočių meistrai, ugnies ir pilvo šokėjos, o vakaro kulminacija tapo stulbinantys fejerverkai.

Pasipuošusi specialiai pritaikyta dizainerio Zuhair Murad suknele, nuotaka parodė žavų įvaizdį, kurį papildė elegantiškais papuošalais.

Per pirmąją vestuvių ceremoniją Nada atrodė švytinti vilkėdama specialiai jai pritaikytą Maria Grazia Chiuri „Dior“ suknelę su įspūdingu šleifu ir trumpomis rankovėmis. Tuo metu milijardierius vilkėjo klasikinį „Tom Ford“ vakarinį švarką.

Išskirtiniame interviu „Vogue Arabia“ jaunavedžiai atskleidė, kad pirmasis jų susitikimas prie altoriaus gegužės 3 d., penktadienį, buvo viena labiausiai jaudinančių jų šventės akimirkų.

Romantiško vakaro atmosferą pagyvino ir italų tenoras Andrea Bocelli, kuris, lydimas orkestro, atliko vieną geriausių savo dainų „The Prayer“.

Po ceremonijos po atviru dangumi svečiai mėgavosi elegantiška, senamadiškai asketiška vakariene, o vėlyvą vakarienę netikėtai papuošė muzikos ikonos Mariah Carey, kuri atrodė tiesiog sensacingai vilkėdama permatomą „Dior“ suknelę, pasirodymas.

Muzikinę programą užbaigė artimas jaunikio draugas, buvęs „Coronation Street“ aktorius Richardas Fleeshmanas.

Umaro Kamani ir Nada Adelle vestuvės

Indiškos vestuvės

Šeštadienį pora vėl šventė savo vestuves – šįkart indiškas. Svečiai išvydo porą tradiciniais baltais puošniais drabužiais su tradiciniais papuošalais ant kaklo.

Sekmadienį keturių dienų ekstravaganciją užbaigė neįpareigojanti kepsnių šventė.

Supermodelis N. Campbell penktadienio ceremonijoje vilkėjo korsetinę suknelę atvirais pečiais, permatomomis rankovėmis ir puošniu sijonu. Prie jos prabangioje ceremonijoje prisijungė Saudo Arabijos kino prodiuseris Mohammedas Al Turki, kuris vilkėjo juodos spalvos švarką.

Buvęs futbolininkas Rio Ferdinandas ir jo žmona Kate taip pat buvo pasipuošę ypatinga proga. Kate demonstravo elegantišką figūrą vilkėdama stilingą juodą suknelę su gundančia širdelės formos iškirpte, o R. Ferdinandas atrodė dailiai vilkėdamas juodą vakarinį švarką.

Buvusi „Šokių su žvaigždėmis“ žvaigždė Adamas Thomas atrodė elegantiškai vilkėdamas juodą kostiumą, o jo žmona Caroline – juodą tiulio suknelę.