Šiame kadre liūdna, bet susimąsčiusi atlikėja sėdi ant sofos apsivilkusi rožinės spalvos treningus ir žiūri į tolį, rašo pagesix.com.

Šią nuotrauką J. Simpson buvo paskelbusi 2021 m. lapkričio 1 d., kai ketverius metus ištvėrė be alkoholio.

„Prieš šešerius metus. Šį ankstyvą 2017 m. lapkričio 1 d. rytą užfiksuotas asmuo yra neatpažįstama dabartinės manęs versija, – parašė ji. – Atradau tiek daug dalykų apie save. Tą akimirką supratau, kad įveiksiu savo vidinius demonus, susigrąžinsiu savigarbą ir pradėsiu gyventi blaiviai žvelgdama į pasaulį.“

Jessica Simpson

43-ejų metų amžiaus dainininkė paaiškino, kad jai reikėjo liautis vartoti alkoholį, nes jautėsi išsekinta ir tarsi patekusi į užburtą ratą.

„Norėjau jausti skausmą, kad galėčiau juo savotiškai didžiuotis, – tęsė J. Simpson. – Norėjau gyventi taip, kaip gyvena lyderiai, ir ištrūkti iš užburto rato, kad galėčiau žengti pirmyn ir nebesigręžioti atgal bei nejausti sąžinės graužimo dėl jokio ankstesnio ar būsimo sprendimo šiame nuostabiame pasaulyje.“

Alkoholio atsisakiusi garsenybė numetė 45 kilogramus ir prisipažino, kad tikroji problema buvo ne svaigalai, bet per maža savivertė, tačiau galiausiai jai pavyko save atrasti iš naujo ir vėl pradėti gyventi.

„Susitaikiau su savo baimėmis ir tam tikromis savo gyvenimo ypatybėmis, kurios yra tiesiog liūdnos, bet aš esu drąsi ir stipri“, – reziumavo J. Simpson.

Jessica Simpson

Atlikėja atvirai pasakojo apie savo kovą su alkoholizmu ir 2020 m. pasirodžiusiuose memuaruose „Open Book“ atskleidė, kad priklausomybė nuo alkoholio ir vaistų išsivystė 2007 m., kai po skyrybų su Nicku Lachey ji praėjo susitikinėti su Johnu Mayeriu.

„Jis buvo labai apsukrus ir kiekvieną pokalbį paversdavo tarytum draugiškomis varžybomis, kurias privalėjo laimėti, – teigė ji. – Kai bandydavau įsiterpti ir pareikšti savo nuomonę, jis man paprieštaraudavo todėl kaip mat užsičiaupdavau. Taip bijojau jį nuvilti, kad prieš išsiųsdama jam žinutę, paprašydavau, kad kas nors ją peržiūrėtų, ar nėra skyrybos ir rašybos klaidų.“

Augantis nesaugumo jausmas ir spaudimas pastūmėjo J. Simpson į alkoholio glėbį.

„Nerimas sustiprėdavo, o aš vėl įsipildavau išgerti, – prisipažino ji. – Taip pamažu įpratau raminti nervus alkoholiu.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją