„Iš dainos žodžių neišmesi. Netiesiogiai sulaukėme prašymo iš ŽAS puslapio pašalinti nuorodas į naujos dainos klipą „Barakudos“. Prašom, negaila. Tai mažiausia, ką galime padaryti. Bet akivaizdu pagal įvairias reakcijas, kad užčiuopta skaudi problema. Beveik kaip su Panamos popieriais. Niekam nežinomi ŽAS fanai nutekino ilgai slėptą, bet visuomenei nujaučiamą informaciją kas yra kas Lietuvoje.

Į mus taip pat kreipėsi Danielius Bunkus. Prašydamas klipe panaikinti jo jau auksine tapusią citatą apie brangiai kainuojančias moteris. Danieliau, kalbant su humoru, mes tų draugų (kurie pagamino klipą) nepažįstame. Bet tavo frazė tikrai auksinė. Tave ateities kartos cituos, kaip dabar cituoja įškiliausius filosofus ar rašytojus“, – feisbuke rašė ŽAS'ai.

Vaizdo klipui iliustruoti pasirinktos tokių žinomų moterų, kaip Asta Valentaitė, Genutė Žalienė, Deimantutės Gražuoliukės, Evos Ghaoui, Vitos Jakutienės ir kitų žvaigždžių nuotraukos. Taip pat tarp jų – ir verslininkas Žilvinas Grigaitis.

„Barakūda – monotipinė barakudinių šeimos žuvis. Išore panaši į lydeką, dantys aštrūs, dideli. Paplitusi atogrąžų jūrose“, – rašoma prieš suskambant dainai. „Brangiausiai gyvenime kainuoja nemokamos moterys“, – tokia D. Bunkaus citata pasirodo vaizdo klipo pabaigoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (82)