„Ši daina man gimė įrašų studijoj, darbuojantis su Danitello ir kitais talentingais prodiuseriais iš Suomijos. Manau, kad broliai iš Latvijos mūsų bendrame projekte atsidūrė ne atsitiktinai. Tai matosi iš to, kaip lengvai ir natūraliai mums gavosi šis kūrinys su „Singapūras Satins” vaikinais. Smagu buvo su jais kartu darbuotis studijoj, visa darbo eiga buvo labai maloni. Nors mes kūrėm skirtingom kalbom, bet be problemų pataikėm į tą pačią temą ir gerai susibičiuliavom. Klipo filmavimas Rygoj praėjo šauniai, man patiko kūrybinės komandos vizija, idėjos ir galutinis rezultatas”, - įspūdžiais pranešime spaudai dalinasi Remis Retro.

„Buvo be galo malonu bendradarbiauti su Remiu Retro. Kai tik susitikom, iš karto radom bendrą kalbą ir kūrinį įrašėme labai geroje atmosferoje. Su Remiu daug juokavom, atradom kalbų ir tautų panašumus bei pasidalinom patirtimi, lygindami abiejų šalių muzikos industrijos niuansus bei aktualijas. Jis yra tikras profesionalas, mielai kada nors apsilankysime jo koncerte ir apsimesime, kad suprantame, apie ką jis dainuoja” - savo patirtimi dalinasi „Singapūras Satins” grupės nariai.

Daina ir vaizdo klipas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją