Neseniai aktorė Los Andžele, „Dolby“ teatre atsiėmė apdovanojimą, o prieš išvykdama į renginį padarė keletą savo nuotraukų prie baseino.

Įamžintuose kadruose matyti jos išryškinta figūra, kurios linkius pabrėžė prigludusi, auksinės spalvos suknelė.

N. Kidman kadras socialiniuose tinkluose sulaukė daugiau nei 600 tūkst. „patinka“ paspaudimų. Jos gerbėjai nepagailėjo jai gražių komentarų.

„Štai kaip atrodo tikroji Holivudo žvaigždė“, „Stulbinanti, absoliučiai stulbinanti“, „Nuostabi suknelė“, „nuostabiai atrodote, mes jumis didžiuojamės“, – rašė N. Kidman sekėjai.

„Delfi“ primena, N. Kidman savo įvaizdžiu nustebino ir pasirodžiusi ant 2023 metų „Oskarų“ raudonojo kilimo. Įsikibusi į parankę savo vyrui, kantri dainininkui Keithui Urbanui, N. Kidman raudonuoju kilimu žengė pasipuošusi stulbinančia juoda suknele su itin giliu skeltuku iki pat šlaunies viršaus, rašė dailystar.co.uk.

Pagal individualų užsakymą siūta „Armani Prive“ suknelė buvo puošta didžiulėmis blizgančiomis sidabro gėlėmis ir turėjo vieną ilgą rankovę, o kita ranka nuo peties buvo apnuoginta.

Savo šviesius ir ilgus plaukus Nicole paliko palaidus, o riešus papuošė keliomis blizgančiomis apyrankėmis. Kerėdama fotografus, Nicole kelis kartus perbraukė savo plaukus ir, žvelgdama tai žemyn, tai per petį, dalinai užmerkė akis.