Daina, žinoma, apie meilę – apie galingą ir nuo visko apsaugantį žmonių ryšį, kuris ypač svarbus ir reikalingas šiandien, kai pasaulį drebina vienas baisus įvykis po kito. Tad ir mūsų kūrinyje šviesiam vokalui akompanuoja kiek tamsesnė muzika, tarsi įkūnijanti apdainuojamą dangaus griūtį ir iš po kojų slystančią žemę.

Atsvara tam tampa pavadinime ir dainos tekste minimi drugeliai – gyvenimo, vilties, gėrio, grožio ir kartu trapumo bei transformacijos simbolis“, – pasakoja „Sun Francisco“ nariai Giedrė ir Maksas.

Kūrinio „Mariposas“ vaizdo klipą duetas kūrė ir filmavo drauge su ne vieną puikų darbą susukusia „Sound Focus“ komanda ir jai vadovaujančiu režisieriumi Juozapu Mikulėnu, rašoma pranešime spaudai.

Dainos „Mariposas“ vaizdo klipas:

„Ieškojome kasdienybę ir nepaprastumą jungiančio vizualaus sprendimo: kitokių buities spalvų, žmogaus kūno ir gamtos stichijų dermės. Akivaizdžiai dirbtinos tikrovės, kuri padėtų perteikti, atrodo, paprastą, kasdienį, bet dažnai tokį nežemišką, kažkur nunešantį ir pakylėjantį jausmą.

Tuos sprendimus surasti padėjo išties nuostabi komanda, pasistengusi, kad tarp garso ir vaizdo taip pat būtų tiesioginis ryšys“, – džiaugiasi atlikėjai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją