Interviu prasidėjo džiaugsmu, kad Natalija besijaučia galinti pasitikėti savo trečiuoju vyru Edgaru Eidėjumi. Pastarasis, pasak atlikėjos, yra taupus ir būtent jis tvarko finansus.

„Aš nežinau, kiek mes uždirbame, ir man tas nežinojimas yra gerai, nes aš ištaškyčiau pinigus“, – neslėpė pašnekovė.

Pastaruoju metu dainininkė gyvena savo didžiausio koncerto „Verta milijono“ laukimu. Po didžiųjų metų švenčių atlikėja ketina surengti grandiozinį šou, kurio metu populiariausias dainas ji skirs tūkstantinei miniai savo gerbėjų Kauno arenoje.

Trumpai apie tai šnektelėję seni pažįstami atsiminė, kad paskutinį kartą laidoje su R. Mackevičiumi Natalija buvo prieš trejus metus, ir tuomet apie galimą koncertą arenoje tik juokavo. Visgi, panašu, kad juokai virsta realybe.

„Netikėta. <...> Nors draugai jau ilgai sakė, kad, Natalija, reikia arenos, bet aš netikėjau, maniau surinksiu kokius 1000 klausytojų ir viskas tuo pasibaigs. Arba visai tektų atšaukti, būtų gėda. Žinoma, visko gyvenime būna. Kažkaip maniau, kad dar ne laikas, bet draugai vis kartojo, jog jau laikas ir esu dėkinga, kad jie mane prispaudė“, – šyptelėjo ji.

Natalija Bunkė

Netrukus laidos vedėjas ir viešnia ėmėsi darbo bei pradėjo atsakinėti į ne visada patogius žiūrovų klausimus. Vienas pirmųjų buvo apie tai, kodėl Natalija amžinai matoma naujienų portaluose, žurnaluose ir apskritai viešumoje. Tiesa, pati dainininkė patikino, kad šiuo metu ji žiniasklaidą domina kiek mažiau, nei anksčiau. Ir už tai ji dėkinga savo sutuoktiniui.

„Tik taip atrodo, kad esu visada eteryje. Tiesą sakant, manau, šiuo metu esu mažiausiai įdomi žmonėms ir žiniasklaidai, nes pas mane dabar viskas yra idealu – Edgaras sutvarkė mano gyvenimą. Verslas sekasi, jokių skandalų, jokių nesąmonių, žinai, kai viskas rožėmis klota, niekam ir neįdomu“, – dėstė žinoma moteris.

Šou versle N. Bunkė sukasi jau kone 20 metų, per visą šį laiką ji išgyveno ir daugybę pakilimų, ir nuopuolių. Kas jai padėjo išlikti ir nesudegti?

„Aš vadovaujuosi savo taisyklėmis. Man svarbu sąžiningumas, būti sąžiningai prieš save ir kitus. Niekada nevėluoju, gerbiu kitų žmonių laiką, su pagarba žiūriu į visus žmones, nesvarbu,kokios jis profesijos ar statuso. Man visi lygūs ir su visais bendrauju vienodai. Manau, svarbiausia yra žmogiškumas“, – tiki ji.

Natalija Bunkė

Dainininkė nusikėlė ir į laikus, kai jos honorarai nebuvo įspūdingi. Vienas mažiausių atlyginimų už pasirodymą buvo 150 litų. Negana to, net ir tie pinigai ištirpo, nes Natalija turėjo sumokėti šokėjoms iš savo kišenės.

„Tuomet mes į koncertą važiavome tik pasireklamuoti. Organizatorius pasakė, kad mums nemokės nieko. O mes sutikome. Aš sumokėjau šokėjoms, dar nebuvo Godos ir Kristinos, buvo kitos merginos. Negana to, dar už degalus sumokėdavau. Vadybininką turėjau, kuris man skolindavo pinigus, tą laiką dirbdavau į skolą. Pagalvojus, juk dabartinis jaunimas taip nedaro. Visi iškart klausia, kiek jiems bus sumokėta, arba iškart pasako, kad neapsimoka. Tiesiog dabar tokie laikai“, – pastebi Natalija.

Net ir dabar, kai nesiseka, žinoma moteris save motyvuoja nesustoti ir tobulėti.

„Aš visada sau sakau, net kai sunku iki negalėjimo, kad padarysiu. Kuo daugiau mane dusinsi, tuo aš būsiu geresnė savęs versija. Išsilaižau žaizdas“, – atviravo laidos viešnia.

Netrukus eteryje sugrįžta prie santykių temos. Vienas iš žiūrovų paklausė, pas kurį iš savo trijų buvusiųjų ji nenorėtų grįžti labiausiai: pas Danielių Bunkų, Deivydą Zvonkų ar Vilmantą Dilį?

„Pas Bunkų. Ne veltui išsiskyrėme, – šyptelėjo ji. – Dėl daug dalykų. Mes, iš vienos pusės, esame labai panašūs. Neįmanoma sutarti santuokoje. Ne veltui nė viena moteris ir negyvena. Sudėtinga. Ir su manimi sudėtinga. Tikrai nesu ideali. Tiesiog susijungus šiems žmonėms neišeina. Aš esu smarki, ne kiekvienam vyrui lengva susitaikyti, kad aš nepatylėsiu.

Edgaras šiuo atveju yra idealus. Jis labai kantrus. Jei jis savo darbe policijoje sugebėdavo išsispręsti įvairias situacijas, tai aš jam esu tik gėlytės. Ramiai išklauso mane ir, jeigu kokią nesąmonę pasakau, netrukus ateinu ir atsiprašau. Jis manęs įprastai net neįplieskia. Aš su juo diskutuoju ir man tai patinka.“

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Kadangi Natalija pati ėmė kalbėti apie savo dabartinį vyrą, Rolandas paklausė, kodėl ji iki šiol dar nepasikeitė pavardės ir tebėra Bunkė. To teiravosi ir laidos gerbėjai.

„Tai dažnas klausimas ir instagrame. Mano šeima yra ir mano sūnus. Be to, man svarbu ir susikurtas prekinis ženklas, nejaugi dabar vėl viską keisti? Juolab kad Edgaras neprieštarauja, jog aš vadinčiausi Bunke. Ir dėl sūnaus, ir dėl kitų dalykų. Jam klausimų dėl to nekyla. Taip paprasčiau. Kam viską vėl keisti? Jau ir taip ne kartą keičiau. Mes visi taip nusprendėme ir taip palikome.

Žinoma, kad kalbant apie vestuves jo klausiau apie savo pavardę. Jis sakė, kad viskas priklauso nuo mano pasirinkimo. Žinoma, kad aš galėjau pasirinkti pavardę su brūkšneliu, bet aš pasirašinėju dokumentus, tad ją prirašyti būtų papildomas darbas. Ar čia problema? Aš problemos nematau. Man atrodo, kad žmonėms čia didesnė problema nei man.

Edgaras yra laimingas vyras, jis yra laimingai vedęs. Jis – protingas vyrukas. Dažnai žmonės sako, kad neva aš jį užgožiu. Tikrai ne, jis priverčia mane jaustis su karūna ir niekas man jos nenuspardo. Ir jis leidžia man tokiai būti. Kai aš žydžiu – viskas aplink žydi. Ne veltui sakoma, kad kai laiminga žmona, tai laimingas ir gyvenimas“, – šyptelėjo dainininkė.

Santykių tema eteryje narpliota ir toliau. Žiūrovai atsiminė, kad kadaise Natalija leptelėjo, jog yra dalyvavusi svingerių vakarėlyje su savo tuometiniu vyru D. Bunkumi. To pasiteirauta ir dabar.

„Pasakysiu labai lakoniškai ir paprastai. Gyvenau santuokoje ir tuomet buvo taip – arba aš dalyvauju, arba dalyvaus be manęs. Tai pasirinkau dalyvauti su vyru. Viskas, daugiau nieko nebesakysiu. Tik tiek, kad nepatiko“, – nedaugžodžiavo ji.

Laidoje paliesti ir ryšiai su kitomis žinomomis moterimis, kurie ne visada būna nukloti rožėmis. Štai, pavyzdžiui, smalsauta, kodėl N. Bunkė instagrame yra užblokavusi Viktoriją Siegel ir Simoną Lipnę. Pastarosios moterys taip pat turi labai populiarias elektronines parduotuves.

„Esu instagrame užblokavusi, bet tai įvyko dėl to, kad kažko nenori stebėti, kažko nenori matyti, kažkur tau susikerta keliai. Tačiau su V. Siegel mes neseniai kalbėjomės, tai viskas gerai, nesu piktas žmogus. Aš esu taikus žmogus. Nė ant vienos nepykstu. Pasakysiu paprastai: Viktorija man yra nerealiai protinga mergina. Net aš negaliu padaryti tokios apyvartos, kokią padaro ji. Afigienai ir taškas. Nerealu. Simona turi daug kompleksų, labai linkiu su jais gyvenime susitvarkyti. Tikrai abiem linkiu sėkmės. Aš neturiu jokio pykčio, aš darau savo darbus ir nesidairau aplinkui. Mes visos tą darome afigienai ir viskas tuo pasakyta. Neturiu ką pasakyti blogo. Galiu turėti požiūrį apie vieną ar kitą veiksmą, bet jei imi visumą, jos abi yra nerealios. Pažiūrėk į Viktoriją, kaip ji sugebėjo, draugaudama su Danieliumi išsukti verslą iki multimilijoninio. Man taip tikrai nepavyksta, aš taip gal ir nesistengiu, bet ji varo nerealiai. Matyt, geras jos duetas su Laurynu, čia svarbu geras duetas, nes, ko gero, jis irgi sugeba ją sugerti, ji irgi geras degtukas.

Jeigu žiūrėtume į apyvartas, esu paskutinėje vietoje. Bet visiškai dėl to nesijaudinu. Man kažkas iš pažįstamų yra pasakęs, kad neturiu pavydo jausmo, ir aš tikrai nepavydžiu, nes pati galiu. <...> Aš labiau lyginuosi į kitus prekių ženklus, tikrai yra į ką lygiuotis. Be to, nežiūriu [į jas] iš aukšto, nehiperbolizuokime manęs, viskas yra atvirkščiai – aš esu mažiausia iš mūsų visų“, – dėstė N. Bunkė.

Temos apie santykius su moterimis nesiliovė. Klausta, kas nutiko tarp jos ir Katažinos Zvonkuvienės, kodėl jos nebebendrauja, juk anksčiau buvo ne tik kolegės grupėje „Pop ladies“, bet ir draugės.

„Išsiskyrė grupė, taip išsiskyrė ir keliai, mūsų požiūriai. Mes esame truputį skirtingi žmonės. Galų gale, ir ji sukūrė šeimą, atsirado vaikų, ir laiko ne tiek buvo, mažai bendrų interesų. Ji yra puiki moteris, gera draugė, ji labai draugiška. Bet tiesiog taip nutinka, kad atsiranda naujų draugų, kitas žmonių ratas, Liepa prie jo kažkaip prisijungė, Katažina šiek tiek toliau. Bet nėra jokių pykčių ar asmeniškumų. Jei pradžioje to ir buvo, gyvenimas ir laikas viską išgydo. Be to, pakviečiau ją į savo koncertą. Myliu žmones, kurie mano gyvenimo kelyje atsirado ir padarė didelį pėdsaką, dėl to, matyt, tokia esu dabar“, – pasakojo atlikėja.

Kalbėdama apie bendravimą su žmonėmis Natalija pabrėžė, kad yra smarkaus ir ne visada lengvo charakterio.

„Aš puikiai suprantu, kad ne visi mane mėgsta, ne visiems aš patinku, bet ir neturiu tokios siekiamybės“, – pridūrė ji.

Vakarėlio akimirka

N. Bunkė yra ne kartą pasakojusi, kad jos sūnus – smarkus vaikas, todėl su juo ji nuolat kalbasi ir kartoja svarbiausius dalykus, kuriuos Kristupas privalo įsisąmoninti. Tiesa, pagalbos išsiaiškinti tam tikrus elgesio niuansus atlikėja kreipėsi ir į specialistus – sūnus jau kelerius metus lankosi pas psichoterapeutą. Lankymasis jo kabinete sūnui padėjo išspręsti ne vieną kilusią problemą, pavyzdžiui, mušimąsi ar sunkiai suvaldomų emocijų pliūpsnį.

„Na, pirmiausia reiktų pažiūrėti į mamą, – aš irgi esu smarkesnė, emocionali, bet aš suaugusi, susitvarkau su tuo, o jis yra vaikas, jam sunku su tuo susitvarkyti. Klausiu jo, kodėl jis padarė vienaip ar kitaip, bet dažnai nežino, kodėl, – tiesiog taip išeina. Vėliau jis, žinoma, supranta, kad pasielgė netinkamai, bet jau būna padaręs. Taigi tėvai privalo kalbėtis, kalbėtis, kalbėtis. Pavargsti, bet taip reikia“, – sako vaiko mama.

R. Mackevičius savo viešnios pasiteiravo, ar faktas, kad Kristupo mama yra visoje Lietuvoje žinoma dainininkė, prisideda prie jo problemų mokykloje. Natalija tuo nė neabejoja.

„Aišku, kad taip. Vaikas į tai labai reaguoja. Bet koks pasakymas apie mane ar jį patį nuteikia emocionaliai. Aš visada jį mokau, kad mūsų tokie pasakymai juk nepakeičia, mes žinome, kas ir kokie esame iš tiesų. Jei kažkas apie mus pakalbės, juk niekas nuo to nepasikeis. Aš kalbuosi su juo, bet jam juk 11 metų, natūralu, kad tenka tai aiškinti ir aiškinti“, – dalijosi ji.

„Jis yra jautrus, bet tikiu, kad tik laiko klausimas, kada jis užsiaugins tą storesnę odą ir į tai taip nereaguos, tie žodžiai tiesiog atsimuš. Į auklėjimą įeina visas kompleksas: tiek mano, tiek tėčio, tiek specialistų pastangos. Pastebiu, kad su amžiumi tai po truputį dingsta. Jei anksčiau buvo kitokių problemų, jų nebėra, dabar – kitos, prasidėjo ankstyvoji paauglystė“, – pridūrė pašnekovė.

Neretai žinomi ir pasiturintys asmenys savo atžalas veda į privačias mokyklas, tačiau N. Bunkės sūnus eina į valstybinę. Dainininkė eteryje išdėstė šio pasirinkimo pliusus.

„Tai labai gera mokykla centre, buvo puiki pradinių klasių mokytoja, mes ją labai mylime, linkėjimai Ingai. Rinkomės, pas kokią mokytoją pakliūti, manau, tai bene svarbiausias dalykas. Tai puikiausia mokykla. O kodėl reikia mokėti ir permokėti? Yra šalia mūsų privati didelė mokykla, žinoma, joje yra pliusų, bet nematau didelių. Pasverti, žinoma, reikia, kiek tam vaikui privati mokykla duos naudos. Bet mokykla, kurią lanko Kristupas, man labai patinka“, – pasidžiaugė žinoma moteris.

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Laidoje natūraliai iškilo klausimas apie šeimos pagausėjimą – ar Natalija norėtų susilaukti vaiko su Edgaru?

„Dabar sakyčiau, kad ne, nes esame su Edgaru nusprendę, jog nenorime vaikų. Bet nežinia, kas bus po metų, gal sėdėsiu su pilvuku“, – nusijuokė ji.

Apie visa tai ir dar daugiau – laidos įraše, esančiame šio straipsnio viršuje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)