Kaip teigia pagesix.com, po kelių mėnesių susitikinėjimo aktorius „atšalo“, tačiau pasirodė naujų detalių apie tikrąją išsiskyrimo priežastį.

Poros santykių iširimui, anot žiniasklaidos, įtakos turėjo buvęs Elsinos vyras – Rusijos milijonierius Dmitrijus Cvetkovas. Vyras nuolat akcentavo, kad moteris mėgsta pinigus, todėl reikėtų būti atsargiems ir saugoti piniginę.

Aktoriaus komandą suglumino tokie Rusijos oligarcho teiginiai. Taigi, kad negirdėtų nuolatinės kritikos, T. Cruise‘ui buvo patarta atsitraukti ir nebūti diskusijų priežastimi.

„Ji tiesiog nebenorėjo turėti reikalų su buvusiu E, Khairovos vyru rusu, kuris kas kelias savaites sakydavo ką nors bjauraus“, – sakė šaltinis.

Delfi primena, kad gruodžio mėnesį 61-erių metų mažiaus T. Cruise’as buvo pastebėtas Londono Meifero rajone surengtame vakarėlyje leidžiantis laiką su 36-erių metų amžiaus Elsina Chairova – garsaus Rusijos parlamentaro dukra ir buvusia deimantų oligarcho žmona, pranešė dailymail.co.uk.

„Jiedu buvo neišskiriami, akivaizdžiai pora, – „Daily Mail“ sakė vienas iš vakarėlio, kuriame dalyvavo beveik vien rusai, svečių. – Jis atrodė pametęs galvą dėl jos.“

Teigiama, kad T. Cruise’as ir E. Chairova į gruodžio 9 d., surengtą vakarėlį atėjo drauge apie 21 val. ir labai nustebino kitus svečius.

Juoda suknele be petnešėlių pasipuošusi rusė pozavo nuotraukoms su Aliena Avramenko, buvusia „Mis Europa“ dalyve, o paskui nuėjo šokti su T. Cruise’u. Pranešama, kad iš vakarėliu jiedu išvyko irgi kartu.

„T. Cruise’as elgėsi labai draugiškai – visi norėjo kartu nusifotografuoti, tačiau jis mandagiai atsisakė, – pridūrė šaltinis. – Galiausiai didžėjui teko rusiškai pranešti, kad garsusis aktorius nenori fotografuotis. Didžiąją vakaro dalį jis praleido šokdamas su E. Chairova, tačiau buvo pastebėtas ir besilinksminantis kitų moterų būryje.“

Jungtinės Karalystės (JK) pilietybę turinti E. Chairova yra buvęs modelis. Ji buvo ištekėjusi už Rusijos magnato Dmitrijaus Cetkovo, kuriam priklauso 25,5 mln. eurų vertės dvaras Surėjuje bei keletas namų Londone, vertų 21 mln. eurų. Pora taip pat turėjo nekilnojamojo turto objektų Dubajuje ir Kipre, neskaitant milijonų dolerių vertų automobilių, papuošalų ir meno kūrinių kolekcijų.

Apie jųdviejų skandalingas skyrybas buvo pranešta vasarą, kai E. Chairova buvo apkaltinta paslėpusi nemažai turto nuo savo vyro, įskaitant daugiau nei milijono eurų vertės rankinukų kolekciją.

2022 m. moteris stojo prieš teismą, kuris jai liepė sumokėti 136 tūkst. eurų įmonei, įrengusiai fontanus Surėjuje stovinčio dvaro kieme. Tada gražuolė pareiškė, kad visus įsiskolinimus turėtų padengti jos sutuoktinis.

Tačiau dar visai neseniai pasirodė žinutės, kad T. Cruise'o ir E. Chairovos santykiai neatlaikė išbandymų. Buvo pranešta, kad pora išsiskyrė.

Užsienio žiniasklaida skelbė, kad aktorius išsiskyrė su savo išrinktąja netrukus po to, kai jis susitiko su jos vaikais, sūnumi bei dukra.

Buvo rašoma, kad T. Cruise‘as „nutraukė romaną“, bet norėjo likti draugais, nes kartu su E. Chairova gyvena tame pačiame Londono daugiabutyje.

„Būtų keblu baigti santykius su pykčiais, tarp jų nekilo jokių nesutarimų“, – „The Sun“ sakė šaltinis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją