Paklaustas, ar naująją dainą „Kalėdos ateis“ jis įtrauks į būsimo didžiulio gruodžio koncertų turo „Saulius Prūsaitis ir Iglė“ programą, dainininkas šypteli.

„Dabar tikrai neatsakysiu, nes turo programa jau iš esmės sudėliota, bet dar šimtu procentų nepatvirtinta. Kadangi į turą keliaujame su Igle, tai per abu suskaičiavome tiek populiarių dainų, kurių žmonės tikrai laukia, kad problema yra ne ką įtraukti į programą, o ką iš jos išmesti“, – pranešime spaudai juokiasi jis.

Sauliaus Prūsaičio dainos „Kalėdos ateis“ klausykitės čia:

Turui besirengiantis atlikėjas džiaugiasi, kad bilietai į daugumą mažesniuose miestuose vyksiančių turo koncertų jau išparduoti.

„Gal šių miestų publika, kuri nespėjo nusipirkti bilietų, kiek nuliūs, bet papildomų koncertų nedarysime. Yra išeitis – turim visas didžiausias šalies arenas: Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius. Todėl iš bet kurios Lietuvos vietos kažkurią jų pasiekti tikrai įmanoma. Labai siūlau visiems atvykti būtent į arenų šou. Didelė salė turi savų privalumų – be veiksmo scenoje, dar apima ir minios svaigulys bei džiaugsmas. Jausmas, kad esi kažko didelio ir smagaus dalis. Labai geras jausmas, linkiu jį šiemet per šventes kuo didesniam kiekiui žmonių patirti“, – sako dainininkas.

Vienintelę papildomo koncerto išimtį jis padarė paskutiniam turo pasirodymui – gruodžio 31 d. Palangoje. „Kadangi pirmo koncerto bilietai tiesiog dingo ir klausimų buvo daug, nutarėme, kad Naujieji metai tokia proga, kur negali žmonių palikti ant ledo. Tad pavarysim iš širdies ir paskelbėme antrą pasirodymą – 22 val“, – sako jis.

Paklaustas, kaip laukia Kalėdų, kai nesirengia koncertams, Saulius sako, kad laisvalaikiu yra itin naminis žmogus.

„Gyvenime turi būti balansas. Turbūt todėl mane retai išvysite bare ar klube. Geriausiai atsipalaiduoju su savo šlepetėm savo virtuvėje gamindamas šeimai vakarienę. Mes visi drauge puošiame eglutę – visada tikrą, didelę. Įjungiu lemputes. Tada ilgai sėdžiu ir žiūriu į ją gėrėdamasis. Namų jaukumas ir ramybė yra tarsi atsvara tai spalvingai šventei, kurią kuriu ant scenos. Būtent namai man padeda pasikrauti teigiamos sprogstančios energijos, kurią visi mato koncertuose“, – sako Saulius Prūsaitis.

Turas „Saulius Prūsaitis ir Iglė“: gruodžio 13 d. – Mažeikiai (išparduota), 15 d. – Panevėžys (išparduota), 16 d. – Klaipėda, „Švyturio“ arena, 17 d. – Birštonas (išparduota), 21 d. – Kaunas, „Žalgirio“ arena, 25 d. – Šiaulių arena, 27 d. – Vilnius, „Compensa“ arena, 28 d. – Alytus, 29 d. – Marijampolė (išparduota), 31 d. – Palanga (19 val. – išparduota, papildomas – 22 val.).

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės