aA
Iširusi Jeffo ir MacKenzie Bezosų santuoka į istoriją veikiausiai įeis kaip vienas iš brangiausių skyrybų procesų. Priežastis daugiau nei akivaizdi: J. Bezosas – turtingiausias pasaulio žmogus. Jo turtas siekia 137 mlrd. dolerių (120,2 mlrd. eurų).
Lauren Sanchez, Jeffas Bezosas, jo turtas
© DELFI montažas

Garsus skyrybų advokatas Randy Kessleris įsitikinęs, kad prireiks net kelių mėnesių, kol bus sutvarkyti visi teisiniai reikalai, nors procesas, apie kurį neskelbiama praktiškai jokios informacijos, jau prasidėjo.

Portale „People“ primenama, kad apie skyrybas J. Bezosas pranešė kartu su žmona paviešintame pranešime. Judviejų santuoka truko net 25-erius metus. Per šį laiką pora susilaukė keturių atžalų.

Kaip buvo rašyta anksčiau, 54-erių J. Bezosas aistringai susižavėjo naujienų laidų vadėja ir aktore, 49-erių metų Lauren Sanchez. Jų aitringas romanas iki paskelbimo apie skyrybas tęsėsi beveik metus laiko.

„Turto įvertinimas dažniausiai užima laiko – mažiausiai keletą mėnesių, – portalui „People“ sakė teisminių ginčų specialistas, Emorio universiteto profesorius R. Kessleris, anksčiau ėjęs JAV juristų asociacijos Šeimos teisės skyriaus pirmininko pareigas. – Dėl įvertinimo turi susitarti teismo sąskaitybos specialistai ir verslo vertinimo ekspertai. Laukia įvairūs tarpininkavimo reikalai.“

R. Kessleris mano, kad J. Bezoso romantinis ryšys su L. Sanchez, užsimezgęs bendradarbiaujant prie keleto dalykinių projektų, jo žmonai MacKenzie gali pasitarnauti kaip pagrindas tikėtis moralinės kompensacijos.

Beje, L. Sanchez taip pat ryžosi nutraukti 13 metų trukusią santuoką su įtakingu Holivudo agentu Patricku Whitesellu. Jie turi du bendrus vaikus, be to, moteris dar turi sūnų iš ankstesnės partnerystės.

„Nors visų faktų tikrai nežinome, bet galime spėti, kad sutuoktinių ryšys nutrūko jau seniai“, – sako R. Kessleris.

„Kadangi turtas toks didelis, esminės reikšmės tai neturės. Nukentėjusioji pusė, t. y. žmona, finansiniu požiūriu tikrai jaustųsi saugi net tuo atveju, jei gautų procentą santuokiniams priklausančio turto – ką jau kalbėti apie 50 proc. Be to, teisėjai nekreipia daug dėmesio į tai, kas inicijavo skyrybas, ypač, kai turto užtenka visiems.“

Anot R. Kesslerio, su L. Sanchez susijęs reikalas įtakos skyrybų sutarčiai galėtų turėti nebent tada, jei santuokos baigtį MacKenzie išgyventų taip dramatiškai, kad nesutiktų tenkintis 50 proc., kuriuos gautų taikaus susitarimo keliu.

„Tai suprantama ir taip dažnai nutinka, – tęsė advokatas. – Tokiu atveju J. Bezosas gali sutikti, kad jai būtų skirta daugiau nei 50 proc.“

R. Kessleris taip pat mano, kad kurį laiką finansinė būklė bus kruopščiai analizuojama, siekiant nuodugniai išsiaiškinti realią per santuoką užgyvento turto vertę.

„Visos pusės turi aiškiai žinoti, kas yra likvidu ir dalijama, kad galėtų apsispręsti, kokio turto, nesvarbu, ar tai būtų įmonės, ar nekilnojamasis turtas, gali reikalauti. Tada bus deramasi per tarpininkus. Bus lyginami šalių pageidaujami objektai ir stengiamasi kuo lygiau juos padalyti. Kiekviena pusė turės teisę pareikšti, kad yra pasiruošusi atsisakyti 50 proc. su sąlyga, kad jai atiteks X (X čia – labiausiai pageidaujamas objektas, pvz., konkreti įmonė arba nekilnojamojo turto vienetas.).“

R. Kessleris bando spėti, kad didžiausią nerimą J. Bezosui galėtų kelti mąžtanti jo įtaka sprendžiant įmonės reikalus.

„Tokiais atvejais, panašiais į Tomo Cruise‘o, Steve‘o Wynno ir kt., kai vienas iš didžiausio prioritetų –reputacija visuomenės akyse, svarbiausiu dalyku tampa taikus susitarimas ir įmonių – „Amazon“ ir kitų – gero įvaizdžio išsaugojimas“, – sako R. Kessleris.

Jeffas Bezosas su žmona MacKenzie
Jeffas Bezosas su žmona MacKenzie
© Reuters

„Klientų pasitikėjimas – didžiulė vertybė, kurios nė vienas nenori statyti į pavojų. Tai galima pavadinti nenoru nugalabyti anties, dedančios auksinius kiaušinius.“

Nerimą kelia ir „Amazon“ akcijų vertės išlaikymas. Jį gali komplikuoti ne tik prastėjanti viešoji nuomonė, bet ir įmonės ateitis, pvz., kuriam nors iš buvusių sutuoktinių neįtinkančių darbuotojų atleidimas. Tokios aplinkybės visada turi įtakos vertybiniams popieriams.

„Jie padarys viską, kas įmanoma, kad išvengtų tokių problemų“, – sako R. Kessleris.

Paviešintos aistringos žinutės meilužei

Didžiausios pasaulyje interneto parduotuvės įkūrėjas ir vadovas, turtingiausias pasaulio žmogus milijardierius Jeffas Bezosas ir Lauren Sanchez tebėra kartu – seksualių žinučių nutekėjimas nepakeitė jų jausmų, rašo pagesix.com.

Šaltinis teigė leidiniui „Page Six“, kad Jeffas dėl to nekaltina Lauren.

Manoma, kad buvusi „Extra“ korespondentė L. Sanchez parodė žinutes išdavikes artimoms draugėms, o vėliau jas teisėtai gavo leidinys „National Enquirer“.

Kaip rašo „Enquirer“, J. Bezosas ir L. Sanchez susitikinėja devynis pastaruosius mėnesius ir tik neseniai milijardierius viešai paskelbė, kad po 25 metų santuokos nusprendė skirtis su žmona.

Jis ir nauja mylimoji, pasirodo, keliavo po Ameriką, skyrė vienas kitam pasimatymus, kol sulaukė įspėjimo, kad jų romanas iškils į viešumą.

2018 m. balandį išsiųstoje žinutėje „Amazon“ įkūrėjas rašė: „Myliu tave, gyva mergaite. Labai greitai tai įrodysiu savo kūnu, lūpomis ir akimis.“

Aistringose jų žinutėse yra ir erotiškų nuotraukų, tiesa, spaudos leidinys jų nepaviešino.

2018 m. birželio 1 d. žinutėje milijardierius rašė: „Žinai, ko noriu? Noriu šįvakar išgerti su tavim. <...> Noriu su tavim kalbėtis, planuoti. Klausytis tavęs ir juoktis... Iš esmės NORIU BŪTI SU TAVIM!!! Noriu užmigti šalia tavęs, o rytoj pabusti, kartu skaityti laikraštį ir gerti kavą.“

Neseniai J. Bezosas skrido privačiu lėktuvu į Sietlą, vėliau leido laiką namuose su vaikais ir su žmona namuose Vašingtono valstijoje.

Šaltinis pasakojo: „Jeffas papasakojo MacKenzie apie Lauren ir apie tai, kad viskas iškils į viešumą, taigi ji buvo pasirengusi. Dabar jie daugiausia galvoja apie vaikus, apie jų gerovę. Jeffas visą savaitę buvo namuose su šeima. Šiuo metu jie dar gyvena kartu.“

L. Sanchez skiriasi su vyru – Holivudo agentu Patricku Whiteselliu. Jos jau savaitę nesimatė viešumoje, o P. Whitesellį matė išvykstantį iš namo Beverli Hilse, kuriame pora gyvena su dviem savo sūnumis ir paaugliu L. Sanchez sūnumi.

Žinutėje J. Bezosas rašė L. Sanchez, kad jos energija, idėjos, kompetentingumas ir entuziazmas jį įkvepia. „Tavo dėka tampu geresniu žmogumi. Esi man skirta. Suvokiu tai aiškiau, nei kada esu ką suvokęs, – citavo žinutę „Enquirer“.

Kita milijardieriaus žinutė skamba tarsi meilės eilėraštis: „Man patinka viskas, kas susiję su tavim. Tavo naujausia nuotrauka veda mane iš proto. Esu pametęs galvą dėl tavęs. <...> Noriu jausti tavo kvapą, tave liesti. Noriu tave apkabinti. Žinau, kad esi man skirta. Žinau, kad tinkame vienas kitam, – citavo milijardieriaus žinutę leidinys. – Man patinka, kai esi stipri, patinka, kai esi pažeidžiama. Viskas (patinka). Nepatinka vienintelis dalykas – būti atskirai nuo tavęs. Šie žodžiai eina tiesiai iš širdis. Man patinka viskas, kas susiję su tavim.“

Nauja mylimoji turi ypatingų gebėjimų

Naujoji verslo magnato širdies draugė itin mėgsta pramogauti, be to, nuolatos spinduliuodama gerą nuotaiką, linksmumu sugeba užkrėsti ir aplinkinius. Kaip šią moterį apibūdina jos bičiuliai?

„Lauren yra veržlaus ir gyvybingo būdo. Ji mėgsta smagiai leisti laiką ir rodytis viešumoje, – portalui „People“ prasitarė sraigtasparnio pilote tapusiai buvusiai naujienų laidų vedėjai artimas asmuo. – Ji ypač mėgsta draugiją – taip visada buvo ir bus. Ji yra iš tų, kuri, net ir būdama 49-erių, su linksma draugių kompanija sėda į sraigtasparnį ir išskrenda savaitgaliui į Koučelos dykumų slėnį.“

„Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ji – visiška J. Bezoso priešingybė, bet gal dėl to ir patraukė jo dėmesį, – svarsto informaciją perdavęs šaltinis. – Ji turi nesuvokiamą gebėjimą priversti žmones paklusti ir padaro tai tiek sąmoningai, tiek visiškai nesistengdama.“

Žinia apie 55-erių metų bendrovės „Amazon“ generalinio direktoriaus romantiškus santykius su L. Sanchez buvo išplatinta netrukus po jo pranešimo apie skyrybas su 48-erių metų žmona MacKenzie. Pora turi keturis vaikus – tris sūnus ir dukterį.

Patvirtintomis portalo „People“ žiniomis, L. Sanchez taip pat skiriasi su vyru, Holivudo agentu Patricku Whitesellu. Jiedu santuokoje pragyveno 13 metų ir susilaukė dviejų vaikų. L. Sanchez turi sūnų ir iš ankstesnės partnerystės.

Likus kelioms dienoms iki informacijos apie J. Bezoso skyrybas paviešinimo, jis buvo pastebėtas besišnekučiuojantis su L. Sanchez ir Patricku Whitesellu po „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijos surengtame vakarėlyje.

„Jeffas buvo pakilios nuotaikos ir puikiai leido laiką, – sakė šaltinis. – Aplinkui buvo susibūrusi minia žmonių. Lauren taip pat ten buvo, nors ne visą laiką leido su Jeffu. Tenai buvo ir jos vyras.“

Nuo to laiko J. Bezosas kiek privengė visuomenės dėmesio. Jo neteko pastebėti ir netoli Siatle esančio šeimos namo.

Keturių vaikų tėvui, anot kito šaltinio, tenka susidurti su kiek netikėtomis skyrybų pasekmėmis.

„Dar sekmadienį vakare J. Bezosas nė nenutuokė, kokia savaitė jo laukia“, – sakė „People“ kalbintas šaltinis.

Vos tik J. Bezosas pranešė apie skyrybas, leidinyje „National Enquirer“ pasirodė publikacija, skirta ne vieną mėnesį trukusiai šio asmens ir jo santykių su L. Sanchez stebėsenai.

Straipsnyje, be kita ko, buvo rašoma ir apie poros kelionę į egzotiškus kraštus milijardieriui priklausančiu 65 mln. dolerių (56,4 mln. eurų) vertės lėktuvu.

J. Bezosas yra turtingiausias pasaulio žmogus. Jo turtas vertinamas 137 mlrd. dolerių (118,8 mlrd. eurų). Tarp visų jam priklausančių objektų – kelių milijonų vertės nekilnojamosios nuosavybės portfelis, įvairūs labdaros fondai, maždaug 16 proc. „Amazon“ akcijų ir kt. Visa tai, greičiausiai, teks padalyti perpus, nebent jis ir MacKenzie būtų sudarę ikivedybinę sutartį. Tačiau greičiausiai jie tokio dokumento nėra pasirašę, nes susituokė dar tuomet, kai abu neturėjo didžiulių turtų.

Pora patikino, kad, nors ir skiriasi, ketina ir toliau likti draugais.
„Jaučiamės nepaprastai laimingi, kad susitikome, ir dėkojame likimui už kiekvienus santuokoje praleistus metus. Net jei būtume žinoję, kad po 25-erių metų teks skirtis, nieko nebūtume darę kitaip“, – nurodė jie išplatintame pranešime.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Modelis Joanna Krupa laukiasi pirmagimio

Garsi lenkų kilmės manekenė Joanna Krupa laukiasi savo pirmagimio. Šia džiugia žinia žinoma...

25 metai po Kurto Cobaino mirties – pilni sąmokslo teorijų ir baisių sutapimų (7)

Sunku patikėti, tačiau prabėgo jau 25 metai nuo tada, kai būdamas 27-erių Sietle šį pasaulį...

Praeityje rašytos Meghan Markle žinutės atskleidžia tiesą apie jos ir Harry pažintį: tai nebuvo nekaltas atsitiktinumas (22)

Senas Meghan Markle bičiulis ir viešųjų ryšių konsultantas Nickas Ede'as sako, jog...

Abejingų nepalikusios daininkės Alizee gyvenimo vingiai: suklastotos nuotraukos, iširusi santuoka bei turtai (39)

Alizee Jacotey, vadinama tiesiog Alizee, yra prancūzų dainininkė, šokėja ir balso aktorė. Ji...

Princesės Dianos žūties liudininkais tapusi amerikiečių pora bijo dėl savo gyvybių: parodymai atskleidė netikėtas detales (131)

Kaip sako 1997 metų rugpjūčio 31 dieną princesės Dianos žūties Paryžiuje liudininkais...

Top naujienos

Prezidento rinkimų finalas: Šimonytė jau pasveikino Nausėdą su pergale (2006)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuva baigia rinkti šalies Prezidentą ir 11 Europos Parlamento narių.

Nausėdos pergalės kalba: esu kitoks žmogus nei Grybauskaitė papildyta (44)

Prezidento rinkimuose ryškiu atotrūkiu pirmaujantis ekonomistas Gitanas Nausėda sako, kad tikisi,...

Šimonytė pripažino pralaimėjimą: pasaulis nepasibaigė (44)

Kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pripažino pralaimėjimą prezidento rinkimuose...

Rinkimai į Europos Parlamentą: balsavo tiek už numylėtinius, tiek už tuos, „kurie trukdo dirbti Lietuvoje“ (9)

Sekmadienį Lietuvos gyventojai sprendė ne tik dėl būsimo šalies Prezidento, tačiau rinko ir...

Maldeikienė kirto Nausėdai: jis tautos, kuri prarado kritinę savivoką, produktas (64)

Kandidatė Europos Parlamentą (EP) Aušra Maldeikienė sakė, kad daugiau rinkimuose nežada...

Europos šalių rinkimų į EP rezultatai: Le Pen pirmauja prieš Macroną, prognozuojama triuškinama Orbano partijos pergalė aktyvumas didžiausias per du dešimtmečius, atnaujinta 21:54 (7)

Sekmadienis Europos Sąjungoje (ES) – pagrindinis Europos Parlamento (EP) rinkimų etapas. Septynių...

Skvernelis sako, kad jo ateities planai nebūtinai susiję su „valstiečiais“ (11)

Vilnius, gegužės 26 d. (BNS). Premjeras Saulius Skvernelis ragina Lietuvos valstiečių ir...

Skaičiuojami balsai : nors liko 600 apylinkių – Nausėda skelbia pergalę naujausi duomenys (201)

22.15 val. duomenis pateikė 1334 apylinkės iš 1972. Užtikrintai laimi G. Nausėda – 72,93...

„Lietuvos talentų“ superfinalas: dėl pagrindinio prizo kovoja dvylika geriausių nuolat atnaujinama (9)

Sekmadienio vakarą, kai šalyje vyksta prezidento rinkimai, laukia ir finalinė „Lietuvos...