„Dabar ateina pats niūriausias metas, tad norėjosi, kad daina ir vaizdo klipas pakeltų nuotaiką ir primintų, kad netikėti susitikimai ir jausmai - visada šalia ir mėgsta kartais užklupti mus, - pranešime spaudai pasakoja E.Lubys, klipe tapęs keistuoliu moksliuku. - Filmavimas buvo intensyvus, nes turėjome tam net ne dieną, o kelias valandas. Klipo filmavimo aikštele buvome pavertę „Forum Cinemas Vingis“ darbuotojų ir svečių liftą, tad juokauju, kad teko plačiai šypsotis laiptais lipantiesiems. Nors ten dirbantys žmonės buvo tikrai labai geranoriški, nusiteikę padėti ir vis klausdavo, kas čia bus, ką mes filmuojame tame lifte.“

Dar gyvendamas uostamiestyje Edgaras Lubys vaidino Klaipėdos jaunimo teatre „Aušra“, televizijoje dalyvavo projektuose „Auksinis balsas“ ir „Muzikinė kaukė“. Patirtis kuriant vaidmenis teatre ir TV ekrane padėjo atlikėjui greitai įsikūnyti į personažą ir sukurti linksmą istoriją per trumpą laiką.

„Supratau, kad man labai patinka vaidinti, ypač įkūnyti tokį, kokiu pats nebuvau ir nesu - nedrąsų moksliuką,“ - juokiasi E.Lubys.

Fatališką merginą, patraukusią keistuolio moksliuko dėmesį, klipe vaidina žinoma teatro ir tv serialų aktorė Agnė Kiškytė.

„Esu labai dėkingas bičiulei Agnei, kuri vaizdo klipe virto mano simpatija. Mums pasisekė, kad ji turėjo vieną laisvą dieną tarp premjerų ir spektaklių teatre. Buvo tikrai smagu su ja kurti linksmą istoriją ir stebėti, kaip profesionaliai ji dirba.“

Vaizdo klipo režisiere ir scenarijaus autore tapo dainininko žmona, buvusi TV laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė.

Kaip sekėsi šeimyniniam duetui, įvertinti galite čia:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės