Tokiu būdu Ala Pugačiova savo naudai išsprendė pagrindinę šios vasaros Rusijos šou verslo intrigą, užleidusi kasmetinio festivalio mūzos vietą Zemfirai.

A. Pugačiova, ištikima savo įpročiams, įsikūrė prezidentiniame viešbučio „Baltic Beach“ numeryje, kainuojančiame 1600 dolerių už parą. Šis numeris jai paliekamas kasmet.

Beje, festivalio metu šiame numeryje buvo apsistojęs gražiausiu Rusijos tenisininku laikomas Maratas Safinas. Tačiau, sužinojęs, kad į viešbutį turi atvykti primadona, Maratas kaip tikras džentelmenas užleido jai prabangius apartamentus ir iš viešbučio išsikėlė anksčiau nei planavo.

„Mūsų viešnia stengiasi likti nepastebėta, nesiafišuoja, kad gyvena šiame viešbutyje, – papasakojo viešbučio administracijos darbuotoja Agata. Beje, mūsų viešbutyje draudžiama rūkyti, bauda už rūkymą siekia 400 eurų, tačiau Alai Borisovnai visada taikoma išimtis. Šiemet jos padėjėja nepateikė prašymo leisti rūkyti numeryje. Anksčiau primadona rūkydavo kaip garvežys, o dabar mes ją matome tik su nauju elektroniniu žaislu.“

Jūrmaloje A. Pugačiova retai išeina iš numerio, tačiau kai atvyko M. Galkinas, porą kartų buvo pasirodžiusi paplūdimyje. Viešbutyje primadonai atliekamos įvairios spa procedūros ir masažai, valgo ji viešbučio restorane.


„Rytais Alla Borisovna visada ateina pusryčiauti viena iš pirmųjų, kol Maksimas miega, ir reikalauja, kad jos staliuką atitvertų nuo pašalinių akių, papasakojo viešbučio „Baltic Beach“ restorano padavėjas. – Ji sako nenorinti, kad ją matytų be makiažo.“

A. Pugačiova gryname ore prie jūros planuoja lepintis iki rugpjūčio 17 d., kai, prognozuojama, Maskvoje atlėgs karštis ir išsisklaidys smogas. Tačiau dainininkės direktorė Jelena Čuprakova įspėjo viešbučio personalą, kad primadonas vizitas gali būti pratęstas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės