Būgnininkas R. Starras, palaikęs „The Beatles“ ritmą, šeštadienio vakarą per ceremoniją, kupiną smagių pasirodymų ir jaudinančių momentų, buvo priimtas į Rokenrolo šlovės muziejų kaip solinis atlikėjas.

R. Starras yra paskutinis iš „The Beatles“ narių, pagerbtas šiame muziejuje už savo individualų darbą ir patekęs į jį po savo grupės narių Paulo McCartney ir velionių Johno Lennono bei George`o Harrisono.

Visuomet laikytas ketvirtuoju „bitlu“, temdomu Johno, Paulo ir George`o šlovės, jis dabar irgi buvo įamžintas kaip lygiavertis lyderis.

R. Starras į Rokenrolo šlovės muziejų buvo priimtas kartu su grupe „Green Day“, andergraundo ikona Lou Reedu, Joan Jett ir „The Blackhearts“, taip pat soulo atlikėju bei muzikos kūrėju Billu Withersu, gitaristu Stevie Ray Vaughanu ir „Double Trouble“, „The Paul Butterfield Blues Band“ bei „The „5“ Royales“.

74 metų R.Starrą per ceremoniją pristatė P. McCartney.

Tada R.Starras užlipo ant scenos ir tarė: „Mano vardas Ringo ir aš groju būgnais – jei kas nors nežinojote“.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės