„Saulės kliošas“ vėl kalba apie meilę ir jos vaizdą skirtingais kampais. Apie žmogaus meilės paieškas ir kelią. Apie sąmoningą ir atsakingą meilę bei norą patirti ne tik meilės kančias, bet ir meilės dovanas, rašoma spaudos pranešime.

„Nauja daina – dar vienas singlas iš artėjančio albumo. Ji kvepia jaukia emocija ir viltimi sutikti meilę. Supažindinsime klausytojus ir paleisime dainą gyventi savo gyvenimą. Gal ilgą, o gal kuklų. Priklausys nuo to, kiek ir kam tai aktualu“, – sako Laurynas.

Saulės kliošas / Foto: Viktorija Zaveckaitė

Dainą pristatome su vaizdo klipu. Jo idėja gimė spontaniškai, kaip kartais gimsta pati meilė. Grupės solistė Justė Starinskaitė apie tai, kad filmuosis sužinojo likus kelioms valandoms iki darbų pradžios, kai jau buvo atvykusi į veiksmo vietą – pastatą, kuriame grupė repetuoja.

Neįspėti vokalistės apie filmavimą, buvo ne užmaršumas, o gerai apgalvota kitų grupės narių strategija. „Muzikantai norėjo, kad klipe būčiau kuo natūralesnė ir jiems tikrai pavyko. Jame nesu sukurtas personažas, aš – tokia, kokią sutiktumėt gatvėje“, – sako Justė.

Saulės kliošas / Foto: Joana Suslavičiūtė

Laiko filmavimui jie turėjo tiek, kiek saulės buvo įspūdingame devyniasdešimtųjų stiliaus pastato foje. „Klipo filmavimo metu įsivaizdavau, kad esu užstrigusi praeityje ir noriu išsilaisvinti. Esu mergina apokaliptiniame pasaulyje, kuris griūva“, – pasakojo Justė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją