Net 15 tūkstančių žmonių vakar atidavė visas jėgas šokiuose iki paryčių, tad sekmadienio rytas čia – ramus, saulėtas ir tingus.

Šeštadienis Karklėje buvo tikrai intensyvus. Jau nuo 11 val. ryto sporto mėgėjai susirinko į RKL inicijuotą gatvės krepšinio turnyrą, kuriame iš viso varžėsi net 32 komandos. Po sunkios kovos, finaluose pergalę išplėšė ir solidžiu 1000 eurų prizu apdovanoti buvo plungiškiai „Garso impulsas“.

Tie, kurie norėjo šeštadienio popietę praleisti ramiau, mėgavosi jūros ošimu paplūdimyje, suposi poilsio zonoje įrengtuose hamakuose ar mėgavosi didžiuliu pasaulio virtuvių pasirinkimu. Tačiau jau 16 val. didžiulė minia patraukė į „Humoro Klubo“ pasirodymą, kur Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis privertė klausytojus juoktis iki ašarų.

Didžiojoje scenoje įspūdingo vakaro muzikinę kelionę pradėjo latviai „PeR“, po kurių sekė legendinių „Lemon Joy“ pasirodymas. Jau dvi dešimtis metų skaičiuojantis kolektyvas, panašu, jog dėmesiu nesiskundžia. Gausiai susirinkusi minia audringai sutiko bene kiekvieną jų kūrinį, o „Kažkada“ bei „Pamiršk mane“ vokalistui Igoriui Kofui dainuoti net nereikėjo – tą padarė žodžius mintinai mokantys klausytojai.

23 val. prasidėjo tai, dėl ko dar ir šeštadienį į festivalį plūdo vis nauji lankytojai – ant scenos žengė „SEL“. Į savo koncertus pritraukiantis tūkstančius klausytojų, Egidijus Dragūnas galėjo džiaugtis, jog jo pasirodymo metu likusi Karklės teritorija ištuštėjo – per prie didžiosios scenos susirinkusią minią prasibrauti nebūtų sugebėjęs niekas.

Įspūdingos šviesos ir vizualizacijos, žymiausi kūriniai ir trykštanti energija – „SEL“, kaip visuomet, pateisino visus klausytojų lūkesčius.

Po šio pasirodymo, į sceną užlipo alternatyviosios muzikos mėgėjų labai laukti islandai „Vök“, nukėlę visus ramios elektronikos pasaulį, o 2 val. nakties didžiulė minia patraukė į elektroninės muzikos sceną – čia visas likusias festivalio lankytojų jėgas pasiglemžė „Radistai“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės