J. Jarutis savo solinę karjerą pradėjo 2018-aisiais. Tais pačiais metais išleido ir debiutinį albumą, pavadintą savo vardu, jame visos dainos – anglų kalba. Atrodė, kad angliškai kurti Justinui lengviau ir natūraliau, visgi 2020-ųjų pradžioje jis visus nustebino išleidęs pirmą lietuvišką dainą „Tavęs“.

Melancholiškas kūrinys greitai įsitvirtino populiariausių muzikos kūrinių sąrašuose ir gerbėjų grojaraščiuose. Vėliau sekė ir nemažesnės sėkmės sulaukę kūriniai „Savęs“ bei „Rami“, galiausiai nugulę antrajame atlikėjo soliniame albume „Tavęs Manęs Savęs“, įrašytame tik lietuvių kalba.

Nuolat naujo skambesio ir formų ieškantis atlikėjas nenustoja stebinti savo kūryba ir naujais hitais. Su Jessica Shy įrašytas „Rugpjūtis“ užkariavo praeitos vasaros garsiakalbius, o šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnė metų dainos nominaciją. Praėjus vos porai savaičių po vienų svarbiausių muzikinių apdovanojimų, J. Jarutis pristatė jau ketvirtą bendrą kūrinį su Jessica Shy „Ar Įsileisi“, o balandžio mėnesį – su grupe „jautì“ įrašyta dainą „Grįšiu“, kurią, neabejotinai, šią vasarą girdėsime dažnai grojant ir radijo eteryje bei savo mėgstamiausių dainų grojaraščiuose.

Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Palangos koncertui ruošia ypatingą programą, kurioje – ir puikiai pažįstami hitai, užkariavę klausytojų širdis, ir dainos iš rudenį pasirodysiančio naujo albumo.
„Koncertai po atviru dangumi visada yra ypatingi, o Palangoje, kur susirenka žmonės iš visos Lietuvos, visada juntama ypatinga energetika ir nepakartojama nuotaika. Labai laukiu šio vasaros susitikimo, ruošiuosi jam ir tikiu, kad tai bus vienas įsimintiniausių šios vasaros vakarų“, – sako atlikėjas.

J. Jarutis kviečia romantiškai ir jaukiai praleisti vakarą pajūryje liepos 16 d. Palangos Žiemos aikštėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės