Naujo kūrinio „Netiki patikėk pt2“ vaizdo klipo filmavimai vyko tiek uždaroje aikštelėje, tiek sostinės gatvėse. Didžiausią įtarimą kėlė gatvėmis riedanti neįprastai ilga automobilių bei motociklų kolona. Reperiui teko pasiaiškinti, rašoma pranešime spaudai.

„Kai atvažiavo policija, dar buvome pačiame darbų įkarštyje, tačiau ypatingo triukšmo nekėlėme. Jie patys pamatė, kad jokie kriminalai čia nevyksta ir paaiškino, kad sulaukė iškvietimo dėl triukšmo ir neaiškių asmenų. Mes buvome paprašyti kiek patildyti muziką ir netrigdyti viešosios rimties“, – paaiškino Ironvytas.

Rudenį naują albumą „Ironvytas 3“ išleisiantis atlikėjas tikina nesistebintis, kad gyventojams galėjo kilti įtarimų. Vaizdas buvo tikrai neįprastas: į aikštelę suvažiavo apie 20 išskirtinių automobilių, motociklų, lojo šunys, buvo pristatyta kaljanų, o veiksme dalyvavo apie 100 asmenų.

Paklaustas, kodėl nepasirūpino leidimais ir vaizdo klipo filmavimo teritorijoje gyvenančių žmonių neperspėjo iš anksto, atlikėjas numojo ranka: „Kad net nepagalvojome“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės