Anksčiau paslaptingai užsiminęs apie albumą, kuriame išgirsime lietuvių kalba ir kitomis pasaulio kalbomis atliekamas dainas, šiandien Justinas Stanislovaitis pristato pirmąjį singlą „Apie Gyvenimą/Autour De Toi“.

Prisiminiau, kaip kadaise grupės „Pink Floyd“ vadybininkas Peter Jenner, apsilankęs Lietuvoje, pasakojo apie kalbų unikalumą. Ir štai man gimė tokia idėja – mūsų kalbos unikalumą ir autentiškumą suderinti su pasaulio kalbomis", - pasidalino albumo gimimo idėja Justinas.

Šiandien pristatoma pirmoji daina įrašyta kartu su atlikėju ir dainų autoriumi iš Prancūzijos Kevin Yven. Netoli Liono gimęs ir užaugęs Thizy mieste, Kevinas Yvenas yra dainininkas ir dainų autorius, kuriam didelę įtaką daro popkultūra ir tokie atlikėjai, kaip Kelly Clarkson, Katy Perry, Demi Lovato, Samas Smithas, Ailee ir daugelis kitų. Kevin Yven yra dainavęs 30 000 žiūrovų talpinančiame stadione Pietų Korėjoje, pasaulinio tiesioginio eterio konkurse „Changwon K-Pop World Festival“.

„Šiuo metu, kartu su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi, ruošiame dainas su atlikėjais iš Japonijos, Azerbaidžano ir daugybę kitų. O šiandien pristatome mūsų ir prancūzų kalbos kuriamą skambesių žaismą“.

Norėjome, kad lietuviškai ir prancūziškai skambančio teksto mintis būtų ta pati, nors išreikšta kitais žodžiais ir sakiniais.

Naujasis albumas apie gyvenimą, prancūzų kalba – meilės kalba, tad viskas ir albumas prasideda nuo jos – meilės ir dainos apie ją.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)