"Daugiausia dirbome su Aru Žvirbliu, kuriam prilipdėme pseudonimą DJ Ptichka, bei Raigardu Tautkumi, neseniai grįžusiu iš stažuotės grupės A-HA gimtinėje Norvegijoje. Vieną kūrinį mums padėjo įrašyti prodiuseris Dyzelis", - pasakojo Tru.

Naujajame ŽAS albume bus legendinės "Anties" dainos "Alyvos" "žasiška" versija. "Kažkada "Radiocentro" apdovanojimuose mums teko garbė perdainuoti "Anties" šlagerį "Kažkas atsitiko". Jau tuomet labai tuo didžiavomės, tad labai apsidžiaugėme, kad "Antis" ir jos lyderis Algirdas Kaušpėdas mums leido perdainuoti "Alyvas", - sakė Tru.

Antras albumo siurprizas - odė nacionaliniam atributui, kuris, pasak "žasų", dar nė karto nebuvo apdainuotas. "Regis, mes, "žasai", jau apdainavome visas nacionalines vertybes - degtinę, alų, merginas, krepšinį. Pasirodo, pamiršome itin svarbų, šventą nacionalinį produktą - cepelinus. Taigi sukūrėme ironišką dainelę apie šį lietuvių pamėgtą patiekalą", - pasakojo Tru.

Dešimt metų gyvuojanti grupė ateinantį pavasarį jubiliejaus proga ketina išleisti DVD su koncertais ir vaizdo klipais bei pristatyti knygą apie ŽAS. Tiesa, kol kas neaišku, kas rašys kovo mėnesį pasirodysiantį kūrinį apie užkulisinį vienos skandalingiausių Lietuvos grupių gyvenimą, tačiau muzikantai prasitarė, jog rašyti ŽAS biografiją pretenduoja du gerai žinomi pramogų verslo žmonės.

"Knyga bus intriguojanti. Pateiksime daug įdomių istorijų ne tik iš ŽAS, bet ir kitų žinomų šou verslo pasaulio žmonių gyvenimo. Reikia tikėtis, kad kolegos nesupyks, kai knyga pasirodys", - intrigavo Tru.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės