Vos prieš kelias dienas tinklalaidėje „Reign with Josh Smith“ viešėjusi 38-erių metų mini serialo „Elniukas“ („Baby Reindeer“) žvaigždė prisiminė, kokių galingų jausmų buvo apimta, kai pagaliau ryžosi atskleisti, kad yra homoseksuali, rašoma portale „People“.

„Netflix“ hitu tapęs filmas yra įkvėptas tikros istorijos. Juostos kūrėjas Richardas Gaddas seriale vaidina savo peties prototipą – veikėją vardu Donny. Šį personažą persekioja J. Gunning suvaidinta Martha, be to, praeityje jis yra patyręs seksualinę prievartą.

Tinklalaidės eteryje J. Gunning ėmė gvildenti filme paliestą meilės sau temą ir palaipsniui perėjo prie asmeniškesnių dalykų.

„Jauti, kad dabar kitaip save vertini?“ – paklausė laidos vedėjas J. Smithas.

„Na, įvyko svarbus dalykas. Gal apie jį aš ir papasakosiu. Kad esu netradicinės seksualinės orientacijos, atskleidžiau 2022 metų lapkritį. <...> Man tai buvo megaįvykis, nes tarp homoseksualų sukuosi jau labai seniai. Iš tikro visi mano draugai yra homoseksualūs. Taigi, mano atveju nebuvo jokio savęs tramdymo. Aš tiesiog nemaniau, kad aš galiu būti tokia, ir ligi šiol nesugebu tiksliai to paaiškinti“, – kalbėjo J. Gunning.

Iš Anglijos kilusi aktorė patikino, kad vienu metu jos jausmai tapo tokie stiprūs, kad darėsi neįmanoma jų ignoruoti.

„O, taip, supratau, kad esu [netradicinės orientacijos]. Supratau, kad visada tokia buvau, kad aš tokia esu“, – prisiminė J. Gunning.

„Tai buvo reikšminga akimirka, kai viskas stojo į savas vietas. Galop man viskas tapo aišku, nors taip ilgai galvojau, kad kadangi esu nemaža moteris, veikiausiai [problemų] kyla dėl mano apimčių. Visgi kažkas man buvo svetima, tarytum nepriimtina“, – pridūrė ji.

Suvoktos seksualinės orientacijos atskleidimo akimirką J. Gunning pavadino labiausiai išlaisvinančiu dalyku ir palygino ją su vienu filmo epizodu.

„Filme „Elniukas“ yra viena jausminga scena, kurioje Donny pasakoja, kaip pirmą kartą užmigo tėvų namuose“, – pasakė ji ir tuojau pat prisiminė, kaip pati nusiramino po atliktos „išpažinties“.

„Šeimai prisipažinau per Kalėdas. Tą naktį išmiegojau kokias 10 valandų. Supratau, kad čia ir buvo visa esmė. Manau, tai buvo tarsi paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios“, – dėstė aktorė.