„Šis albumas yra apie tolimąją ateitį ir apie žmonių santykį su technologijomis. Prie „Elektroninės Muzikos” kūrybos praleidau maždaug metus. Bandžiau numanyti kokios naujos emocijos egzistuos futuristiniame pasaulyje, bet taip pat bandžiau reflektuoti, kokia bus ateities žmogaus nuomonė apie jau pasenusį gyvenimo būdą“, – sako muzikos kūrėjas Jonas Matusevičius, geriau žinomas Palmės Žiedo pseudonimu.

„Elektroninė Muzika“ skiriasi nuo ankstesnių Palmės Žiedo darbų ir atskleidžia naują, dar nematytą kūrėjo pusę. Pasak jo, kiekvienas albumas diktavo savitą požiūrį į pasaulį ir atlikėją supančius socialinius kultūrinius įvykius. Pastarasis darbas nebėra toks tiesmukas, o pati atmosfera įgavo žymiai tamsesnį atspalvį. Beveik visas dainų rinkinys, kitaip nei ankstesni albumai, yra instrumentinis, rašoma spaudos pranešime.

„Jis neskanduoja banalybių, mažybinių žodelių, dabar jis paskendęs kažkur kitur. Tolimam laike, ateityje, savame pasaulyje, kur jis išgyvena savas, privačias istorijas. Kūriniuose taip pat norėjau pabrėžti asmeninį santykį su šokine kultūra ir sukurti albumą pasitelkiant šį muzikinį žanrą“, – pasakoja Palmės Žiedas.

Būtent sintetiniai ir klubiniai garsai pastaruosius keletą metų tapo jo įrankiu išreikšti savo kūrybines užgaidas. Kaip teigia pats Palmės Žiedas: „Tikiu, jog tik naktis stumia kultūrinį gyvenimą į laisvę, nakties šokis leidžia pagaliau pasijausti laisvam, susikurti savo asmeninį personažą.”

Nuo šiandien „Elektroninę Muziką“ išgirsti galima skaitmeninėse klausymosi platformose Spotify, Bandcamp, Youtube, Apple music, PAKARTOT. Atlikėjas dėkoja asociacijai AGATA, dalinai finansavusiai albumo sukūrimą bei leidybą. Taip pat, visai komandai žmonių, padėjusių jam atsirasti: „Dėkoju Rasai Marijai Gorytei už sudainuotą „NOX” vokalinę partiją, Domantei Nalivaikaitei už ypatingą atsidavimą grafiniam dizainui, Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto bendruomenei už palaikymą.“

Dar viena gera žinia – albumas klausytojus pasieks ne tik skaitmeniniu, bet ir fiziniu CD formatu. CD pakuotė buvo apipavidalinta specialia UV spauda, o gerbėjai, įsigiję albumą Bandcamp platformoje kartu gaus ir specialų dovanų krepšelį.

Pats albumo viršelis – unikalus kūrinys. Daugelio fotografijų pagalba atlikėjo kūnas buvo patalpintas į skaitmeninę 3D erdvę, tuomet pasinaudojus skaitmeninės skulptūros metodu ant jo buvo uždėtas virtualus kostiumas. Už tai Palmės Žiedas dėkingas Mantui Talmantui bei Lukui Miceikai.

Virtualus kostiumas tapo ir fiziniu kūriniu – jį dėvėdamas Palmės Žiedas nusifilmavo režisieriaus Danieliaus Minkevičiaus kurtame vaizdo klipe „Nusileidimas stotyje „RAS“, kuris gerbėjus pasieks jau netrukus.

Visus savo gerbėjus Palmės Žiedas kviečia susitikti Gegužės 20 d. Vilniuje, klube „Kablys“, kur visą naktį vyks albumui „Elektroninė Muzika“ skirta pristatymo naktis su daugybe artistų, gyvais Palmės Žiedo bei Patricia Kokett pasirodymais ir specialia audiovizualine instaliacija.

Palmės Žiedas – Elektroninė Muzika:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją