„Lemon Joy“ yra bene rečiausiai dainas įrašinėjanti lietuviška grupė. Pranešimo apie naują autorinių dainų albumą grupės gerbėjams teko laukti net septynerius metus. Ankstesnis grupės dainų albumas „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ buvo išleistas dar 1999 metais.

Naujausią singlą „Pirmosios gėlės“ „Lemon Joy“ vokalistas Igoris Kofas teigia įrašinėjęs trejus metus. „Retai būna taip, kad kūrinį įrašau iš karto. Dažniausiai nuolat sugrįžtu prie dainų, nes nemoku įrašinėti greitai“, - sakė „Lemon Joy“ lyderis.

Pasak Igorio Kofo, kelerius metus studijoje praleidęs prie naujų dainų, šį rudenį jis netikėtai pastebėjo, kad jų jau pakanka albumui.

Naujausią „Lemon Joy“ albumą išleis muzikos vadybos kompanija M.P.3. Grupė „Lemon Joy“ susikūrė 1994 metais. Po dvejų metų išleidusi debiutinį albumą „Glostyk“ grupė laimėjo „Bravo“ statulėlę už geriausią debiutą. Iš pradžių grojusi gitarinę roko muziką ilgainiui „Lemon Joy“ pasinėrė į elektroninį skambesį.

2001 metais Igoris Kofas buvo pripažintas geriausiu vokalistu. Tais pačiais metais pasirodė „Lemon Joy“ įrašytas perdainuotų dainų albumas „REstart“, kurį grupė pristatė Vilniaus „Žalgirio“ stadione, koncerte kartu su legendine britų grupe „Pet Shop Boys“. 2004-ųjų pradžioje buvo išleistas rinktinis „Lemon Joy“ dainų albumas „Electropop“, kurį reklamavo vienintelis ir iki šiol paskutinis grupės radijo singlas „Tegul tai būna paslaptis“. Iš viso grupė per savo beveik dvylikos metų karjerą išleido keturis albumus ir vieną rinktinių dainų diską.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės