Didžiausia 70-metės moters grožio paslaptis - savęs priėmimas. Kai atsiranda neplanuotų pokyčių, – raukšlė kaktoje ar pasaulinė pandemija, – buvusi Jameso Bondo mergina tai laiko proga kažko išmokti, patobulėti, rašo portalas prevention.com.

„Prieš daug metų buvau arti mirties, tada supratau – vienintelis dalykas, kuris liks tau išėjus – meilė, kuria dalinaisi ir tavo nuveikti darbai,“ - sako J. Saymour.

Štai kodėl jos energija liejasi per kraštus. Pernai, nepaisant prasidėjusios pandemijos, ji skrido filmuotis į Australiją, Ispaniją, Airiją ir Angliją, o šiuo metu dirba JAV. J. Seymour taip pat pradėjo kurti rankų darbo šalius moterims.

„Reikia klausti, ką galiu padaryti, o ne ko negaliu padaryti“, – pabrėžė ji.

Šitokio požiūrio ji išmoko iš motinos.

„Mano mama neturėjo pinigų veido priežiūros priemonėms, – pasakojo J. Seymour. – Ji pati savimi rūpinosi. Jos gyvenimo filosofija – visi susiduria su sunkumais, o kai taip nutinka, reikia juos priimti, atverti širdį ir padėti žmonėms. Padėdamas žmonėms žmogus padeda sau.“

Aktorė nugyveno tikrai spalvingą gyvenimą, drąsos jai pavydėtų daugelis. Sulaukusi 67-erių ji pozavo žurnalui „Playboy“ ir tapo vyriausia tai dariusia moterimi. Tačiau su tokiu pasiūlymu sutiko ne iš tuštybės ar noro vėl atkreipti į save dėmesį. Taip labiausiai ji norėjo padrąsinti tokio paties amžiaus moteris. Jos įsitikinimu, norint išlikti jaunatvišku, reikia būti aktyviam, neprarasti domėjimosi daugeliu dalykų, turėti pomėgių.

Aktorė neslepia, jog jos rūpinimosi savimi kredo – paprastumas.

„Dietų niekada nesilaikiau, nes man patinka valgyti. Pati auginu vaisius, daržoves, mėgstu įvairius skonius. Kasdien svertis – ne man“, – teigė ji.

Tiesa, J. Seymour vadovaujasi protarpinio badavimo principais. Kartais ji pasilepina vyno taure ir juoduoju šokoladu, o užkandžiams mėgsta daržoves su avokadų užtepu.

Taip pat ji reguliariai mankštinasi – užsiima pilatesu, lengvų svarmenų kilnojimu, atlieka pritūpimus, yra išmokusi keletą jogos pratimų. Garsenybė stengiasi įsiklausyti į savo kūną, nes, pasak jos, bėgant metams kūnas ne visada funkcionuoja taip, kaip norėtųsi.

„Netikiu ilgalaikėmis procedūromis“, – pabrėžė ji, turėdama omenyje plastines operacijas. Aktorė kasdien skiria dėmesio savo odos priežiūrai: „Niekas negalvoja apie odą žemiau kaklo. Suka galvą, kaip išlyginti raukšlelę ant veido ir pamiršta, kad amžių pirmiausia išduoda kaklas, iškirptė, rankos, sausa blauzdų ir pėdų oda.“

J. Seymour įsitikinusi, kad svarbiausia – drėkinti veidą, nušveisti negyvas odos ląsteles.

„Svarbiausia – savimi rūpintis, o ne stengtis tapti kažkuo kitu. Aš – ne Cindy Crawford, aš – Jane Seymour.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (33)