Pokalbio metu Rūta Loop papasakojo ne tik apie tai, kaip gimė naujoji daina, bet ir apie pažintį, pasibaigusią ne tik nuostabiu vaizdo klipu, bet ir savotiškai pakeitusią jos gyvenimą.

Atlikėja pasakoja, kad tai vienas smagiausių jos pristatomų darbų. Rūta Loop dar rudenį buvo išvykusi į kūrybinę stovyklą kartu su prodiuseriais ir muzikantais Edgaru Žaltausku, Kasparu Meginiu bei Juozu Martinkėnu, kur ir gimė ši daina.

„Pamenu, kai kūrėme šią dainą išvykę į kūrybinę stovyklą, visi šokome ir jautėme, jog šioje dainoje, šiame skambesy yra kažkas tokio, kas judina ne tik kūną, bet ir sielą,“ – pranešime spaudai šypsosi Rūta.

„Daina „Pasileidom“ yra apie žmogaus požiūrio keitimą. Ši šalčiu kankinanti žiema išties išaugino vasaros ilgesį, bet taip pat išmokė, kad į nemalonius dalykus galime pažvengti kitaip. Vienas geriau pasijaučia ar ramybę atranda medituodamas, kitas – sportuodamas, na, o šįkart nusprendžiau dainą paversti ta atsipalaidavimo forma arba burtais, kurie lyg šnabždėtų tau į ausį: pasileisk“, – dainos žinute dalinasi atlikėja.

ve
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją