aA
Humoristas Mantas Bartuševičius laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ turėjo atsakyti į ne vieną atvirą ir tikrai ne patį patogiausią klausimą. Nors scenoje vaikinas drąsus ir nuolat juokauja, tačiau atsakyti į skaitytojų ir Radistų paruoštus klausimus – tikras iššūkis.

Laidoje vienas populiariausių šių dienų komikų atsakė, kokią pinigų sumą gali uždirbti vieno renginio metu, kas yra sunkiausia ruošiantis pasirodymams, kodėl ir kada pradėjo savo komiko kelią, taip pat apie pirmąjį kartą su mergina, darbą su kitu garsiu komiku Mantu Katleriu, bei apie tai, kaip atrodytų jo laidotuvės. O laidos pabaigoje, kaip ir visuomet, jo laukė iššūkis, kurio metu Mantui teko paskambinti savo mamai ir pranešti apie tai, kad jo mergina neva laukiasi.

Laidoje M. Bartuševičius taip pat pripažino ir tai, ko niekam niekada dar nebuvo sakęs.

„Tai labai priklauso nuo to, koks renginys, bet vidutiniškai apie 700 eurų“ -, paklaustas, kokią sumą pinigų gauna už renginį atsakė humoristas ir internetinių laidų vedėjas.

Sutinka vesti vestuves

Mantas prisipažino, kad itin populiarūs vaizdo įrašai, kelionės su humoristais po visą Lietuvą – nėra vieninteliai jo pajamų šaltiniai. Dar viena veikla, apie kurią mažai kas žino – vestuvės. Tiesa, vaikinas pasakoja, kad šią šventę sutinka vest tik tiems žmonėms, kuriuos gerai pažįsta.

„Vedu vestuves, tačiau retai. Tik tiems žmonėms, kuriuos aš pažįstu arba tiems žmonėms, kurie yra mano gerbėjai ir pasitiki manimi.

Mantas Bartuševičius - apie tikrąją humoristo duoną, lipimą scenon iškart po mylimo žmogaus mirties ir melagingą skambutį mamai
© DELFI

Man nelabai patinka vesti renginį, kai žmonės ieško tiesiog vedėjo. Man norisi, kad žmonės ieškotų manęs, o ne tiesiog, kad kažkas būtų“, - laidoje sakė Mantas.

Galėjo būti operos solistu

Kitas daugeliui turbūt mažai žinomas faktas tas, kad savo karjerą M.Bartuševičius pradėjo ne nuo komiko kelio. Jis pasakoja, kad kažkada svajojo būti operos solistu, todėl gana ilgą laiką mokėsi dainavimo.

„Man pirmiausia buvo pranašaujama muziko ateitis, turėjau būti operos solistu. Galvojau, kad toje srityje ir būsiu, kai įstojau į Vilnių, papildomai lankiau Operos ir baleto teatrą, mokiausi dainuoti, galvojau, kad pavyks, bet netyčia užlipau ant humoro scenos. Prieš kokius penkerius metus buvo gana populiarus renginys, 16 dalyvių, galvojau, kodėl man nepabandyti, pabandžiau ir pavyko“, - prisimena dabar jau garsus komikas.

Kaip atsiranda juokeliai

Paklaustas, kaip ir iš ko atsiranda jo juokeliai, vaikinas tikina, kad geriausia įkvėpimo semtis iš savo paties gyvenimo. Anot jo, sunkiausia būna tada, kai suvoki, kad per vieną ar du mėnesius tenka paruošti visiškai naują programą ar bent jau kelis naujus juokelius.

Mantas Bartuševičius
Mantas Bartuševičius
© Asmeninio archyvo nuotr.

„Tu visada rašaisi kažkokius nutikimus iš savo gyvenimo, istorijas, kas tau atrodo juokinga. Sunku ką nors spręsti iš pačio pirmo pasirodymo. Pirmą kartą tau gali tiesiog pasisekti, bet po mėnesio bus antras pasirodymas, ir tada viskas paaiškėja, nes tuomet jau kalbama ne apie viso gyvenimo sukauptus juokelius, bet apie tuos, kuriuos tu sukaupei per tą mėnesį ar du“, - pasakojo Mantas.

Vaikinas prisimena, kad jau nuo pat mokyklos laikų mėgdavo dėmesį ir juokinti žmones savo istorijomis.

„Mano istorija yra panaši kaip ir Jimm Carrey, nes anglų kalbos mokytoja jam visada pamokų pabaigoje palikdavo kokias penkias minutes, kad jis tiesiog galėtų juokauti. Man irgi anglų kalbos mokytoja palikdavo penkias minutes, per kurias galėdavau pasirodyti. Manau, kad ji galbūt tiesiog nepasiruošdavo pamokai. Galiu pasakyti, kad pasiteisindavo“, - sako komikas.

Svajoja apie tarptautinę sceną

Nors dabar Mantas jau puikiai atpažįstamas daugeliui, tačiau prieš kelerius metus, įstodamas į Vilniaus universitetą, jis pasirinko specialybę, kuri yra gana toli nuo jo dabartinių darbų ir veiklos.

„Įstojau į Vilniaus universitetą Verslo informacijos vadybą, mokslus pabaigiau, bet kai mokiausi, tikrai nemaniau, kad ateityje galėčiau dirbti pagal specialybę. Tos studijos yra labai abstrakčios, jos tiesiog yra apie komunikaciją, šiek tiek susijusios su verslu. Studijos man labiausiai buvo įdomios iš komunikacinės pusės. Žinojau, kad dirbsiu su komunikacija, bet nežinojau kaip“, - sako Mantas.

Laidoje, paklaustas apie savo ateities tikslus, humoristas atvirauja. Vienas iš jo ateities tikslų – tarptautinė scena.

„Kiekvienais metais stengiuosi sau išsikelti naujų tikslų. Pavyzdžiui, praėjusiais metais tikslo neįvykdžiau. Mano tikslas dabar yra užlipti į tarptautinę sceną, galbūt Latvijoje, Estijoje“, - pripažįsta Mantas.

Savo darbą vertina kritiškai

Jis taip pat papasakojo, kaip reaguoja į piktus komentarus.

Mantas Bartuševičius - apie tikrąją humoristo duoną, lipimą scenon iškart po mylimo žmogaus mirties ir melagingą skambutį mamai
© DELFI / Orestas Gurevičius

„Aš anksčiau labai daug dėmesio kreipdavau į komentarus, dabar juos irgi skaitau, bet jau mažiau. Jeigu tiesiog numetamas skuduras, tada nekreipiu dėmesio. Esu savikritiškas, pats matau savo bėdas ir trūkumus“, - įsitikinęs komikas.

Nepaisant to, kad kritikos tikrai sulaukia, tikina, kad savo darbui jis yra labai kritiškas.

„Negaliu pasakyti, kad mano laidoje „Kritogramai“ viskas buvo gerai. Dabar, kai projektas pasibaigė, matau, ką būčiau galėjęs padaryti kitaip. Kai tu pradedi naują projektą, tau dar stovi nuo jo, tada reikia kuo daugiau daryti, filmuoti, rašyti. Gali būti, kad ties kokia penkta serija erekcija jau pradeda leistis ir tu nori greičiau baigti. Su šiuo projektu buvo taip, kad aš norėjau, kad viskas kuo greičiau baigtųsi, norėjau gražiai pabaigti, kol žmonėms įdomu ir jie nori antro sezono. Būna žmonės nepajaučia, kad reikia pabaigti“, - sako vaikinas.

Apie televiziją nesvajoja

Nors daugelis žmonių įsivaizduoja, kad televizija – svajonė, Mantas sako, kad kol kas nenorėtų atsidurti televizijoje.

„Aš nenoriu eiti į televiziją vien tam, kad būčiau joje. Jeigu matysiu, kad kuris nors iš mano projektų turėtų būti televizijoje, tada galbūt ir norėčiau ten patekti, bet jeigu neturėčiau idėjos, tada tikrai neturiu tokio tikslo“, - sako Mantas.

Jis mano, kad žmonės, žiūrėdami televiziją, neturi daug pasirinkimų, todėl sudominti turiniu, kuris būtų transliuojamas internete, yra gerokai sunkiau.

„Aš manau, kad laimi Youtube, nes ten tu turi pritraukti žmogų, kad jis žiūrėtų, o televizijoje tu neturi daug pasirinkimų“, - kalbėjo humoristas. „Man patinka kovoti, tik dabar yra taip, kad nėra daug lietuviško turinio kūrėjų, nors jų po truputį atsiranda. Tu jau galėtum visą dieną žiūrėti lietuviškus vaizdelius, kurie yra kokybiški. Tos dienos greitai pasibaigtų, bet jų vis atsiranda“, - sakė Mantas.

Pirmas kartas

Kitas nepatogus klausimas, kurį Mantui skyrė skaitytojas – kada buvo jo pirmas kartas?

„Aš ganėtinai anksti tai padariau, nors nenoriu tuo didžiuotis. Man tuo metu buvo 18 metų. Tai buvo Vilkijoje. Aš pažįstu tą merginą, bet negaliu apie ją kalbėti, nes ji yra žymaus žmogaus žmona“, - atviravo komikas.

Mantas Bartuševičius padarė romantišką siurprizą širdies draugei Ievai Kvietinskaitei
Mantas Bartuševičius padarė romantišką siurprizą širdies draugei Ievai Kvietinskaitei
© Facebook nuotr.

Laidoje vaikinas taip pat pripažino, kad nėra toks nekaltas, kaip daugeliui galėtų pasirodyti, todėl kartais išgeria alkoholio, tačiau tikrai ne taip, kaip studijų laikais.

„Aš esu pageriantis, bet tai darau gana retai. Dabar būna taip, kad jeigu išeini išgerti vieną alaus, tai ir išgeri tik vieną bokalą. Kai buvau studentas, tai nežinodavau, ar grįšiu, ar tą savaitę grįšiu“, - sako vaikinas.

Laidoje paliesta ir dar viena tema – apie tai, kad Mantas plinka.

„Ne, nesijaudinu, ir mano tėvukas yra plikas. Aš jums galiu paaiškinti situaciją. Norėčiau kurti tokį turinį, kad mano išvaizda būtų svarbi gal tik kokius 5 procentus. Kuo aš būčiau gražesnis, tuo man mažiau reikėtų stengtis dėl kuriamo turinio, bet dabar aš noriu kurti kuo geriau. Čia kaip su stojamuoju balu, kurį sudaro keli įvertinimai“, - sako vyras.

Laidoje Mantas taip pat papasakojo apie savo darbinę kelionę su Katleriu.

„Nuvažiavome 1954 kilometrus. Nebuvo labai brangi kelionė, kurui išleidome tik šimtą eurų. Visa kita – valgymai, apsistojimai. Kelionė užtruko aštuonias dienas. Katleris pasižymi tuo, kad su juo patogu keliauti, jis neturi kažkokios erzinančios savybės. Mes su juo esame gana panašūs. Tikrus draugus galėčiau suskaičiuoti ant rankų pirštų. Man gaila, kad jiems negaliu pakankamai skirti laiko. Taip yra dėl darbų, pastarasis laikmetis yra labai užimtas. Mano svajonė būtų tokia, kad kai išsimokėsiu už butą, turėsiu mažą namelį prie ežero, kur galėčiau tiesiog išvažiuoti, bet paskolos liko“, - pripažino Mantas.

Apie santykius su mergina

Laidoje humoristas turėjo atsakyti į klausimą, ar turi antrąją pusę.

„Ji yra už mane daug jaunesnė, būsima medicinos penktakursė. Aš jos neslepiu, bet šiais laikais tapo mada savo santykius labai rodyti ir afišuoti, prieš kelerius metu būdavo visiškai normalu, kad žmonės nežino, kas yra kokio nors žymaus žmogaus antroji pusė“, - apie savo merginą pasakojo Mantas ir suskaičiavo, kad su savo mergina draugauja jau penkerius metus.

Paklaustas, ar niekada nebuvo taip, kad tėvai jį kritikuotų dėl veiklos, kuria jis užsiima, jis pripažino, kad vienas epizodas buvo, tačiau jis ir buvo tas vienintelis.

„Mano tėvai man visą gyvenimą leido priiminėti sprendimus ir niekada dėl jų neteisė, bet buvo epizodas po to, kai grįžau iš kelionės po Lietuvą, neturėjau pinigų, nieko neturėjau, neturėjau darbo. Prisimenu, kad mes kažkada susėdome su tėvais vakarieniauti ir aš pasakiau, kad labai norėsiu knygą išleisti, bet leidimas kainuoja, tai buvo prieš penkerius metus. Tada mano tėvai atsakė, kad man pirmiausia reikėtų susirasti darbą. Tai čia buvo vienintelis kartas, kai mano tėvai taip pasakė. Aš susiradau darbą, pradėjau dažniau važinėti su Humoro klubu ir daugiau jie niekada nieko panašaus nesakė“, - tikino Mantas.

Galvoja padaryti pertrauką

Laidoje jis taip pat pripažino labai atvirą faktą.

„Aš dar auginuosi savo auditoriją, bet bijau, kad ateis ta diena, kai būsiu nebeįdomus. Aš labiausiai gyvenime norėčiau turėti ištikimą gerbėjų bendruomenę, kuri gali būti ir maža, bet ji sektų mane, nepaisant to, kas benutikų. Dabar aš jaučiuosi labai gerai. Man labai nepatinka, kai yra klijuojamos etiketės, pavyzdžiui, kai žmonės pasako, kad esu geriausias komikas. Aš manau, kad geriausias komikas keičiasi kas pusę metų“, - į klausimus atsakinėjo vyras.

Vaikinas laidoje pirmą kartą pripažino, kad po kurio laiko norėtų šiek tiek pailsėti nuo humoristo karjeros ir padaryti pertrauką.

„Čia yra galbūt pirma vieta, kur aš atskleisiu, kad galvoju po metų ar dviejų paleisti komediją ir šiek tiek pailsėti. Nesakau, kad aš jau tiek visko padariau, kad man reikia poilsio. Aš tiesiog norėčiau padaryti gal metų pertrauką, nes aš nebesimėgauju komedija, kuri vyksta aplink mane. Aš norėčiau nueiti į jaunų komikų vakarą ir tiesiog nuoširdžiai pasijuokti, o negalvoti, kad vienoje ar kitoje vietoje kažką būčiau daręs kitaip. Taip pat šiek tiek pavargau, norėčiau grįžti su naujomis idėjomis“, - sakė Mantas.

Paklaustas, ar pertrauką padaryti norėtų dėl to kad jaučia konkurenciją iš ateinančių jaunųjų komikų, Mantas tai paneigė.

„Neįsivaizduoju, kas dabar iš tos jaunosios kartos galėtų nuvažiuoti į kokį Kupiškį ir jiems ten pavyktų gerai pasirodyti. Jie turi užsidirbti savo vardą“, - mano komikas.

Ašaros ir dideli sukrėtimai

Laidoje Mantas pripažįsta, kad komiko darbas yra labai sunkus, o renginius kartais tenka vesti net ir po didelių sukrėtimų.

„Žinoma, esu. Prieš kelerius metus buvo tokia situacija, kad aš turėjau vesti vestuves ir tuomet, kai ruošiausi į jas vykti, man paskambino ir pasakė, kad mirė mano močiutė. Negalėjau nuvažiuoti pas artimuosius, turėjau vesti vestuves, nors gerklėje jaučiau didelį gumulą“, - pripažįsta komikas.

„Nenorėčiau, kad per mano laidotuves susirinktų bobutės, kurios skųstųsi, kad viskas yra blogai. Norėčiau, kad susirinktų komikai ir visiems būtų labai linksma ir pastatytų milžinišką mano paminklą“, - sako Mantas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(6 žmonės įvertino)
3.5000

Martynas Starkus – apie Radzevičiaus ydas, „antru gimtadieniu“ tapusią datą ir tikrąją priežastį, dėl ko teko palikti „X Faktorių“ (4)

TV laidų, renginių vedėjas, rašytojas, keliautojas Martynas Starkus , panašu, gyvena taip, kad...

Šimonytė prabilo apie mitais apipintą ryšį su Grybauskaite, skaudžius gandus prezidento rinkimuose ir kodėl niekada neištekėjo (779)

Laidoje „ Nepatogūs klausimai “ apsilanko ne tik pramogų industrijoje besisukantys žmonės, o...

Linas Kleiza – atvirai apie garsiai nuaidėjusias jaunystės klaidas, žmoną, kaip brangiausią investiciją, ir Romanovo pasiūlymą (10)

Krepšininkas Linas Kleiza, sutikęs su Rolando Mackevičiaus pasiūlymu sudalyvauti laidoje...

Merūno interviu apie įtartą koronavirusą, milžiniškus nuostolius, žmonos įtaką pinigams, sudėtingą vaikystę ir koncertavimą išgėrus (138)

Didelio dėmesio sulaukusi laida „ Nepatogūs klausimai “ grįžo atsinaujinusi. Pokalbių šou...

Top naujienos

Pasiruoškite, nuo pirmadienio kasdienybė Lietuvoje keičiasi – lokalūs karantinai, nuotolinis ugdymas, susibūrimų ribojimai (166)

Naujų susirgimų koronavirusu skaičiai Lietuvoje muša naujus rekordus. Vyriausybė trečiadienį...

Ekspertai apie augančias paslaugų kainas: jei kainos didėja, turėtume džiaugtis (93)

Kol Europa džiaugiasi krintančiomis kainomis, lietuviai krato kišenes. Per metus vartojimo prekės...

Dar 8 šalies savivaldybėms gali grėsti karantinas: į raudoną zoną pateko ir Vilnius patikslinta (368)

Ateinančią savaitę, nuo spalio 26 iki lapkričio 1 d. imtinai, remiantis naujuoju šviesoforo...

Nauja tvarka dėl izoliacijos: SAM paaiškino, kas tiksliai keičiasi (58)

Europoje Tarybai pateikus rekomendacijas dėl suderinto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą...

Jasikevičiaus sąskaitoje – pirmoji pergalė „El Clasico“ mūšyje: intriga sugrįžo pabaigoje „Barcelona“ pasivijo „Žalgirį“ turnyro lentelėje (14)

Šarūnas Jasikevičius stovėdamas prie „ Barcelonos “ (4/1) vairo pasiekė pirmąją savo...

Teismo salėje širdį gniaužianti byla: nesulaukusi pagalbos ligoto mažamečio mama priėmė kraupų sprendimą (331)

Kauno apygardos teismas pradėjo nagrinėti neeilinę bylą – pasikėsinimu nužudyti sunkiai...

Šiluma kol kas nesitrauks, bet lietaus klius beveik visai Lietuvai (2)

Šeštadienį iki pietų tankiausi lietaus debesys keliaus per pietinius šalies rajonus. Vėliau...

Mįslingas ir kraupus penkių vyrų likimas arba amerikietiškas Diatlovo perėjos variantas (43)

1978 metais Kalifornijos Čiko mieste pakeliui namo po koledžo krepšinio rungtynių mįslingai...

|Maža didelių žinių kaina