Kaip teigia Paulina, dainos pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Kūrinys gimė pabudus penktą ryto ir buvo parašytas per 20 minučių remiantis sapnu, rašoma pranešime spaudai.

„Sapnai – ypatingai keistas reiškinys, kuris turi milžinišką galią priminti mums apie didžiausius mūsų troškimus ir tuo pačiu apie didžiausias baimes. Šįkart, mano baimes įveikė kūryba. Nėra lengva pripažinti sau, jog tai apie ką sapnuoji kartais yra tiesa, nors ir skaudi.

Nėra lengva būti pažeidžiamai. Dažniausiai moterims sunku pripažinti, jog kažkur suklydome, pasiilgome ir nežinome kaip ištaisyti klaidas, kurias padarėme impulsyviai ir neapgalvotai. Mano sapnas palietė tuos jausmus, apie kuriuos neišdrįsdavau pagalvoti realybėje, jo dėka gimė daina ir muzikinis klipas“, – kalbėjo atlikėja.

Klipo režisierius Dovydas Laukys pabrėžė, kad įprasminti paslaptingą sapnų pasaulį buvo įdomi užduotis.

„Sapnai yra tobuli. Nekontroliuojami. Laukiniai. Ir jeigu kartais pavyksta juos prisiminti – daug pasakantys apie mus pačius, o labiausiai apie tai ko mes trokštame. Kartais labai tiesiogiai... o kartais ne. Man ši daina yra apie sapnus kurie išprovokavo atlikėjos išpažintį. Ar gali būti kas nors įdomiau negu klausytis išpažinties? Kalbant apie patį procesą, noriu pasakyti jog maloniausia yra dirbti tada kai kūrinys atlikėjui daug reiškia. Ne šiaip sau kokia nors „tindirindiriūška“ pagal vakarietišką ritmą. Šiuo atveju, kaip ir supratote – daina yra įkvėpta tiesos“, – sakė D. Laukys.

Prie dainos aranžuotės prisidėjo vieni garsiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis, savo kišenėje turintys ne vieną hitą, dainos suvedimą paruošė Rolandas Venckys – Innomine, o masterį garso inžinierius iš Didžiosios Britanijos John Braddok.

Nors atlikėja neatvirauja kokio žmogaus „žalios akys“ apdainuojamos kūrinyje, iš jos įrašų „Instagram“ istorijose galima nesunkiai pastebėti puoselėjamus jausmus atlikėjui Viliui Popendikiui, kuris tapo muzikinio klipo prodiuseris. Atsakant į klausimą ar galima tikėtis šių atlikėjų bendro kūrinio, Paulina išlieka paslaptinga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės