Williamas, dabar tituluojamas Velso princu, lydimas žmonos Katherine, kalbėjosi su gedėtojais, padėjusiais gėlių privačioje monarchės valdoje Sandringhame rytų Anglijoje.

„Vakarykštis ėjimas buvo nelengvas. Tai sugrąžino man kai kuriuos prisiminimus“, – sakė 40 metų Williamas sveikintojų grupei, o šį pokalbį parodė „Sky News“.

Trečiadienį Williamas kartu su jaunesniuoju broliu Harry ėjo paskui savo močiutės karstą, kai šis buvo pervežamas iš Bakingemo rūmų į Vestminsterį.

1997 metais abu broliai, kuriems tada buvo 15 ir 12 metų, sujaudino pasaulį eidami paskui savo mirusios motinos Dianos karstą.

„Tai viena iš tų akimirkų, kai pagalvoji: Aš tam rengiausi, bet vis tiek nesijaučiu iki galo pasirengęs“, – sakė Williamas grupei moterų su gėlėmis rankose.

Ketvirtadienį Williamas ir Kate beveik valandą vaikščiojo, apžiūrinėjo gėles, skirtas karalienei, kalbėjosi su žmonėmis ir spaudė jiems rankas.

Karalius Karolis III ir karališkosios šeimos nariai pirmadienį, prieš ir po Londono Vestminsterio abatijoje vyksiančių valstybinių laidotuvių ceremonijos vėl pėsčiomis lydės mirusios monarchės karstą.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją