„Tai daina apie šilumą, kuri ilgam lieka prisiminimuose. Kai pora pasuka skirtingais keliais ir nesantaikos nurimsta, atsiranda atleidimas, klaidų pripažinimas, dėkingumas, atminty ir viduje pasilieka šiluma“, – per asmeninę patirtį apie kūrinį pasakojo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Dainai „Šiluma“ sukurtas vaizdo klipas pratęsia jaukią kūrinio atmosferą. Vaidotas, perteikdamas jausmą, įvairiose miesto vietose filmavosi vienas. Klipą kūrė Lietuvos muzikos ir kino padangėje gerai žinomas ir ne vieną apdovanojimų sulaukusį klipą jau nufilmavęs, tarp jų ir žymiajai eurovizinei „The Roop“ dainai „Discoteque“, režisierius Saulius Baradinskas, rašoma spaudos pranešime.

„Man šis vaizdo klipas yra asmeniškai labai brangus, nes tai įrėmina mūsų su Vaidotu ilgą draugystę. Šiuo metu jo gyvenime vyksta pasikeitimai, todėl norėjau įprasminti ir uždokumentuoti kitokį Vaidotą, kurio didžioji dauguma nemato – kai jis nulipa nuo scenos, būna vienas, rimtas ir susimąstęs“, – apie scenarijaus idėją kalbėjo Saulius Baradinskas.

„The Roop“ šie metai buvo itin produktyvūs. Grupė skaitmeninėse muzikos plaftormose, CD bei vinilinės plokštelės formatu išleido naują albumą „Concrete Flower“, turėjo daug koncertų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje bei pristatė net tris vaizdo klipus. „Šiluma“ tapo ketvirtuoju, kuris žymi grupės naują etapą.

„The Roop“ per savo karjerą išleido keturis albumus, su daina „On Fire“ pavergė pasaulio auditorijos širdis, alternatyviame dėl pandemijos atšauktos „Eurovizijos“ dalyviams pagerbti skirtame Vokietijos konkurse užėmė pirmą vietą, bei sekančiais, 2021 metais Roterdame vykusiame konkurse su kūriniu „Discoteque“ užėmė aštuntą vietą.

„The Roop“ linki visiems vidinės šilumos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės