Šiuo metu E.Dragūnas itin retai dalija interviu, tačiau laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ atlikėjas parodė ir kiek kitokią savo asmenybės pusę. Po vieno jautraus klausimo apie artimą žmogų, E.Dragūnas net susigraudino. Taip pat laidoje atlikėjas papasakojo apie dabartinę savo karjerą, pačius sunkiausius momentus gyvenime, slaptą meilę mašinoms, santykius su dabartine mylimąja Kotryna bei savo sūnų.

Pirmieji pinigai – dar paauglystėje

Jau laidos pradžioje Egidijaus buvo paklausta apie pirmuosius pinigus, kuriuos jis uždirbo.

„Pirmus pinigus uždirbau labai seniai, tai nebuvo muzika. Dirbau kaime, ravėjau daržus. 12 rublių buvo dideli pinigai. Pamenu, kad laiką leisdavome laukuose, o vasaros pabaigoje man močiutė davė pinigus“, – apie pirmuosius ne iš muzikos užsidirbtus pinigus kalbėjo muzikantas.

Tiesa, jau netrukus, būdamas paauglys, Egidijus pradėjo uždirbti daug didesnius pinigus. Kaip pasakoja atlikėjas, jis puikiai pamena ir muzikinės karjeros pradžią, kai kartu su Andriumi Mamontovu jis įrašė pirmąjį albumą.

„Dirbti pradėjau nuo 12 metų, dirbau turguje. Pardavinėjau viską. Būdamas 15-os, turėjau savyje naglumo, šalia manęs sėdėjo pats garsiausias ir įtakingiausias muzikantas Mamontovas. Aš jam už nugaros miegojau, o jis man įrašinėjo albumą. Dabar žiūriu į savo sūnų, kuriam yra 12 metų, ir galvoju, kad kai man buvo 15 metų, jau įrašinėjau albumą, o 16 užsidirbau pinigų iš albumo“, – laidoje Jonui ir Rolandui sakė atlikėjas.

Suma, kurią tuomet uždirbo vos 16 metų paauglys, skamba tiesiog įspūdingai.

„Man paskambino buhalterė ir pasakė, kad turiu ateiti pinigų. Tuo metu man išmokėjo šimtą tūkstančių litų. Man buvo šešiolika. Kai atėjau į ofisą atsiimti pinigų, man beveik visą sumą įdėjo į kuprinę, užsisegiau kuprinę ir išėjau į gatvę, nežinojau, į kurią pusę eiti. Paskui nuėjau į kavinę ir užsisakiau pieno bei pyrago. Tokia pikta moteris man sako susimokėti, o kai atvėriau kuprinę, ji manęs tik paklausė, iš kur turiu tiek pinigų. Tokia buvo mano pirmų pinigų istorija“, – pasakoja Egidijus.

Paklaustas, kodėl toks garsus atlikėjas kaip A.Mamontovas sutiko dirbti kartu su Egidijumi, vyras tikino, kad turbūt taip jau nutiko, kad jis patikėjo jo talentu.

„Aš iš pradžių įkalbėjau ne jį, jo brolį. Tiesiog taip atsitiko. Net pats nežinau, kaip tai nutiko. Gal jis įžvelgė manyje talentą“, – svarstė E.Dragūnas.

Slapta aistra automobiliams

Kitas laidoje nuskambėjęs klausimas – apie automobilius. Dainininkas pripažįsta, kad jų turi ne vieną, nepaisant to, kad dar neturi teisės vairuoti.

„Turiu ne vieną mašiną, turiu penkis automobilius.Čia yra mano narkotikas ir silpnybė, man daugelis sako investuoti į kokį butą, bet aš suvokiu, kad gyvenimas yra tik vienas. Kiti to nesuvokia. Tai yra mano maža silpnybė nuo pats mažens.

Man patiko technika, kartingai“, – apie vieną iš savo didžiausių aistrų Radistų laidoje kalbėjo žinomas vyras.

Apie pertrauką muzikoje ir savo komandą

Jokia paslaptis, kad, ko gero, pati didžiausia E.Dragūno aistra – muzika. Daugelis jo muzikos gerbėjų žino, kad kurį laiką E.Dragūnas nekūrė naujos muzikos. Kaip sako pats atlikėjas, per ilgą laiką jam teko dirbti su pačiais žymiausiais atlikėjais Lietuvoje, tačiau jis kažkuriuo metu pajuto, kad norėtų truputį sustoti.

„Tie, kas sako, kad mes grojame vienodą muziką, nėra teisūs. Šiandien turėjome repeticiją, kurios metu aš suskaičiavau, kad vienos dainos versijų turime net trylika. Praėjusiais metais keliavau po Europą, atsidūriau „Depeche mode“ koncerte. Aš supratau, kaip jiems atsibodo kūrinys „Enjoy the silence“. Taigi yra tokios tendencijos, kad nereikia mūsų gydyti, kaip mums daryti tuos koncertus. Buvau tame „Depeche mode“ koncerte, kur jie grojo labai daug naujos muzikos, o žmonės tiesiog stovėjo ir laukė, kada pradės groti senas dainas. Žmonės ateina pabūti. Kalbant apie pačią muziką, aš kurį laiką nekūriau jos, nes buvo buitis, kurią norėjosi susitvarkyti, norėjosi atsibusti normaliuose namuose, o ne bendrabutyje. Kita vertus, 25 metus dirbau su pačiais žymiausiais muzikos prodiuseriais“, – pabrėžė E.Dragūnas. „Dabar atsirado nauja muzikos banga. Jie jauni, bet jų muzika dar nėra pribrendusi. Gerų prodiuserių yra mažai. Ilgą laiką net nebuvo su kuo dirbti.“

E.Dragūnas, paklaustas apie komandą, su kuria dirba ir organizuoja tokius milžiniškus koncertus, tikina, kad daugiausia darbų atlieka pats, tačiau už jo nugaros vis tik yra didžiulė ir profesionali komanda.

Egidijus Dragūnas

„Aš darau viską pats. Kažkada turėjau vadybininką, bet man sukelia juoką, kai kažkokia Lietuvos grupė pasako, kad turi vadybininką. Juokingiausia būna tada, kai vadybininkas galvoja, kad tu darai kažkuriuos darbus, o tu galvoji, kad vadybininkas. Pasirodo, kad niekas nedirba. Aš stengiuosi padaryti viską pats, bet turiu didelę komandą“, – pripažįsta Egidijus.

Į koncertą – tiesiai iš ligoninės

Laidoje jis buvo atviras ir pripažino, kad buvo ir labai nemalonus nutikimas, kai beveik tiesiai iš ligoninės turėjo vykti į sceną.

„Pamenu, kad prieš pat vieną koncertą man iš rankos ištraukė lašelinę. Turėjau asmeninių problemų su šeima. Mano komanda irgi matė, kaip aš išgyvenu. Aš tiesiog gulėjau lovoje su degtinės stikliuku. Tada mano komanda ir parodė, kokia yra stipri. Aš žiūriu į to koncerto įrašą ir su grauduliu prisimenu, kaip aš pykau ant tų žmonių, kurie įstūmė mane į tokią situaciją, o mano komanda didelė, apie trisdešimt žmonių“, – pasakoja Sel lyderis.

Atlikėjas laidoje taip pat papasakojo apie itin sunkų laikotarpį, kai jautėsi blogai, tačiau pripažįsta kad jam pavyko išsikapstyti.

„Mano gyvenime buvo toks momentas, kai aš viduje jaučiausi blogai. Tu matai žmogų, bet nežinai, kas jo viduje. Aš viduje buvau visiškai sudaužytas žmogus, bet aš atsikėliau, susišukavau, užsidėjau švarką, atsisėdau į mašiną ir nuvažiavau prie sankryžos. Ten sėdėjo jauna, graži porelė. Ta porelė į mane žiūrėjo su pavydu, o aš žiūrėjau su pavydu į juos.

Galvojau, kaip gera būtų buvę jų vietoje. Gerai, kada yra gerai, bet aš jau tiek kartų supratau, kad būna gyvenime visaip. Gyvenimas turi daug spalvų ir įsitikinau, kad Dievas duoda pažiūrėti įvairias spalvas“, – nuoširdžiai kalbėjo Egidijus.

„Visada būna juoda tam, kad ateitų balta“, – taip pat pridūrė žinomas atlikėjas.

Prabilo apie sunkų laiką

Paklausus, kas padėjo jam išbristi iš tokio sunkaus ir kupino liūdesio laikotarpio, jis pabrėžė, kad labiausiai tokiose situacijose gelbsti laikas.

„Laikas. Reikėjo poros metų. Galiu pasakyti tiems žmonėms, kurie pakliūva į tokias situacijas, kad savimi didžiuojuosi, kad kol manyje buvo griuvimo momentas, aš sukandau dantis ir ėjau į priekį. Man buvo sunku, bet aš visada dirbau. Norėjau to ar ne, bet visada atsikeldavau ir dirbdavau“, – atviravo Egidijus.

Egidijus Dragūnas

Laidoje E.Dragūnas sulaukė klausimo apie savo vaiką, kuris šiuo metu jau yra paauglys. E.Dragūnas tikina, kad jo gyvenime buvo etapas, kai turėjo pasirinkti arba vaiką, arba karjerą. Kaip jis pats sakė laidoje, tuomet pasirinko patį sudėtingiausią kelią.

„Kažkada turėjau tokį pasirinkimą, ar likti su vaiku, ar pasirinkti karjerą. Turbūt aš pasirinkau patį sudėtingiausią kelią. Aš tikrai užjaučiu visas vienišas motinas, auginančias vaikus. Tai labai sudėtingas dalykas, bet vėlgi galiu pasakyti, kad šį testą aš išlaikiau. Man daug kur atsisuka fortūna ir pats Dievas. Žiūrint atgal net sunku patikėti, kiek daug aš padariau. Galėčiau pasakyti, kad reikia visada išlikti žmogiškiems ir tau tada gali pasisekti“, – sakė atlikėjas.

Egidijus džiaugiasi, kad jo vaikas – itin nepriklausomas.

„Mano vaikui dabar dvylika metų. Daug kas sako, kad jis labai gerai išauklėtas. Jis ryte atsikelia, išeina tyliai, išsikviečia taksi, nuvažiuoja į mokyklą. Jis yra nepriklausomas žmogus. Pamenu, kad kai jis buvo pirmą kartą stovykloje Palangoje jis ir man paskambino, prašė, kad jį pasiimčiau. Jam kažkas nepatiko, bet jis išbuvo ten. Svarbu vaikus pastatyti į vietą, leisti jiems susipažinti su realybe. Jis šiandien aiškiai supranta, kad jis nori muzikos, jis tuo užsiiminėja. Aš manau, kad kai sulauks šešiolikos metų, jis jau irgi galės dirbi muzikinėje srityje. Jis moka net keturias kalbas, jis ruošiasi, manau, kad jeigu aš galėsiu pasitraukti ir tapti geru jo vadybininku, mes galėsime nemažai kartu nuveikti“, – mano E.Dragūnas.

Paklaustas, ar jo manymu, jau viską savo karjeroje pasiekė, atlikėjas pabrėžė, kad gyvenimas keičiasi, todėl reikia nuolat judėti.

„Mes gyvename mažoje valstybėje ir visi turime suvokti, kad mums reikia dirbti. Buvo mano gyvenime susitikimų su jaunais žmonėmis. Po metų mačiau, kad jie jau turi milijonus, gyvenimas keičiasi, nežinai, kur tave nuves gyvenimas, bet reikia tiesiog eiti. Aš tikrai visiems žmonėms siūlau ateiti į mūsų koncertus. Nežinia, kiek jie dar tęsis. Vieną dieną jau nebebus galima į tai pažiūrėti“, – sakė E.Dragūnas.

Po klausimo apie senelį susigraudino

Kitas klausimas atlikėjui buvo itin skaudus. Pasiteiravus apie prisiminimą, kurį jis labiausiai brangina, atlikėjas tikino, kad tas prisiminimas susijęs su seneliu ir jam yra labai skaudus. Kalbėdamas apie tai, atlikėjas net susigraudino.

Egidijus Dragūnas

„Jis yra liūdnas. Pamenu tai kiekvieną dieną ir net nenoriu apie tai kalbėti, nes galiu pradėti verkti. Turiu tokį atsiminimą, kai pas mane atvažiavo senelis iš kaimo, aš skubėjau, mes susitikome tik tarpduryje. Jis su tokia meile norėjo pasikalbėti su manimi, o aš atsakiau jam, kad neturiu laiko ir pabėgau. Aš niekada daugiau jo nemačiau. Dėl to jaučiuosi liūdnai“, – pripažįsta vyras.

Papasakojo apie draugystę su Kotryna

Žinomas muzikantas neslepia, kad šiuo metu puoselėja romantiškus jausmus žymiai už save jaunesnei Kotrynai. Laidoje jis papasakojo, kaip jie susipažino.

„Ji dabar yra Niujorke, jos nėra namuose. Mūsų abiejų yra toks darbas, kuris mus tarsi atitraukinėja vienas nuo kito. Kartais tai gerai, kartais blogai. Šiuo metu ji Niujorke, bet kai skambino ir kalbėjomės, man sakė, kad jau labai pasiilgo namų, bet už jos nugaros yra didžiausios Niujorko agentūros. Aš dirbu Lietuvoje, ji dirba Milane, Niujorke, Berlyne. Mes susipažinome visiškai netyčia. Aš važiavau mašina ir pravažiavau sankryžą, pasakiau vairuotojui, kad sustotų. Čia buvo mano gyvenimo sankryža. Aš priėjau prie jos ir pasakiau, kad pamečiau telefoną. Paėmiau jos telefoną ir surinkau savo numerį, grįžau į automobilį, bet mes susitikome tik po kurio laiko“, – pasakojo Egidjus. „Tarp mūsų yra 19 metų skirtumas. Draugystės pradžioje ji į mane kreipdavosi „Jūs“. Tarp mūsų visko buvo labai daug ir visko dar bus.“

Pasiteiravus, ar jau planuoja vestuves, Egidijus tikino, kad tokių dalykų nenori planuoti.

„Aš nenoriu nei planuoti, nei apie tai kalbėti. Bet, ko gero, man būtų jau pats laikas“, – sakė jis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (150)