„Man atrodo, kad šis mūsų kūrinys – romantiškiausias iš visų turimų. Tad tikrai negalėtų būti tinkamesnės progos jį pristatyti. – pranešime spaudai jautrumu nustebina Ironvytas. – Kalbant atvirai, man labai svarbu, kad klausytojai, kuriems įdomi mano muzika, neturėtų progos manimi nusivilti. Dar Naujųjų išvakarėse sau pažadėjau, kad tai bus produktyviausi metai mano karjeroje. 2017-aisiais teko nemažai koncertuoti įvairiuose Lietuvos miestuose. Po kiekvieno susitikimo su gerbėjais kyla didžiulis noras kurti“.

- Šiemet pristatėte jau antrąjį vaizdo klipą. „Sakura rap“ ir internete, ir radijo stotyse sulaukė itin palankaus vertinimo. Ar to paties tikitės ir iš „Sorry bye“?

- Sulaukėme tikrai nemažai malonių komentarų. Mane tai be galo nustebino. Tačiau „Sakura rap“ yra gilus, socialinis kūrinys, o „Sorry bye“ – lyrinis, apie meilę. Tikiuosi, ir čia klausytojai ras kažkiek savęs.

- Ar dėliodamas „Sorry bye“ tekstą rėmėtės asmenine patirtimi?

- Visi kūriniai yra iš patirties. Emocijos gula į lyrinį subjektą ir visa tai virsta istorija. Tačiau ši daina nėra skirta konkrečiam žmogui. Šis kūrinys gali būti artimas daug kam. Čia pasakojama apie tai, kaip kartais išsiskiria dviejų žmonių požiūriai ir telieka atsisveikinti.

- Ar atostogos šiltuose kraštuose, o šiuo atveju Kipre – tinkamiausias metas skyryboms?

- Nebūtinai (juokiasi). Kiprą pasirinkome todėl, kad klipą filmuoti nusprendėme būtent sausio mėnesį. Lietuvoje tokiu metu oras labai nenuspėjamas. Be to, ten turime draugų, kurie sutiko mums pagelbėti.

Aišku, įspūdį Kipre palieka ir pasakiški vaizdai. Kur tik nukreipsi kamerą – ten gražu.

- Į kelionę leidotės su prodiuseriu bei operatoriumi Vyliumi Blauzdavičiumi. Tai – jau antrasis jūsų bendras darbas.

- Esame ne tik geri bičiuliai, bet ir visiški savo darbų fanai. Jei dirbame, tai visu šimtu procentų. Vylius vykti į Kiprą sutiko net negirdėjęs dainos. Akivaizdu, kad esame puikūs partneriai.

- Vaizdo klipe netrūko ir moteriško žavesio. Fitneso modeliui Ivetai Grakulskytei teko nelengvas vaidmuo. Kalbu ne tik apie „išsiskyrimą su mylimuoju“, bet ir gana provokuojantį aprangos pasirinkimą.

- Ivetai tokia patirtis buvo pirma. Tačiau filmuojant klipą to visiškai nesijautė. Jokio jaudulio. Ji tik džiaugėsi, kad realiame gyvenime Kipre jos vienos dar niekas nebuvo palikę (juokiasi).

Įvertinkite vaizdo klipą:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės