Pramogų žurnalisto Richardo Wilkinso sūnus, 28 metų Christianas, ypatingam vakarui pasirinko permatomą rūbą.

Tik daugumos žiūrovų toks stiliaus pasirinkimas toli gražu nesužavėjo, kritikai sako, kad tokia apranga renginiui, transliuotam tokiu metu, kai jį gali žiūrėti mažamečiai, yra netinkama ir nepadori.

„Tokių dalykų niekas neturėtų rodyti per televizorių. Nenoriu, kad mano vaikai matytų tokius dalykus“, – socialiniuose tinkluose rašė vienas pasipiktinęs asmuo.

„Tas pats lyg būtų pasirodęs nuogas“, – piktinosi kitas.

„Kodėl ARIA vaikų muzikos apdovanojimą paskelbęs asmuo nuogas arba vilki kažką, su kuo lygiai taip pat atrodo nuogas? Ką tai duoda mūsų vaikams?“, – susierzinimą reiškė trečias.

„Nederamas įvaizdis. Pigus dėmesio troškulys. Niekam neįdomu tos tavo nuogybės, prašau nekišti į akis“, – žodžių į vatą nevyniojo dar vienas komentatorius.

„Koks tikslas? Gauti maksimalią dėmesio dozę, o tada būti akimirksniu pamirštam. Ir dar vienas klausimas: ar jis išleido kokią dainą? Prodiusuoja muziką? Ne? Tai kodėl jis čia?“, – teigiama dar viename piktame komentare.

„Nesuprantu, kodėl į tokius renginius kviečiami su jais absoliučiai nieko bendro neturintys asmenys“, – kritikos strėlę paleido dar vienas komentatorius.

Nepaisant neigiamų atsiliepimų, Christianas sulaukė ir palaikymo.

„Labai patinka spinduliuojamas pasitikėjimas savimi. Už tai reikia dėkoti jūsų tėvams“, – parašė vienas gerbėjas.

„Jūs išskirtinė asmenybė. Išlikite savimi, kad ir ką sakytų kiti“, – drąsino antras.

„Tiesiog tobula... Christianai, jūs tikra mados ikona“, – žavėjosi trečias.

Prie įspūdingos suknelės, išryškusios treniruotą kūną, nuomonės formuotojas pasirinko juodus batus. Apdovanojimų dūzgėms Christianas pasirinko dar drąsesnį įvaizdį – kristalų braletę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)