„Rugsėjo mėnesį kartu su Edgaru Žaltausku, Kasparu Meginiu bei Juozu Martinkėnu išvykome į Meškos rezidenciją, kūrybinę stovyklą. Ten, apsupti gražios gamtos bei pabėgę nuo miesto šurmulio, turėjome galimybę kurti muziką. Būtent ši daina yra viena iš ten gimusių dainų“, – dalinasi atlikėja.

Rūta pasakoja, kad ši daina išties koreliuoja su daugelio žmonių jausmais ir kylančiais klausimais, kurie, atlikėjos manymu, dažniausiai pasireiškia būtent rudenį, rašoma spaudos pranešime.

„Turbūt nieko nenustebinsiu, o gal kaip tik rasiu daugiau bendraminčių sakydama, jog ruduo – susimąstymo metas. Metas, kai svarstai save, pasaulėžiūrą, darbo kryptį, santykius ir apskritai atrodo lyg ruduo sukurtas klausinėti, kvestionuoti ir analizuoti save ir aplink supantį ratą. Ši daina kalba apie žmogaus norą pažinti save, savo vidinius išgyvenimus, klausimus, kurie vis lieka neatsakyti, o gal niekada ir nebus ir tą smalsumą, norint dar visko paragauti, patirti. Ir tai visiškai nepriklauso nuo kito žmogaus, tai tavo asmeninis noras ir užgaida. Tad dainos lyrinis subjektas lyg pradeda pokalbį su artimu, jog jis nieko negali padaryti ir niekaip negali jo išgelbėti ir tik jis pats turi rasti savo atsakymus“, – atvirauja Rūta.

Muzikinis vaizdo klipas, kurį atlikėja kūrė kartu su kūrybine komanda išties įprasmina dainos žinutę bei jausmą slypintį dainos tekste. Atlikėja Rūta Loop dalinasi filmavimo užkulisiais ir mano, jog klipas puikiai atspindi dainos tematiką.

„Labai džiaugiuosi atradusi tokią profesionalią ir išties žingeidžią komandą „Sound Focus“, kurie išgirdo dainą, jos mintį ir išpildė tai vaizdu. Norėjome perteikti pokalbį su artimu, tad pasivaikščiojimas miškais ir Vilniaus gatvėmis atrodė tinkamas ir subtilus, o ir pati daina gimė miškų apsupty“, – pasakoja Rūta.

Rūta Loop kviečia visus pasivaikščioti kartu ir paieškoti tų atsakymų, kurie anot atlikėjos slypi mūsų viduje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės