Pažymima, jog į renginį bus galima patekti netradiciškai. Todėl prašoma atkreipti dėmesį į pateiktą planą.

Grandiozinio koncerto rengėjai prašo į SEL koncertą sostinėje atvykti iš anksto ir ne savo transportu.

„Kadangi Vilniuje vyks Sostinės dienos, daugelis gatvių bus uždaryta, o eismas intensyvesnis nei įprastai. Dėl to patogiausia į SEL koncertą atvykti viešuoju transportu arba taksi automobiliu“, - pažymi organizatoriai.

Durys į koncertą, kuris vyks Kalnų parke, bus atidarytos nuo 18 valandos. Rengėjai prideda įėjimo planą ir atkreipia dėmesį, kad į renginį šioje lokacijoje bus galima patekti kitaip nei įprastai.

„Neateikite paskutinę minutę, kviečiame atvykti į šou tarp 18-os ir 19-os valandos. Bus didelis žmonių srautas, o Kalnų parkas pilnas. Koncertas prasidės 20 valandą. Jį pradės Pushaz, apšildomoji šou dalis truks pusvalandį, o vėliau ant scenos lips SEL“, - detalizuoja rengėjai ir dar kartą prašo gerbėjų neveluoti, kad būtų galima išvengti spūsčių.

Pats SEL lyderis Egidijus Dragūnas neslepia džiaugsmo dėl rytdienos koncerto ir gerbėjus sveikina su atėjusiu rudeniu.

„Su rugsėjo pirmąja. Sveikiname Vilniaus miestą, miestiečius ir mūsų svečius su Sostinės dienomis. Mums, kaip vilniečiams, tai labai svarbi diena. Norime mūsų miesto svečius priimti kuo geriau, todėl surengsime puikų šou. Orų prognozės rodo, kad nelis, bus labai geras oras. Mes dėkojame dangui už tai. Esame pasiruošę ir pažadame, kad turėsite nuostabų renginį“, - sako Egidijus Dragūnas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (91)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės