43 metų reperis, kurio turtas dar 2021 metų kovą buvo vertinamas 6,6 mlrd. dolerių, dabar, „Forbes“ skaičiavimas, tesiekia 400 mln. dolerių. Jam teliko lėšos iš kelių nekilnojamojo turto objektų, muzikos katalogo, grynieji pinigai ir 5 proc. buvusios sutuoktinės Kim Kardashian formuojančių apatinių prekės ženklo „Skims“ akcijų.

Spalio pradžioje Kanye Westas sudarė sutartį dėl dešiniosios pakraipos socialinės platformos „Parler“ įsigijimo. Tokį sprendimą priėmė po to, kai jo instagramo ir tviterio paskyros imtos riboti dėl įžeidžiančių komentarų apie žydų bendruomenę. Sandorio suma neskelbiama.

Pasibaigus bendradarbiavimui su „Adidas“, prekės ženklo atstovai atskleidė, kad „pastarieji reperio komentarai ir veiksmai buvo nepriimtini, pilni pagiežos ir pavojingi, toks elgesys prasilenkia su bendrovės propaguojamomis įvairovės ir įsitraukimo, abipusės pagarbos ir teisingumo vertybėmis“.

„Gap“ partnerystė su „Yeezy“ prekės ženklu rugsėjį taip pat baigėsi. Tuo metu „Wall Street Journal“ skelbė, kad sutarties nutraukimą iniciavo Kanye Westo teisininkų komanda. Antradienį „Gap“ paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad pastarieji reperio pasisakymai ir elgesys – esminės priežastys, kodėl nutrūko bendradarbiavimas.

„Antisemitizmas, rasizmas ir neapykanta, kad ir kokia forma būtų skleidžiami, negali būti nei toleruojami, nei atleistini, nes prieštarauja mūsų prekės ženklo vertybėms“, – teigiama pranešime.

Be to, kaip rašo „The New York Times“, Kanye Westo muzikinė sutartis su „Def Jam Recordings“ nutrūko po 2021 metų albumo „Dondaalbum“. Rugsėjį „JP Morgan Chase“ nutraukė santykius su reperiu ir pareikalavo Kanye Westą iki lapkričio 20 dienos uždaryti savo sąskaitas banke.