„Iš pradžių pradėjau aktyviai mokytis beatbox, kuris mane buvo visai užvaldęs: beat boxinau visur ir visada: žiūrėdamas televizorių, būdamas su draugais, mokykloje per pertraukas ir net pamokų metu, namuose, duše“, – savo muzikinio kelio pradžią prisimena Evaldas.

Vaikinas džiaugiasi, kad jo užsispyrimas davė apčiuopiamus vaisius: „jau būdamas trylikos, turėjau galimybę pasirodyti keliuose naktiniuose klubuose, taip pat „apšildyti“ tokias žvaigždes kaip „G&G Sindikatas“ ir tuometinę Rusijos žvaigždę SERYOGA, kuris išgarsėjo atlikęs hitu tapusią dainą „Chiorny Bumer".

Ilgainiui Evaldo trauka beatbox‘ui slopo – vaikinas susižavėjo repo kultūra, kuri jam iki šiol artima.

„Repas, hip hopas, r&b - ir šiandien mano grojaraščio topuose. Ši, galima sakyti, muzikinė kultūra taip mane užvaldė, kad pradėjau pats kurti žodžius, kuriais nešu svarbią žinią: noriu prisidėti prie repo kultūros puoselėjimo, ištransliuodamas mintį kad repas nėra vien tik tušti tekstai apie nesibaigiančius pinigus, prabangius automobilius, privačius lėktuvus ir audringą gyvenimą. Tai tarsi gyvenimo stilius, kuris gali būti ne tik paviršutiniškas, bet ir gilus“, – įsitikinęs atlikėjas.


Muzikos kūrimą jis patikėjo savo mokyklos laikų draugui, buvusiam klasiokui Viktorui Woop (Viktorui Olechnovičiui), kuris jau yra dirbęs su tokiomis grupėmis kaip SEL, „Lilas ir Innomine“ bei kitomis, o moteriškas vokalo „partijas“ įdainuoja Evaldo pusseserė – atlikėja, aktorė bei grupės „DAR“ narė Jovita Vaicekauskaitė.

Evaldas muzikinį kelią pradėjo pasirinkdamas „Minimum 3“ pavadinimą. Paklaustas, kokia šio pavadinimo kilmė, atlikėjas atsakė: „Gimiau ir augau Vilniuje, kuriame persipynusios daugybė kultūrų, gyvena įvairių tautybių žmonės. Kiekvienas vilnietis žino minimum tris kalbas, tad ir šiame kūrinyje, kurį pristatau visuomenei, ir būsimose dainose tikrai bus repuojama ne tik gimtąja lietuvių kalba. Mano kurtuose tekstuose išgirsite ir rusų, anglų, lenkų, ispanų pavienius, lengvai suprantamus žodžius, kurie visiems daugiau ar mažiau pažįstami: o tai tik pabrėžia mūsų įvairiatautiškumą pasaulyje“.

„Tikiuosi būti išgirstas ir įvertintas”, – sako atlikėjas ir kviečia pasiklausyti debiutinio kūrinio „Taip paprasta“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės