„Kadangi idėja šiai dainai gimė sporto klube, planuojame išplatinti ją ne tik radijo stotims bet ir sporto klubams. Tikimės, kad žmonės priims ją su malonumu ir tai paskatins juos daugiau judėti”, - pridūrė jis.

„Naujas dainas, kaip kad „Sportas“ ir „Ten kur tu“ jau pristatėme „Jūros šventės“ metu, koncerte „KTU“ bei per savo 10 metų gimtadienio pasirodymą ir pamatėme, kad žmonės iškart jas įsiminė ir pamėgo. Jau senokai nevažiavome į koncertinį turą po Lietuvą, tad išties labai norime grįžti į sceną ir parodyti geriausia, ką galime,“ – sakė Erica.

„Už visus mus tris galiu teigti, kad šis albumas - geriausias. Jis ne tik pažymi naują mūsų karjeros bei asmeninių gyvenimų etapą, bet dar parodo, kad tarsi perėjome „visą ratą“. Mes daug ką kartu išgyvenome, kartu užaugome, eidami keliu išmokome daug pamokų ir visa tai atsispindės mūsų naujuose darbuose,“ – pasakojo atlikėja.

Galima sakyti, kad „Skamp“ užaugo, bet jie neprarado jumoro jausmo, tad naujos dainos persmelktos ta pačia ironija.

„Tai puiki daina, leisianti patikrinti naują „SKAMP” skambesį, – pridūrė Vee. - Mes pagaliau įgyvendinome savo svajonę įrašyti albumą visiškai gyvai, dirbdami su tokiais puikiais muzikantais, kaip Domas Aleksa (bosinė gitara), Aleksandru Raicenoksu (saksofonas / klavišiniai) ir Marijumi Aleksa (būgnai). Šis albumas bus „grįžimas prie šaknų”, bet jis parodys, kiek mes patobulinome savo sugebėjimus per pastaruosius dešimt metų,” – teigė Vee.

Naująjį SKAMP kūrinį daugiau kaip 10 tūkst. savo lojaliems klientams nemokamai išplatino sporto prekių tinklas „Sportland“. „Taip mes prisidėjome prie naujausio jų singlo platinimo ir populiarinimo“, - prekybininkai teigia pirmą kartą Lietuvos istorijoje suvieniję jėgas su SKAMP.

Grupė, pristačiusius tokius hitus, kaip „Fishy”, „Padaryta dar viena”, „Summertime”, „Na na na”, pristatys savo naujas dainas iš lapkričio mėnesį pasirodysiančio albumo „Kažką?!“ turo metu, kuris pasieks ir gerbėjus Rygoje bei Taline.

Rugsėjo 26 d. ir spalio 3 d. prie SKAMP scenoje prisijungs ir gausus draugų būrys, tarp kurių „Bix“, „Inculto“, Mantas, Daiva Starinskaitė bei „G&G Sindikatas“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją