Albumą „Stebuklas“ grupės lyderis Igoris Kofas vadina eklektišku gerąja prasme: „Kiekviena daina turi savo istoriją ir nuotaiką. Čia galima rasti visko: ir romantiškos lyrikos, ir melancholijos, ir netgi „piktų“ dainų, kuriose kalbu apie tai, kas man yra skaudu.“

Albumo eklektiškumas atsispindi ir dainose, kurios buvo pasirinktos kaip singlai. „Kažkada“ ir „Vasaros laiškai“ atskleidžia lyriškąją „Stebuklo“ pusę, o kūriniuose „Nekęsk dar stipriau“ (pirmajame albumo single) ir neseniai radijo stotis pasiekusiame „Bėk!“ „Lemon Joy“ bene pirmą kartą per visą savo diskografiją yra „pikti“.

„Tai daina apie kampuotus žmonių santykius. Kartais tie kampai apvalūs, kartais - aštrūs. Kartais žmogui nori pasakyti ką nors švelnaus, o kartais nori jį pasiųsti kuo toliau“, - taip dainos tekstą aiškina pats dainininkas.

Jau gegužės pradžioje muzikantai viešės Švedijoje, kur surengs koncertą vietos lietuviams. Grįžę iš užsienio muzikantai pradės ruoštis įtemptoms vasaros gastrolėms. Jau suplanuota daugybė koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose. „Lemon Joy“ neaplenks ir pajūrio – bus surengtas ne vienas koncertas Palangoje ir Nidoje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės