„Dalyvauti pasiūlė nuostabioji Rosita Čivilytė bei „Elitaz Music“ komanda. Nuo pat mažų dienų stebėjau šį konkursą, todėl gavusi pasiūlymą net nedvejojau – iškart sutikau dalyvauti. Nugalėti tokio lygio konkursą yra didelis įvertinimas. Šiuo metu tai mano pagrindinis tikslas“,- pranešime spaudai sako Paulina.

Atranka į konkursą vyko kovo 16 dieną Rygoje. Jai atlikėja pasirinko dvi stiprias dainas – atlikėjų Celine Dion ir Jamalos.

„Rinkausi tas dainas, kurios buvo artimiausios širdžiai. Celine Dion „My heart will go on“ ir Jamala „1944”. Nuo pat mažens turėjau svajonę sudainuoti būtent šią Celine Dion dainą. Džiaugiuosi, kad ši daina ir atnešė man pergalė atrankoje Lietuvoje“,- sako Paulina, kuri šiemet iš trijų atrankoje dalyvavusių lietuvių tapo vienintele atlikėja išrinkta dalyvauti „Slavianskij Bazar“ konkurse.

Šiame konkurse Paulina dalyvaus pirmą kartą. Tuo pačiu – ji atstovaus jauniausiai konkurse amžiaus grupei. Liepos mėnesį įvyksiančiame konkurse, pagal taisykles, Paulina atliks dvi dainas – vieną populiarų ir gerai atpažįstamą, jau hitu spėjusi tapti kūrinį, kitą – sukurtą slavų kompozitoriaus.

„Konkurse pasirodysiu su Celine Dion kūriniu bei slavų kompozitoriaus Maxim Fadeev daina „Aš tapsiu laimingas“. Pastarąjį kūrinį atliksiu akompanuojant orkestrui, tad pasirodymas turėtų būti išties nepaprastas. Tvirtai tikiu Celine Dion kūriniu ir manau, kad ši daina gali būti ta, kuri atneš pergalę ir konkurse“,- sako Paulina, kuri šiuo metu konkursui ruošiasi padedama „Elitaz Music“ komandos ir vokalo mokytojos Rositos Čivilytės.

Iš viso „Slavianskij Bazar“ konkurse varžosi dvidešimt dalyvių iš skirtingų šalių. Dalyvių amžius nuo aštuoniolikos iki trisdešimt vienerių metų. Dalyviai varžysis ne tik dėl nugalėtojo titulo, bet ir įspūdingų prizų – Grand Prix nugalėtojui atiteks 20 tūkstančių dolerių, pirmos vietos – 15 tūkstančių dolerių, antros – 10 tūkstančių dolerių, o trečios – penki tūkstančiai dolerių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)