Be naujausio singlo "Rytojui reikia nedaug", kurį "G&G Sindikato" nariai įrašė kartu su "Fizz Superstar” laureate Daiva Starinskaite iš "Saulės Kliošo", radijo stočių klausytojai jau yra girdėję kūrinį "Pasaulis gali būti".

"G&G Sindikato" vyrai tikina, kad prie naujausio albumo "Alchemija" dirbo daug ilgiau ir intensyviau nei prie ankstesnių. "Tai -pats nuoširdžiausias ir brandžiausias mūsų darbas", - tikina studijoje vakarus, o kartais ir naktis leidę Pushaz, Svaras, Donciavas, DJ Mamania ir Kastetas.

Įrašant jiems talkino Jurgis iš ("In Culto"), gitaristas Rytis Tankevčius, bosistai Justas Čekuolis bei Andrius Daugirdas ir saksofonistas Danielius Praspaliauskis.

Paklaustas, kodėl savo ketvirtąjį albumą "G&G Sindikatas" pavadino "Alchemija", Svaras sakė, jog muzikantai, kaip ir alchemikai, yra nesibaigiančiame ieškojimo kelyje. "Senovės alchemikai stengėsi iš bet ko išgauti auksą, jie nuolatieškojo, ir šis procesas, deja, neturi pabaigos. Kūryba - tas pats", - aiškino dainininkas.

Pasak reperio, perklausius visus "G&G Sindikato" albumus, galima pastebėti, kaip grupės kūryba patobulėjo tiek iš tematinės, tiek iš techninės pusės. "Mes visada stengiamės eiti tik į priekį", - paaiškino Svaru vadinamas "G&G Sindikato" lyderis Gabrielius Liaudanskas.

Tačiau įsigijus albumą „G&G Sindikato” gerbėjų laukia ne tik, kaip sako Svaras, „14 istorijų iš gyvenimo", bet ir staigmena. Prie albumo išleidimo materialiai prisidėjęs „Ežys" dovanoja mobiliojo ryšio kortelę „Ežys", kurią kiekvienas klausytojas ras „Alchemijos" pakuotės viduje.

Gegužės mėnuo sostinės reperiams atnešė ir kiek kitokio džiaugsmo - mėnesio gale grupės lyderiui Svarui gimė sūnus Mykolas, o keliomis savaitėmis anksčiau sūnaus Manto gimimą atšventė kitas "G&G Sindikato" narys Donciavas. "Auginsime net du būsimus krepšininkus Lietuvos rinktinei", - džiūgauja Svaras.

Net dviems "G&G Sindikato" nariams - Donciavui ir Kastetui (jie prieš 5 metus kartu baigė Vilniaus konservatoriją: Donciavas Džiazo skyriuje - gitarą, Kastetas - kultūros vadybą), šiemet įteikti aukštojo mokslo diplomai. Donciavas Muzikos akademijoje baigė garso režisūros specialybę, Kastetas KTU užbaigė vadybos mokslus.

Grupės "G&G Sindikatas" diskografija:

"Tavo sielos vagiz" (1999 m.)

"Gatvės lyga" (2001 m.)

"Betono sakmės" (2002 m.)

"Betono džiunglėse" (2003 m.)(singlas)

"Pushaz" (2003 m.)(solinis Pusho albumas)

"Alchemija" (2004 m.)

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją