Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko renginys „Perklausos“, kurose susirinkusiems pasiūlyta išankstinė naujojo G. Vagelio albumo „Žydėsiu“ perklausa. Gerbėjai pirmieji išgirdo dar niekur nepasirodžiusias atlikėjo dainas, o pats dainininkas atskleidė tikrąją naujųjų kūrinių reikšmę ir net susigraudino, rašoma pranešime spaudai.

Nesulaikė ašarų

Gyvai ant scenos atlikdamas dar viešumoje nepasirodžiusį kūrinį „Gėlės“ G. Vagelis vos tramdė ašaras.

„Iš pradžių bandžiau laikytis, tačiau galiausiai pratrūkau, – neslėpė atlikėjas. – Šios dainos mintis, siunčiama žinutė yra labai svarbi. Be to, esu emocionalus žmogus. Galiu greitai įeiti į tą būseną, o tada gana sunku iš jos išeiti.“

Renginyje lankėsi ir atlikėjo mama – sėdėjo pirmoje eilėje ir iš visos širdies palaikė naująjį albumą publikai pristatantį sūnų. Dainininkas sakė esantis labai laimingas, turintis nuostabią šeimą, taip pat užsiimantis veikla, kuri jam suteikia daug džiaugsmo bei turintis gerbėjų ratą, kuris visada jį palaiko.

„Tai yra mano žydėjimo metas, nes turiu viską. Labai noriu tuo pasidžiaugti“, – šypsojosi G. Vagelis.

Gerbėjų dovanos, pakeistos šukuosenos ir palinkėjimas sau

Renginio metu G. Vagelis atsakė į intymiausius gerbėjų klausimus, kalbėjo apie asmenines patirtis, atskleidė, kiek skirtingų šukuosenų yra pakeitęs per gyvenimą bei pasakė, kokių keisčiausių ar ypatingiausių dovanų yra gavęs iš gerbėjų. Taip pat atlikėjas aptarė aistringą dainos „Jei leisi“ muzikinį klipą bei atskleidė naujojo albumo dainų reikšmę.

„Muziką dažniausiai kuri pagal tai, ką jauti ir kas esi. Kuri pagal tai, kokį save tuo metu esi atradęs. Todėl dabartinė mano muzika yra absoliučiai apie mane“, – kalbėjo dainininkas.

Jis tvirtino, kad muzika jo gyvenime atsirado dar ankstyvoje vaikystėje – G. Vagelis šokdavo ir dainuodavo dar būdamas darželinukas. Kai turi tave labai dominančią veiklą, kuri tave lydi visada, net nebekyla klausimų, kokia tavo ateitis turėtų būti, sakė jis.

Paklaustas, ko palinkėtų 18-mečiui sau, dainininkas nesudvejojo: „Pasakyčiau – Gabrieliau, visada pasitikėk savimi“.

Ypatinga gimtadienio šventė

Lapkričio 16 d. G. Vagelis švęs savo 28-ąjį gimtadienį. Ir ne bet kaip, o „Žalgirio“ arenoje surengdamas pirmąjį savo karjeroje solinį arenos šou.

„Kai mėgsti, ką darai, norisi vis daugiau ir daugiau“, – apie idėją surengti koncertą arenoje kalbėjo atlikėjas.

Naujasis dainininko albumas „Žydėsiu“ pasirodys jau spalio 27 dieną, o kartu su juo atlikėjas pirmą kartą pristatys ir vinilines plokšteles.

Renginio akimirkos:

„Perklausos“ – tai renginių ciklas, kuriame garsiausi Lietuvos atlikėjai kviečiami atviriems pokalbiams su dainomis. Renginių vedėjas Rolandas Mackevičius kalbina atlikėjus fone skambant jų albumo dainoms, o susirinkusieji kviečiami įsiklausyti į tikrąją kūrinių prasmę.

Geriausias pokalbio su Gabrieliumi Vageliu akimirkas jau visai netrukus bus galima išvysti renginio įraše, kuris pasirodys internete, o apie būsimus renginius visa naujausia informacija nuolat atnaujinama „Perklausos“ „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją