Kaip teigė Žiemos šventės organizavimo darbo grupės pirmininkas, Savivaldybės mero pavaduotojas Kastytis Vainauskas, labai norėtųsi, kad šventėje gausiai susirinktų panevėžiečiai ir taptų tradicija kasmet rengti tokias šventes, kuriose panevėžiečiai jaustųsi ne žiūrovai, bet dalyviai.

„Į šventę pakvies po miestą važinėjantis traukinukas su linksma persirengėlių palyda ir pučiamųjų orkestru „Panevėžio garsas“,- pristatė šventės pradžią administracijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Grainienė.

Šventė prasidės 12 val. miesto ir svečių folkloro kolektyvų programa. Šventės vadovai – Gaspadorius su Gaspadine pakvies kartu pasilinksminti, dalyvauti atrakcijose, pasišildyti prie laužo.

Vėliau prasidės sporto varžybos ir rungtys, kuriose gali dalyvauti visi norintieji. Sporto varžyboms teisėjaus Vidmantas Urbonas. Individualių rungčių – svarsčio kilnojimo, krepšinio baudų mėtymo, puodynių daužymo, rogučių – nugalėtojų laukia prizai. Komandinėse rungtyse kviečiama sudaryti draugų, įstaigų ar penkių žmonių komandas žaisti futbolą „Tumbi-jumbi“, šešių žmonių – traukti virvę. Vaikai turės galimybę rogutėmis leistis nuo kalno.

Panevėžio miesto jaunimo organizacijos aktyviai įsitraukia į šventės organizavimą ir siūlo dalyvauti skautiškose estafetėse, rungčių trasoje ir kitose atrakcijose. Kinologų klubas „Bagira“ parodys programą su šunimis. Šventės metu veiks tautodailininkų mugė.

Kariškiai organizuoja įspūdingas kareiviškas estafetes ir šaudyklą, išvirs karštos košės ir arbatos. Šventė baigsis visų žiemos blogybių sudeginimu.