Jau kurį laiką sklando sąmokslo teorija, teigianti, kad ji prieš kurį laiką mirė, o jos veiklą tęsia antrininkė. Tokia mintis kilo Kanados dainininkei skirtame Brazilijos gerbėjų puslapyje: kai kurie ėmė spėlioti, jog A. Lavigne buvo pakeista antrininke Melissa.

Du dešimtmečius Avril sakė: „Man tai tiesiog juokinga, iš vienos pusės visi sako: „O Dieve, tu atrodai lygiai taip pat, tu nepasenai nė dienos, kita vertus, tai tik sąmokslo teorija, kad aš nesu aš“.

Kaip teigia dailystar.co.uk, Avril įrodys, kad yra gyva pirmą kartą šią vasarą pasirodžiusi Glastonberio festivalyje.

Panašu, kad festivalyje ji žada apsistoti palapinėje, kaip ir įprasti Glastonberio lankytojai, o ne privačiame viešbutyje.

Atlikėja paaiškino: „Man patinka keliauti su draugais, laisvomis dienomis važiuoti autobusu į stovyklavietę, kempingą, o ne eiti į viešbutį ir sėdėti ten spoksodama į lubas“.

Delfi primena, kad prieš kurį laiką pradėta spėlioti apie A. Lavigne mirtį. Kad pateisintų šį teiginį, gerbėjai tvirtino, jog per visą karjeros laikotarpį pakito dainininkės ūgis, nosis ir stilius. Jų nuomone, tai įrodo dviejų skirtingų žmonių buvimą.

Pritariantys šiai teorijai buo įsitikinę, kad A. Lavigne dėl kažkokios priežasties mirė 2003-aisiais. Tai neva nutiko po jos pirmojo albumo „Let Go“ pasirodymo 2002-aisiais ir prieš išleidžiant antrąjį albumą „Under My Skin“ 2004-aisiais.

Per interviu Australijos radijo tinklo „KIIS Network“ laidų vedėjų Kyle’o Sandilandso ir Jackie O dueto paklausta apie netylančius gandus, dainos „Complicated“ atlikėja aiškiai išsakė tokias spėliones laikanti gluminančiomis ir absurdiškomis.