„Taip, aš valgau „McDonald's“, galiu ir dvi savaites iš eilės užsisakyti tokio maisto kiekvieną dieną. O tada tam kartui pabosta“, – teigia dizainerė, neseniai prisipažinusi, jog vis dėl to amžėjimo bijo.

Vestuvines sukneles kurianti dizainerė labai mėgsta ir spurgas: „Man labiausiai patinka spurgos su kremu ir daug cukraus pudros ant viršaus. Taip pat spurgos su džemu, bet visgi labiausiai su vaniliniu kremu. Ir rožiniais pabarstukais“.

Dar 2020 metais garsi moteris sakė, kad jos jaunystės paslaptys – „darbas, miegas, kokteiliai su degtine ir mažai saulės“.

„Page Six“ ji yra sakiusi, kad jaunystę išlaikyti padeda mylimas darbas: „Dirbu visą gyvenimą, taigi darbas svarbiausia. Manau, kad jis man padeda išlikti jauna ir motyvuoja. Dirbu daug valandų per parą, bet sugebėjau užauginti dvi dukras. Manau, kad geriausias priešnuodis senėjimui – veikla“. Be to, dizainerė prisipažino besistengianti pernelyg nesukti galvos dėl savo išvaizdos – svarbiausia bet kokia kaina išvengti fizinės negalios.

„The Daily Mail“ ji yra sakiusi: „Labiausiai bijau fizinio neįgalumo, o ne tiesiog senti. Manęs pernelyg nejaudina, kaip čia aš atrodau. Dievinu savo darbą, man tai labai svarbu, taip pat labai branginu dukras, draugus. Mano gyvenimas pilnavertis, esu laiminga“.

Balandį per interviu „People“ V. Wang sakė, kad jos jaunystės paslaptis – kokteiliai su degtine, devynių valandų miegas, darbas ir saulės vengimas: „Vienas iš tų dalykų, kur man patinka, yra kokteilis su degtine. Be kalbų. Mano kokteilio metas maždaug šešta ar septinta valanda vakaro“. Ir nors niekas tuo nenori tikėti, kita jos jaunystės paslaptis yra darbas, „stimuliuojantis protą, kūną ir sielą“.

Prieš keturiasdešimt metų pradėjusi vestuvinių suknelių verslą, ji sako, kad dirba, kiek tik save prisimena: „Darbas man padeda jaustis aktualia. Manau, kad protas yra žymiai galingesnis, nei mes kada galėsime suprasti. Visi kylantys iššūkiai – žmogaus varomoji jėga“.

Už jaunatvišką išvaizdą dizainerė dėkoja ir miegui – devynioms valandoms kiekvieną naktį. Jeigu nepavyksta išmiegoti devynių, jai reikia bent šešių valandų miego.

„Malonu girdėti žmonių komplimentus, kad nesenstu, bet tai niekada nebuvo mano tikslas. Mane glumina, kiek daug apie tai kalbama. Tikiuosi, kad neužgoš mano darbo“, – yra sakiusi dizainerė.

Savo verslą V. Wang pradėjo būdama keturiasdešimties ir sako, kad „jai labai pasisekė susikurti savą imperiją“. Ir nors dabar vadinama vestuvinių suknelių burtininke, iš pradžių ji tikrai nebuvo apsėsta vestuvių. Vaikystėje norėjo tapti šokėja ant ledo, bet jai nesisekė, todėl nusprendė žengti į mados pasaulį.

Septyniolika metų ji dirbo „Vogue“, o tada dvejus – „Ralph Lauren“ mados namuose. Galiausiai tapo nepriklausoma vestuvinių suknelių dizainere ir kūrė drabužius tokioms žvaigždėms kaip Ariana Grande, Chelsea Clinton, Ivanka Trump, Alicia Keys, Mariah Carey, Victoria Beckham, Sarah Michelle Gellar, Khloe Kardashian ir Kim Kardashian.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją