Ansamblyje be J.Carterio groja vargonininkas Gerardas Gibbsas ir būgnininkas Leonardas Kingas.

"The James Carter organ trio" į Lietuvą atvyks specialiai "Kaunas Jazz" kvietimu. Muzikantai prieš atvykdami į Vilnių surengs koncertą Taline.

J.Carteris būdamas vienuolikos metų groti saksofonu išmoko pats, klausydamas savo mamos mėgiamų Duke'o Ellingtono plokštelių. Talentingasis paauglys profesionalumo sėmėsi koncertuodamas su tokiais meistrais kaip trimitininkas Lesteris Bowie, saksofonininkas Julius Hemphilas.

Į didžiąją džiazo sceną J.Carteris įžengė dar neturėdamas nė dvidešimties. Netrukus jis tapo ne tik JAV, bet ir už savo šalies ribų žinomu džiazo muzikantu.

Nuo jo debiutinio albumo, išleisto Japonijoje, praėjo daugiau kaip 10 metų. Per tą laiką J.Carteris grojo su žymiausiais savo šalies ir užsienio muzikantais bei grupėmis.

Tradicinius "Metų koncertus" "Kaunas Jazz" rengia trečius metus. 2002 metais Vilniaus kongresų rūmuose skambėjo "gospel" stiliaus grupės iš JAV "Take 6" vokalinio džiazo kompozicijos, o pernai koncertavo kvartetas "The New York Voices".

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją