Keliuose uostamiestyje veikiančiuose striptizo klubuose kasnakt galima rasti itin karštą vasaros kokteilį - rausvą šviesą, pusnuogius ir nuogus aplink žibantį strypą besisukančius moterų kūnus, ritmingą muziką, erotikos pulsavimą.
Šokėja striptizo klube Niujorke
© Reuters/Scanpix
Intymi atmosfera į klubus sutraukia linksmas draugų kompanijas, nuobodžiaujančius vienišius, pramogų ieškančias poras. Retkarčiais čia įvirsta ir triukšmingi jūrininkų ar turistų būriai.

Striptizo klubuose kasnakt tvyro aistros ir nuodėmės nuojauta.

Vyrai ir moterys stebi veiksmą nedidelėje scenoje, gurkšnoja svaigiuosius gėrimus, bendrauja ir mėgaujasi kūną užliejančiais pojūčiais.

Daugeliui ši laisvalaikio pramoga nebeatrodo nuodėminga. Nuolatiniai striptizo klubų lankytojai tikina, kad atsipalaiduoti nuogų merginų apsuptyje madinga.

Ne tik užsieniečiai, bet ir lietuviai jau pamėgo ir kitą gan egzotišką striptizo klubų pramogą. Pusnuoges šokėjas jie kviečiasi prie savo staliukų ir, vaišindami prabangiais kokteiliais, šnekučiuojasi su jomis. Tol, kol vėl ateina jų eilė lipti į sceną ir sušokti erzinantį viliotinį publikai.

Klubai skirtingi

Nors kai kurie skeptikai burnoja, kad sostinės striptizo klubuose daugiau prabangos ir egzotikos, klaipėdiečiai atkerta, kad uostamiesčio klubuose – jaukesnė ir intymesnė atmosfera.

Vieną vasaros naktį „Klaipėdos” žurnalistai užsuko į tris Klaipėdoje veikiančius striptizo klubus, kad savo akimis įsitikintų, kokia nuotaika tvyro ten, kur nusirenginėjančios merginos kursto pramogaujančių aistras.

Visame pasaulyje, visuose striptizo klubuose galima pamatyti tą patį vaizdą - merginos ištisą naktį sukasi prie klasikinio striptizo strypo ir vieną po kito nusimeta drabužėlius. Vis dėlto kiekviename striptizo klube yra savitų detalių.

Vienas uostamiesčio klubas reklamuojasi, kad jų klientus aptarnauja nuogos merginos, kitas akcentuoja, kad klubo interjeras pats prabangiausias mieste, o dar kitas mėgina lošti tuo, kad klube šoka pačios gražiausios striptizo šokėjos, o gėrimų kainos neištuština piniginės.

Renkasi solidesni

Arti Santuokos rūmų įsikūręs klubas „Red night“ yra vadinamas elitiniu uostamiesčio striptizo klubu. Jaukioje aplinkoje kasnakt čia šoka kelios merginos, klubo administratorė vilki mini suknelę, o minkštasuoliuose įsitaisę klientai gali ne tik stebėti nusirenginėjančias šokėjas, bet ir pakviesti jas prie savo staliuko.

Įėjimo mokestis į klubą - 50 litų, todėl čia renkasi solidesni turtingi klientai, labai dažnai užsuka užsieniečiai.

Tą vakarą, kai klube lankėsi dienraščio žurnalistai, merginų šokius stebėjo septyni vyriškiai. Klubo lankytojai į kompaniją kvietėsi ir merginas. Šokėjos su klientais bendravo apsirengusios. Jos dėvėjo perregimas trumpas sukneles, primenančias prabangius naktinius ar chalatėlius.

Pasigrožėti, kas slepiasi po jų aprėdais, vyrai galėdavo tuomet, kai merginos išeidavo šokti. Nusirengusios jos prieidavo prie savo klientų, šokdavo specialiai jiems. Pasibaigus numeriui, užkulisiuose šokėjos vėl apsirengdavo ir grįždavo į vyrų kompaniją.

Rūkė kaljaną

Klube „Red night“ kompanija gali užsisakyti ir dar vieną smagią pramogą. Ant stalelio gali būti pastatytas didžiulis kaljanas. Ragauti salsvo dūmo, ir pro tiršto kvapnaus dūmo debesį stebėti judančius pusnuogius kūnus – užburiantis malonumas.

Klube veikia ir privatus kambarys. Jei kompanija ar vienišius vengia viešumos, gali užsidaryti palėpėje įrengtoje patalpoje ir užsisakyti asmeninį striptizą.

Dvidešimties minučių šokis asmeniškai kainuoja 200 litų. Už 400 litų erotinę programą klientams rodo dvi striptizo šokėjos. Kaip atviravo viena „Red night“ darbuotoja, prabangiausią šokėjų programą, kuomet jos privačiai ne tik šoka, bet ir sukuria ypatingą aistros atmosferą bei daug drąsiau elgiasi, klientai buvo užsisakę tik porą kartų. Ko gero, klientus atbaido pramogos kaina – 800 litų.

Svečių nebuvo

Bene seniausias striptizo klubas yra įsikūręs devintajame viešbučio „Klaipėda“ aukšte. Į intymią raudonais žibintais apšviestą erdvę klientai įžengia tiesiai iš lifto. Nedidelėje patalpoje yra keli staliukai, o striptizo klubo atributas – žibantis strypas – yra matomas iš visų pusių. Prie artimiausio staliuko įsitaisę klientai veiksmą prie strypo gali stebėti iš labai arti.

Kai šiokiadienio naktį į viešbučio „Klaipėda“ klubą užsuko žurnalistai, klientų klube nebebuvo. Dvi striptizo šokėjos šnekučiavosi su klubo apsaugos darbuotoju.

Striptizo klubo administratorė užtikrino, kad kitomis dienomis klube yra kur kas daugiau žmonių ir tvyro erotiškesnė atmosfera. Kiekvieną vakarą pasižiūrėti šokančių merginų ateina 6-12 klientų. Užsuka ne tik viešbučio svečiai, bet ir klaipėdiečiai, jūrininkai.

Už galimybę žiūrėti į nusirenginėjančias merginas klubo lankytojai turi sumokėti 20 litų mokestį. Šalia nedidelės klubo erdvės veikia ir mažytis privatus kambarėlis, kuriame merginos klientams gali sušokti privatų šokį.

Vidun neįsileido

Bene daugiausiai smalsumo keliantis erotinis klubas yra įsikūręs arti Teatro aikštės senamiestyje, tačiau klubo savininkai žurnalistų į vidų neįsileidžia. Keli bandymai susitarti dėl susitikimo taip ir nepavyko, o „Eroticenbar“ šeimininkas su žurnalistais nepanoro šnekėtis net telefonu.

Reklaminės klubo skrajutės skelbia, kad klubas nuo 18 iki 4 valandos dirba kasdien, išskyrus pirmadienį. Įėjimas į klubą kainuoja 80 litų, tačiau visi gėrimai klientams yra nemokami. Dar viena viliojanti klubo paslauga – nuogos lankytojus aptarnaujančios šokėjos.

Užsukę į klubą, dienraščio žurnalistai girdėjo linksmą vyriškų ir moteriškų balsų šurmulį, tačiau administratorė tikino, kad už širmos linksminasi savi darbuotojai. Neva klientų tąnakt nebuvo. Kalbama, kad toks paslaptingumas susijęs su tuo, kad šiame klube siūloma atviriausia erotinė programa.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tavis Melody pasivadinęs Tadas Vilčinskas pristato 100-mečiui skirtą dainą: mes visi užaugom stipresni (5)

Dainų autorius ir atlikėjas Tavis Melody (Tadas Vilčinskas) gerbėjams pristato naują savo...

Paskelbta festivalio „Radistai Village 2018“ data (1)

Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius praneša: didžiausias elektroninės muzikos festivalis...

Ambicingiausią projektą pristatančios „Naktinės Personos“: einame viena koja su pasauliu (11)

„Naktinės Personos“ muzikos mylėtojams paruošė koncertinį turą, kurio pavadinimas...

Nauji „Happyendless“ kūriniai į vieną albumą netilpo – vasarį pristatys net du (2)

Penki metai tylos, tiek pat metų intensyvaus darbo. Scenoje ilgai nesirodęs vienas populiariausių...

Po netikėtos „The Cranberries“ vokalistės mirties jos muzikos pardavimai pakilo 900 tūkst. procentų, prakalbo grupės nariai (25)

Po pasaulį pasklidus žiniai apie Londone netikėtai mirusią grupės „ The Cranberries “...

Top naujienos

Skaičiuoklė: paskaičiuokite, kiek pensijos gausite pagal naują tvarką (628)

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatymas....

Arūnas Milašius. Pagaliau jie išvažiavo. Brangių lietuvių mums nereikia (33)

Ant nosies kabant valstybės šimtmečiui galime pranešti džiugią naujieną – šiandien šalies...

Būkite atsargūs – čekius registruoti kviečia ne tik Mokesčių inspekcija (41)

Valstybinės mokesčių inspekcijos ( VMI ) organizuojama pirkimo kvitų loterija , atrodo, turi...

Už 0,3 g kanapių pateko į areštinę ir prarado darbą (88)

LNK dalyvis Tadas teigia, kad rugpjūčio mėnesį jį sulaikė policijos pareigūnai, kurie jo...

Landsbergis inicijuoja naują Seimo komisiją: skelbiami klausimai Skverneliui papildyta Karbauskio komentaru (607)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius...

Į Šiaurės Korėją vykstantiems amerikiečiams – grėsmingos rekomendacijos (10)

Šiaurės Korėjoje norintys paviešėti amerikiečiai turi sudaryti testamentą, taip pat suderinti...

Už uždarų teismo durų „MG Baltic“ bylinėjasi su VMI dėl milijonų eurų (28)

Trečiadienį Vilniaus apygardos administraciniame teisme nagrinėjama koncerno „ MG Baltic “ ir...

Erzina nauji draudimai: Lietuvos gyventojus norima laikyti po padu (11)

Esu jaunas Lietuvos gyventojas ir man patinka gyventi čia. Tačiau kuo toliau, tuo labiau man atrodo,...

STT sulaikė įmonės „Dzūkijos vandenys“ direktorių (35)

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai pirmadienį sulaikė Alytaus miesto...

Etikos sargai tirs Karbauskio elgesį (149)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė pradėti tyrimą dėl...