„Caribou“ pasirodymas žymės naujos, aktualiai muzikai skirtos gyvo garso renginių serijos „Silence Live“ pradžią. Vis dažniau važinėdamas po Europą, supratau, kad Vilniui to labai trūksta – ne vakarykštės dienos, o šiandieninių žvaigždžių, į kurių pasirodymus norėčiau sukviesti visus savo draugus. Startuoti su vieno geriausio 2010-ųjų albumų autoriumi ir geidžiamiausiu visų šios vasaros festivalių vardu – geriau nesugalvosi”, - sako renginių ciklo sumanytojas ir „Silence“ idėjinis vadas Vidmantas „Vidis“ Čepkauskas.

„Swim” – paskutinis ir jau garsiausias „Caribou” albumas, pelnęs Daniel’iui pasaulinį pripažinimą. Nepamatuojamo emocinio gylio šokių muzikos infekcija, genijaus kūrinys, „kitapasaulinės“ psichodelikos etalonas – tokių ir panašių epitetų muzikantui ir jo darbams negaili įtakingiausi muzikos leidiniai.

Vertindami praėjusių metų muzikinį derlių, „Swim” kaip vieną stipriausių albumų įvardijo „Pitchfork“, „The Guardian“, „Rough Trade Shop“, „Resident Advisor“, „Mixmag“ kritikai.

Šios vasaros turo kalendoriuje jau numatyta per 30 pasirodymų, tarp kurių – ir koncertai Azijoje bei išilgai visą Senąjį Žemyną, ir žymiausių Europos festivalių „Heineken Opener“, „Primavera Sound Festival“, „Glastonbury“ scenos.

„Žinia apie praktiškai paskutinę akimirką į savo koncertinį turą Lietuvą įtraukusį „Caribou“, šiuolaikinės muzikos fanams buvo sutikta kaip antros Kalėdos. Daniel Snaith – vienas originaliausių šių dienų kūrėjų, tad pamatyti tokį gyvą pasirodymą ne šimtatūkstantinėje minioje kažkur kitoje šalyje, o čia pat – geriausia vasaros pradžia, kokią tik buvo galima įsivaizduoti“, - sako menų fabriko „Loftas“ įkūrėjas Viktoras Diavara.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės