Visas albumas skambės ir persipins per įvairias santykių fazes: nuo pirmo susižavėjimo, įsimylėjimo, abejonių iki viską praėjusios ir patikrintos meilės, rašoma pranešime spaudai.

Rūta pasakoja, kad šiuo metu studijoje darbo netrūksta: „Dabar intensyviai darbuojamės studijoje. Dainų įrašai, paskutinės detalės, viską kruopščiai ruošiame kartu su bendražygiais prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku. Šis laikotarpis tikrai įtemptas, tačiau ir nepaprastai jausmingas. Atrodo, santykių tema galėčiau kalbėti ir kalbėti. Įdomu ir tai, kad kaip ir santykiai, taip ir dainos bus gana įvairios ir skirtingos - kiekviena jų pritaikyta prie santykių fazės, todėl jaučiu, kad galiu save atskleisti visapusiškai, nesiderindama prie jokio žanro, galinti eksperimentuoti ir ieškoti, ko taip dažnai norisi man, kaip kūrėjai ir atlikėjai”.

Atlikėja sako, kad šis antrasis kūrinys iš albumo visai priešingas kūriniui, kurį išleido kiek anksčiau.

„Jeigu kūrinys „Tavo delnuose” kalbėjo ir pasakojo istoriją apie susižavėjimą, pirmąją santykių fazę ir tą jaukią šiltą meilę, tai šis kūrinys „Dėl visko kalta žiema” pasakoja apie tą etapą, kuomet santykiai pereina į kiek niūresnį etapą, kuomet susikalbėti tampa sunku, kuomet pora pradeda kaltinti viską aplink, neatsigręždami į save. Kodėl mes nesusikalbam? Kodėl kaltiname aplinkybes dėl savo klaidų? Ir kaip susigrąžinti tą jausmą, kada viskas būtų paprasta, lengva ir tiesiog jauku?” - tokia šios dainos tema dalinasi atlikėja Rūta Loop.

Rūta tiki, kad norint surasti savo tikrąją meilę neišvengiamai teks susidurti su etapais, kurie nebus tokie malonūs ir jaukūs, tačiau juos perėję tampame stipresni, o meilė patikrinta laiko.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės