K. Winslet ir L. Dowleris susipažino vakarėlyje pas bendrus pažįstamus. 35 metų manekeno portfolio įspūdingas: jis dalyvavo Burberry, Paulo Smitho ir Paco Rabanne mados namų reklaminėse kampanijose.

Kate netgi supažindino Louisą su savo tėvais, jis turėjo ją lydėti į filmavimus, tačiau, panašu, kad planai pasikeitė.

„Louisas buvo tarsi tonizuojanti priemonė, kuri buvo būtina Kate po jos skaudžių skyrybų su Samu, ir jie puikiai praleido laiką. Tačiau jie suprato, kad jų santykiai nesivysto, ir kad Kate reikia pabūti vienai. Ji labai dėkinga Louisui už tai, kad jis padėjo jai grįžti į gyvenimą po jos santuokos griūties, jiems buvo gera kartu. Tačiau ji pasakė, kad viskas baigėsi, ir jai reikia susitelkti į karjerą bei vaikus. Jai reikia laiko suprasti, ko, iš tiesų, ji nori“, - „Daily Mail“ pasakojo asmuo iš aktorės aplinkos.

K. Winslet atstovas atsisakė komentuoti šį išsiskyrimą. L. Dowleris taip pat pareiškė, kad asmeninio gyvenimo su žiniasklaida neaptarinės.
Priminsime, kad Kate Winslet ir režisierius Samas Mendesas kartu pragyveno beveik septyneris metus. Jie susituokė 2003 metų gegužę Karibuose. Tai buvo aktorės antroji santuoka – 2001 metais ji išsiskyrė su režisieriumi Jimu Threapletonu.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją