Vilniaus kultūros komplekso „Sodas 2123“ Aktų salėje susitiks Gabrielė Vilkickytė, „Baltasis Kiras“, „Superkoloritas“, Lukas Pilkauskas bei „Kedrostubùras“.

„Kviečiame nusiųsti pagalbos kartu ir kovoti taip, kaip mokame geriausiai – šviesiai“ , – pranešime spaudai sako paramos koncertą organizuojantys atlikėjai.

Šeštadienio vakarą visų muzikos mylėtojų lauks turtinga programa – klausytojai ne tik išgirs penkių muzikos grupių ir atlikėjų pasirodymus, bet ir galės sudalyvauti unikaliame komiko Domo Raibio performanse – jis vakaro metu pasirodys pertraukose tarp muzikantų apsikeitimų.

„Surinkti komandą ir atlikėjus šiam koncertui buvo labai paprasta – tikrai mokame padėti vieni kitiems! Labai ačiū visiems kolegoms muzikantams, garsistams bei technikams, taip pat prisidėjusiems šviesomis, savo laiku ir talentais. Dabar lauksime visų, kurie prisidės savo buvimu – padėkite mums padėti!“, – sako viena iš koncerto organizatorių, grupės „Superkoloritas“ narė Giedrė Nalivaikaitė.

Visos už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skiriamos Asociacijai Lygiai, teikiančiai humanitarinę pagalbą Ukrainoje.

Pasidalinti savo laiku ir buvimu Gabrielė Vilkickytė, „Baltasis Kiras“, „Superkoloritas“, Lukas Pilkauskas bei „Kedrostubùras“ kviečia šį šeštadienį, kovo 25 d. nuo 19 val. kultūros komplekso „Sodas 2123“ Aktų salėje (Vitebsko g. 23).

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės